Teknolojik gelişmeleri takip ederek birçok alana yenilik getiren Nokia; telekomünikasyon, bilgisayar ve tablet endüstrisine sağladığı önemli katkılarla adından söz ettiriyor. Cep telefonu endüstrisine de el atarak başarılarını devam ettiren firma, özgün tasarımlarıyla kalitesini de tamamlıyor. Bir akıllı telefondan beklenen tüm temel içerikleri barındırmasının yanında yüksek fotoğraf kalitesi, dayanıklı kaplama malzemesi, çift hoparlör gibi üst düzeyde özellikleri de içeriyor. 

Telefon teknolojisine geri dönen Nokia, birçok özelliği barındıran Nokia 6 modeliyle bir akıllı telefondan beklenen gelişmiş özellikleri taşıyor. Tasarım ve dayanıklılıkta sınıf atlayarak incelik, ses kalitesinin yanında siyah mat, gümüş, tavlanmış mavi ve bakır olmak üzere dört çeşit renk seçeneğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Sağlamlığıyla bu özellikleri destekleyen modeli korumak ve ekstra görünüm sağlamak amacıyla kullanıcılar telefon kılıflarını kullanmayı tercih edebiliyor. Farklı tarzları yansıtacak kadar çok sayıda çeşidi ve rengi bulunan telefon kılıfları her telefon kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Telefon kılıfları sert kapaklı, kapaksız ve şeffaf renkte olabildiği gibi, birçok farklı renk ve desende olan kılıflarla karşılaşmak da mümkün oluyor. Nokia 6 cep telefonu kılıflarında da bu çeşitlilik bulunuyor ve bu sayede kullanıcılar istedikleri her ürüne kolayca ulaşabiliyor.

Nokia 6 Cep Telefonu Kılıfları

Telefonu ciddi darbelerden, tozdan ve çiziklerden korumak amacıyla kullanılan telefon kılıfları, farklı renk ve desen özellikleriyle göz zevkine de hitap ederek kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan telefon aksesuarı olarak sayılıyor. Yeni bir telefon kullanıyormuş hissi yarattığı için sık sık değiştirilen ve kullanıcı açısından farklı özellikleri ile aranan birçok telefon kılıfı çeşidi bulunuyor. 

Telefonun ana hatlarını kapatmak istemeyen, yalnızca ekranı çizilmelere ve kirliliklere karşı korumak isteyen kullanıcılar cam veya plastik ekran koruyucuları tercih edebiliyor. Camın ısıtılıp soğutulması gibi kimyasal ve fiziksel işlemlerle dayanıklılığı arttırılan, telefonu kavrayarak orijinal görünümden ödün vermeyen ve inceliği ile dikkatleri üzerine çeken tamperli cam koruyucular en çok tercih edilen koruyucu malzemeler arasında sayılıyor. Ek olarak aynı işlemi gören plastik ekran koruyucular da oldukça sık kullanılıyor.

Kılıf arayışlarında en çok karşılaşılan yapı malzemesi olan silikonlar, telefonda yokmuş hissi yaratarak yalnızca koruma amaçlı kullanılabildiği gibi renkli ve desenli modelleriyle telefonun kişiselleştirilmesini de sağlıyor. Yalnızca arka kapağı korumak amacıyla satın alınan bu kılıflar, ön yüzün tamamen açıkta kalmasına izin veriyor. Farklı zevklere hitap eden sayısız çeşidi bulunan silikon kılıflar takıp çıkarma sırasında da kolaylık sağlıyor. Daha sert olanları oldukça ince olduğu için telefonu kalınlaştırmıyor ve orijinal kalınlığa yakın bir kullanım sağlıyor. Telefonun kulaklık ve şarj girişi, hoparlör çıkışı gibi giriş çıkışlardaki ve tuşlardaki boşluklar erişim kolaylığı sunuyor. Ayrıca bu tarz kılıflar arka kamerayı da sararak, olası toz ve darbelere karşı kamerayı koruyarak uzun süreli dayanımda büyük rol oynuyor.

Yine sayısız desen ve renk seçeneğiyle oldukça aranan kapaklı kılıflar da günümüzde oldukça çok kullanılıyor. Arka tarafı sarmasının yanında ön taraftaki mıknatıslı kapak sistemi ile telefonun ekranının da korunmasına olanak sağlıyor. Tamamen kapalı olan kapaklar olduğu gibi, kare veya dairesel boşlukları bulunan akıllı kapaklar ile ekranı açmadan arama cevaplama, kamerayı açma gibi temel işlemleri yapabilmek de mümkün oluyor. Ayrıca kapandığında ekran kilidini de kapatarak şarj süresini de uzatıyor. Kart cepleri sayesinde sık kullanılan kartlara ulaşmak da mümkün olabiliyor. Farklı özellik ve tarz içeren Nokia 6 telefon kılıflarının modellerini inceleyerek telefonunuz için en kullanışlı ürünü tercih edebilirsiniz.

Nokia 6 Cep Telefonu Kılıfları

94 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Nokia 6
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Gpack
  4. CoverZone
  5. Microcase
  6. Happyshop
  7. KNY
  8. Ehr.
  9. Teleplus
  10. KılıfShop
  11. Buff
  12. TeknoArea
  13. Ally
  14. Elx
  15. Etabibizde
  16. Sunix
 • Telefon Modeli Nokia 6
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN