Geliştirdiği fiyat-performans odaklı akıllı cep telefonlarıyla ses getiren OnePlus, teknolojik açıdan olduğu kadar tasarım noktasında da öne çıkan OnePlus 5 ile bir kez daha ses getiriyor. En yeni akıllı cep telefonlarına yatırım yapan ve seçimini OnePlus 5 modelinden yana kullanan teknoloji meraklıları, telefonlarını korumak için OnePlus 5 cep telefonu kılıfları edinebiliyorlar. Kılıf üretimi konusunda söz sahibi markaların ortaya koyduğu kılıf ve ekran koruyucular, telefonların yaşanabilecek aksiliklere karşı dayanıklılık göstermesini ve gerek kasa gerekse ekran kısımlarının ilk günkü formunu korumasını sağlıyor.

OnePlus 5 Cep Telefonu Kılıfları

Birçok marka ve modeldeki telefonda olduğu gibi OnePlus 5 cep telefonu kılıfları da silikon, TPU silikon ve rubber yapıda üretilebiliyor. Kullanıcıların gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilen ürünler, boyutları ve tasarımlarıyla telefonla tam uyum gösteriyor. Telefonun sunduğu ergonominin sürdürülebilmesine imkân tanıyan kılıflar, telefonlarda tam koruma temin ederek yaşanabilecek aksiliklerden telefonların etkilenmesini engelliyor.

Tasarımlarıyla olduğu kadar renk seçenekleriyle de göz dolduran OnePlus 5 cep telefonu kılıfları, üretildiği malzemeye bağlı olarak suni deri görünümü de sunabiliyor. Bu sayede, günlük yaşantısında veya iş hayatında deri ağırlıklı aksesuarlar kullanan teknoloji tutkunları, modern cep telefonlarının ilgili aksesuarlarla görsel açıdan uyumlu olmasını sağlıyorlar. Maceraperestler ve doğa tutkunları ise tercihlerini üst düzey koruma vadeden çift katmanlı OnePlus 5 cep telefonu kılıfları ile yapıyorlar. Telefon kullanım deneyimini herhangi bir şekilde olumsuz etkilemeyen ve sert plastik ile silikon kaplamayı bir arada sunan çift katmanlı kılıflar; sarsıntı, şok, düşme gibi durumlarda telefonu en üst düzeyde koruyor. Telefonları takma ve çıkarma süreçleri oldukça kolay olan kılıflar, telefona takıldıktan sonra gevşeme gibi olumsuzluklar olmaksızın değerlendirilebiliyor.

Kimi telefon kılıflarındaki yüzey yapısı, parmak izi bırakmayacak formda olabiliyor. Telefonunun ön yüzü kadar arka yüzünün de temiz görünmesine özen gösteren teknoloji meraklılarının yönelebilecekleri ürünlerden bazıları ise karbon fiber doku ile desteklenebiliyor. Telefonun estetik yönünü yukarı taşımayı hedefleyen kullanıcıların alışveriş listelerine giren OnePlus 5 cep telefonu kılıfları, telefonun yan kısımlarında yer alan tuşları boşta bırakabilirken, daha rahat kullanım için bu bölümleri belirginleştiren modeller de markaların geniş ürün gamı içerisinde bulunuyor.

Telefonunun hem ekranını hem de kasasını dış darbelerden korumayı amaçlayanlar, orijinal yapıdaki kılıfları tercih edebiliyorlar. OnePlus 5 telefonun tamamını kaplayacak şekilde imâl edilen ve ekranın belirli kısımlarının kullanılabilir kalmasını mümkün kılan kılıflar, çok amaçlı kullanımlar için de uygunluk gösterebiliyor. Alternatif renk seçenekleri sayesinde kullanıcıların tarzlarını diledikleri gibi yansıtabilmelerine zemin hazırlayan orijinal OnePlus 5 cep telefonu kılıfları, ekrana bakan yüz kapalı olsa bile telefon görüşmelerinin gerçekleştirilebilmesine izin veriyor. Kulaklık çıkışı, mikrofon, kamera, hoparlör ve benzeri alanların kullanılabilir durumda kalmasına olanak veren kılıflar, kullanışlı yapılarıyla dikkat çekiyor.

Akıllı cep telefonunun hassas ekranını en iyi şekilde korumayı isteyenler ise OnePlus 5 cep telefonu kılıfları kapsamında sunulan temperli cam yapısındaki ekran koruyucu kılıflardan edinebiliyorlar. Ekranın tamamını kaplayarak, çizilme gibi olumsuzlukların yaşanmasını önleyen ekran koruyucular, telefon ekran hassasiyetini azaltmazken ekranın dayanıklılığını hayli yükseltiyor. Parlak ya da mat yapıda üretilerek her türlü beğeni ve gereksinime uygun hâle getirilen ekran koruyucular, arka kapaklarla sorunsuz olarak değerlendirilebiliyor. Ayrıca kimi markalar, telefon kılıflarının kutu içeriğine ekran koruyucuları ekleyebiliyor. En gelişmiş akıllı cep telefonlarından biri olan OnePlus 5’i keyifle ve güvenle kullanmayı hedefleyenler, gereksinimlerine uygun OnePlus 5 cep telefonu kılıfları arasından seçimlerini yaparak beğendikleri ürünleri kolayca satın alabiliyorlar.

OnePlus 5 Cep Telefonu Kılıfları

70 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. OnePlus 5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A3
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy Note 4
  20. Galaxy A7
  21. iPhone 5
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. Gpack
  5. Teleplus
  6. Happyshop
  7. Microcase
  8. KNY
  9. Ehr.
  10. CoverZone
  11. OEM
  12. Sonmodashop
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli OnePlus 5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN