Günümüzde cep telefonlarının tasarımları kadar, onları zenginleştiren ve kullanıcının tarzını yansıtan kılıfları da ön planda oluyor. Moto E4 Plus modelinin ise her yere uyum sağlayabilecek ve kullanım kolaylığı bulunan birçok kılıfı kullanıcıya sunuluyor. Bazen tek elle telefonda işlem yapmak gerektiğinde, hızlı hareket edilmesi gereken durumlarda ani düşmeler ve hasarlar yaşanabiliyor. Bunları önlemek adına cep telefonunuzun bir koruması olması gerekiyor. Kılıflar sayesinde de bu zor durumlar, hızlı ve hasarsız bir şekilde atlatılabiliyor. Çünkü kılıf kullanımı sayesinde darbe de en aza indirgenmiş oluyor. Aynı zamanda sadece darbeler değil, her türlü koşulda oluşan toz ve kirler de telefonda istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Kılıf seçimi yapılırken genelde renk ve zevklere göre tercih yapılsa da, koruma durumu da önemli bir etmen olarak göze çarpıyor. Telefonlarınızın dayanıklı olması kullanış şekliniz ile birlikte, iyi korunmasına da bağlı olabiliyor. Kılıfların daha çok ön plana çıkması da bu şekilde belirleniyor.

Moto E4 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Moto E4 Plus telefonları için tam bir uyumla geliştirilmiş olan zengin görünümleriyle birçok kılıf modelinin yer aldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Kılıflar; mıknatıslı kapaklı, arka kapak ve silikon kapak çeşitlerinden oluşuyor. Gizli mıknatısı bulunan kapaklı kılıflar öncelikli olarak ekran korumasını sağlıyor. Ekrandaki camın çatlamasını, hasar görüp çizilmesini, kırılmasını önlüyor. Telefonun tamamını korumaya odaklı bu suni deriden oluşan kılıf modellerinin beyaz, gold, kırmızı, pembe, turkuaz ve siyah gibi çeşitli renk seçenekleri bulunuyor. Renk zevkinize göre rahatça seçim yapabiliyorsunuz.

Sadece arka kapak şeklinde kullanıma sunulan kılıflar, telefonun arkadan alacağı darbelerin önüne geçmek için tercih ediliyor. Özellikle kamera, hoparlör gibi önemli telefon bölümlerini arka kapak kılıf modelleri ile koruyabilirsiniz. Modeller renkle sınırlı kalmadığı gibi, birçok çizim ve desen seçeneği de sunuyor. Renk olarak; beyaz, gri, şeffaf, gold, kırmızı, bordo, antrasit, siyah gibi bir çok rengini bulabilirsiniz. Desen olarak ise, günlük yaşamınızda sevdiğiniz ve beğendiğiniz ilgi alanlarınıza göre çeşitler görebilirsiniz. Örneğin hayvanlar, müzik aletleri, çizimler, arabalar, yapılar, animasyonlar, değişik motif ve şekiller gibi rengarenk modeller içerisinden istediğiniz deseni tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda renkli baskılı modeller dışında şeffaf çizim baskılı kılıf modelleri ile telefonunuza ayrı bir şıklık ve farklılık katabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bu kılıf modelleri dışında bir de thermoplastic malzemeden oluşan silikon kılıflar göze çarpıyor. Dıştan sert bir kapak olarak gözüken bu kılıfların içi yumuşak silikondan oluşuyor. Cihaz için uzun ömürlü bir kullanım vaat ettiği gibi, darbelere karşı da maksimum koruma sağlıyor. Telefonunuzu kirden, tozdan, çizikten tamamen koruyan bu modelin kalıp olarak da cihazınız ile birebir uyum sağladığını görebilirsiniz. Ayrıca shock durumlarına karşı da büyük koruyucu etkisi bulunuyor. Shock koruma özelliği ile diğer kılıf modelleri arasında da öne çıkmayı ve tercih edilebilir olmayı başarıyor. Modelin gri, lacivert ve siyah olmak üzere üç ana renk seçeneği bulunuyor.

Her cep telefonunun kılıf modeli ayrı olduğu gibi, Moto E4 Plus cep telefonu kılıfı modelleri içinde farklı seçenekler çoğunlukta bulunuyor. Tarzınızı cihazınızın kılıfı ile belli edebileceğiniz gibi, sıradan kalıplardan da kılıflar sayesinde kolayca uzaklaşabilirsiniz. Hem telefonunuz için tam bir koruma sağlanmasını hem de kılıfın sade ve şık olmasını istiyorsanız pek çok kılıf seçeneği arasından en beğendiklerinizi inceleyebilirsini. Sonrasında ise kendinize ve bütçenize uygun kılıfı seçip cihazınızı tam bir güvence ile rahatça kullanabilir, uzun ömürlü telefon kullanımının avantajını yaşayabilirsiniz. 

Moto E4 Plus Cep Telefonu Kılıfları

41 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Moto E4 Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar
  1. Microsonic
  2. Gpack
  3. Happyshop
  4. KNY
  5. Teleplus
  6. Ehr.
  7. Microcase
 • Telefon Modeli Moto E4 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN