Akıllı cep telefonları, üretim teknolojileri ve tasarımları nedeniyle en hassas elektronik cihazlar arasında bulunuyor. Bu da telefonların günlük yaşamda düşme ya da sert alanlara çarpma gibi durumlarda, telefon kasası veya ekranında oluşabilecek hasarlara davetiye çıkarıyor. Teknoloji tutkunları, edindikleri akıllı telefonları rahat şekilde kullanabilmek ve telefonlarının genel görünümlerini kendilerine göre şekillendirebilmek amacıyla cep telefonu kılıfları alabiliyorlar. Ürettiği cep telefonlarıyla teknolojiyi yakından takip edenlerin yanı sıra, modern telefonlara meraklı olanların da ilgisini çeken Xiaomi’nn Mi Max 2 modeli için çok sayıda telefon kılıfı bulunuyor. Ortaya konan kılıflar, telefonun kasasını koruyabildiği gibi ekranın çizilmesini de engelleyerek, telefon sahiplerinin rahat hareket edebilmelerini ve telefonlarını istedikleri şekilde değerlendirebilmelerine olanak veriyor.

Mi Max 2 Cep Telefonu Kılıfları

Kendi içinde büyük çeşitlilik gösteren ve farklı markalar tarafından geliştirilen Mi Max 2 cep telefonu kılıfları; üretim malzemesi, doku, renk ve kullanım amacına göre gruplandırılıyor. Telefonun kasa kısmını darbelerden korurken, kullanım esnasında telefonun kaygan zeminlerden düşmesini önleyen silikon yapıdaki kılıflar, tasarım noktasında çeşitlilik gösteriyor. Düz, girintili çıkıntılı, katmanlı, geometrik desenli kılıfların yanında içindeki çocuğu yaşatan kullanıcılar için şirin karakterlerin bulunduğu kılıflar da üretiliyor. TPU silikon formundaki, Mi Max 2 cep telefonu kılıfları, cihazın kablosuz bağlantı imkânlarının sorunsuz sürdürülebilmesini sağlarken, yoğun kullanım nedeniyle elde oluşabilecek terden, telefonun arka yüzünün ve yan kısımlarının etkilenmesinin önüne geçiyor. Mikrofon, hoparlör, kamera ve benzeri aktif değerlendirilen alanlar için özel bölmelerle açıklık oluşturulan kılıflar sayesinde telefon kullanım deneyimi herhangi bir biçimde sekteye uğramıyor.

Sahip olduğu Mi Max 2 cep telefonuna şeffaf penceresi olan kılıflara yönelmek isteyen teknoloji tutkunları için de çözümler bulunuyor. Farklı renklerde ve pencere genişliklerinde olan orijinal formdaki Mi Max 2 cep telefonu kılıfları, telefonunu çantasında ve cebinde taşırken, telefon ekranının güvende olmasını hedefleyenlere de sesleniyor. Şeffaf penceresi ile gelen arama, mesaj, sosyal medya bildirimi gibi farklı durumların kolaylıkla yönetilebildiği bu kılıflar, tarzını telefonuyla yansıtmayı amaçlayanların da alışveriş listelerine dâhil oluyor. Bazı orijinal kılıflarda açılıp kapanan kısımlarında kart yerleştirme hazneleri bulunabiliyor. Bu sayede, çoğu noktada cüzdan kullanımı gereksinimini ortadan kaldıran Mi Max 2 cep telefonu kılıfları, yanında çok fazla eşya bulundurmadan dışarıya çıkmak isteyenlere de hitap ediyor.

Geniş ve etkileyici ekranıyla öne çıkan Xiaomi Mi Max 2 cep telefonunun yalnızca ekran kısmını korunabilmesi için temperli ekran koruyucular üretiliyor. Telefon ekranının tamamını kaplayan, dışarıdan gelen çarpma gibi durumlardan ekranın etkilenmesini önleyen koruyucular, telefonunu cepte taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. Ekranı, anahtar ve bozuk para gibi nesnelerden koruyan ürünler, parlak ya da mat yapıda geliştirilebiliyor. Ekranda parmak izi gibi unsurların kalmasını istemeyen teknoloji tutkunları, seçimlerini mat yüzeyli ekran koruyucu kılıflardan yana kullanırken, telefon ekranının varsayılan özelliklerinden yararlanmak isteyenler parlak formdaki ekran koruyucuları edinebiliyorlar. Ekranın dokunmatik hassasiyetini olumsuz yönde etkilemeyen ekran koruyucular, Mi Max 2 cep telefonu kılıfları ile birlikte de sunulabiliyor. Bazı markalar ürünlerini tek tek kullanıcılarla buluştururken, kimi markalar cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucuları paket halinde satabiliyor.

Xiaomi Mi Max 2 cep telefonunu yeni alan, edindiği cihazı en iyi deneyimle ve en yüksek güvenle kullanmayı hedefleyenler için uygunluk gösteren kılıflar, tercih edilen ürüne bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Kılıf ve ekran koruyucular erişilebilir fiyatlarda seyrederken, paket şeklinde hazırlanan ürünlerin fiyatları, daha farklı olabiliyor.

Mi Max 2 Cep Telefonu Kılıfları

58 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Mi Max 2
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Happyshop
  4. KNY
  5. Teleplus
  6. Ehr.
  7. Microcase
  8. Etabibizde
  9. CoverZone
  10. Sonmodashop
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Mi Max 2
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN