Geniş ekranları, kullanım ve taşıma esnasında üst düzeyde konfor sunan kasalarıyla son yılların en işlevsel elektronik cihazlarından akıllı cep telefonları, ekran koruyucu ve kılıflarla daha güvenli değerlendirilebiliyor. Zira telefonların ekranları çizilme ve kırılmaya müsait olabilirken, kasaları ise metal ya da cam olması fark etmeksizin düşme veya çarpma gibi durumlar karşısında dayanıklılık gösteremeyebiliyor. Sunduğu teknik olanaklarla teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken ve markanın sektördeki yerini güçlendiren Xiaomi Mi 6 için üretilen kılıflar, karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı telefonun zarar görme ihtimalini en aza indiriyor. Farklı markaların her türlü ihtiyaca ve beğeniye göre dizayn ettiği Mi 6 cep telefonu kılıfları, telefonları korurken estetik görünümlerini de zenginleştirebiliyor.

Mi 6 Cep Telefonu Kılıfları

Teknoloji meraklılarının gereksinimlerine göre yapısal olarak çeşitlilik sergileyen Xiaomi Mi 6 cep telefonu kılıfları, telefonun yalnızca arka veya ön kısmını koruyabilecek formda olabildiği gibi açılıp kapanabilen türde de üretilebiliyor. Telefonun kapak kısmını korurken, ürünün şıklığını arttıran TPU silikondan üretilen kılıflar, tasarım ve renkleriyle tarzını yansıtmak isteyenlere hitap ediyor. Şeffaf olabildiği gibi telefonun renginin aynısı ya da bu renkle kontrast oluşturacak tonları üzerinde bulunduran silikon kılıflar, seçilen ürüne bağlı olarak mat veya parlak olabiliyor. Telefona son derece kolay şekilde takılıp telefondan çıkarılabilen TPU silikon kılıflar, uzun soluklu kullanımlara dayanabilecek şekilde tasarlanıyor. Telefonun sert alana çarpması durumunda tercih edilen ürüne göre yüksek oranda koruma sunabilen silikon kılıflar, akıllı cep telefonlarıyla görsel bütünlük oluşturabiliyor.

Edindiği telefonun kasasının maruz kalabileceği darbelerden en az hasarla ayrılmasını hedefleyen ve aktif bir yaşam biçimini seçen teknoloji tutkunları, Mi 6 cep telefonu kılıfları arasından rubber yapıda olanlara yönelebiliyorlar. Silikon kılıflara oranla daha sert yapıda olan ve dayanıklılık noktasında iddia sahibi olan kılıflar, yaşattığı sağlamlık hissi ve başarılı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Farklı kalınlıklarda üretilerek, kullanıcıların karşılaşabilecekleri olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmalarına yardım eden rubber yapıdaki Mi 6 cep telefonu kılıfları, sıklıkla doğa yürüyüşlerine çıkanların alışveriş listelerine giriyor. Sunduğu üst düzey korumaya karşın; kamera, flaş, mikrofon, hoparlör gibi unsurların sorunsuz değerlendirilebilmesini sağlayan kılıflar, renk ve model seçenekleriyle kullanıcıları memnun ediyor.

Akıllı cep telefonunun hem ön hem de arka yüzünü korurken birtakım işlevsellikleri de beraberinde getiren orijinal yapıdaki ürünler de Xiaomi Mi 6 cep telefonu kılıfları içerisinde yer alıyor. Arka kapağı gerekli alanlar haricinde tamamen kaplarken, ekranın bir bölümünü gelen arama ve mesaj bildirimleri gibi durumların kolayca tespiti için açık bırakabilen bu tarz kılıflar, yoğun çalışma temposunda telefonunun zarar görmesini önlemek isteyenler için ideal çözümlerden oluyor. Renk ve sunduğu özelliklerle büyük farklılık gösteren kılıfların iç bölmelerine, kredi kartı ve kimlikler kolayca konumlandırılabiliyor.

Xiaomi Mi 6 cep telefonu kılıfları kapsamında değerlendirilebilecek temperli cam yapısındaki ekran koruyucular ise telefonun ekranını, çizilme ve kırılmaya karşı daha dirençli hâle getiriyor. Sertlik düzeyleri tercih edilen markanın ürettiği çözüme göre değişebilen ekran koruyucular, 3D kavis kısımlarının da en iyi şekilde kaplanabilmesini sağlıyor. Oleofobik kaplama sayesinde, parmak izi ve elden bulaşabilecek kirlerin ekranda iz bırakmamasını temin eden ekran koruyucular, telefonun kendi ekranının sunduğu kullanım deneyiminin sürdürülebilmesine imkân tanıyor. Kırılma durumunda parçalara ayrılmayarak yekpare kalan temperli cam formundaki ekran koruyucular, akıllı telefon ekranlarının çizilmeden daha uzun süreler boyunca değerlendirilebilmesine yardımcı oluyor. Siz de gereksinimleriniz doğrultusunda dilediğiniz Mi 6 cep telefonu kılıfları arasından seçiminizi yapabilir, telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Mi 6 Cep Telefonu Kılıfları

103 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Mi 6
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. iPhone 8
  10. iPhone 6S
  11. iPhone 7 Plus
  12. iPhone 6 Plus
  13. Galaxy J5
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy Note 4
  16. Galaxy A5
  17. iPhone 5
  18. Galaxy Note 3
  19. Galaxy A7
  20. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. Microcase
  5. CoverZone
  6. Teleplus
  7. Ehr.
  8. Happyshop
  9. KNY
  10. TeknoArea
  11. Elx
  12. Etabibizde
  13. Sonmodashop
  14. Sunix
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Mi 6
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN