Akıllı telefonlar, sunduğu olanaklar sayesinde hayatı çeşitli şekillerde kolaylaştırıyor. Bu sebeple, artık her yaştan ve kesimden insanın elinde bir akıllı telefon görmek mümkün oluyor. Kullanımı günden güne artan ve gelişmiş teknoloji ile donatılan bu cihazlar, eskiye oranla çok daha fazla korunmaya ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple akıllı telefon kullanıcılarının, telefonun sahip olması gereken diğer aksesuarlar kadar mutlaka kılıf kullanımına da önem vermesi gerekiyor.

Telefona estetik anlamda artı değer katan ve koruma sağlayan kılıfların kalitesi ve kullanım ömrü üretildiği markaya göre değişiyor. Kılıf fiyatları da aynı şekilde bu kriterlere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte, farklı markaların sunmuş olduğu kılıfların her biri farklı bir ihtiyaca cevap verebiliyor. Dolayısıyla kullanıcıların, telefonu için ihtiyaç duyduğu kriterleri belirlemesi ve kılıf seçimini bu doğrultuda yapması gerekiyor. Sonuç olarak P10 cep telefonu kılıfları arasında birçok çeşidin mevcut olması seçim işlemini oldukça kolaylaştırıyor.

P10 Cep Telefonu Kılıfları 

Başarılı bir tasarıma ve teknik özelliklere sahip Huawei P10 modeli için kılıf tercihi yaparken, birçok farklı kriteri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Kılıfın tasarım özellikleri, telefon ile uyum sağlayıp sağlamadığı, cihazı ne kadar korunaklı bir hale getirdiği ve ekstra sağladığı kullanım kolaylıkları bu kriterler arasında yer alıyor. Elbette P10 cep telefonu kılıfları, birçok farklı özellikleri bir arada bulundursa da koruma faktörü kullanıcılar için daha çok önem taşıyor. Özellikle de akılı telefon fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda, telefonun uzun ömürlü ve hala kullanılabilir olması için koruyucu kılıf seçiminin önemi fazlasıyla artıyor.

Telefonların ayrılmaz bir parçası olan kılıflar, birçok farklı çeşitte olabiliyor. Bu noktada kullanıcının P10 cep telefonu kılıfları arasında kendi kriterleri doğrultusunda seçim yapması gerekiyor. Bazı kılıf modelleri yalnızca arka kısmı koruma altına alırken, bazıları ise telefonun dört tarafını koruma altına alarak cihazı olduğundan daha sağlam bir hale getiriyor. Üründe kullanılan materyale göre telefonun ağırlığı değişebilirken, estetik olarak da daha göze hitap eden bir görünüm ortaya çıkıyor. Bu sebeple, her açıdan kılıf modellerini değerlendirmek ve seçim yapmak tamamen kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda belli oluyor.

Kaliteli malzemeden üretilen ve telefonun estetiğini bir üst seviyeye taşımayı başarabilen P10 cep telefonu kılıfları, telefon ile oldukça iyi bir uyum yakalıyor. Ayrıca ses ve güç düğmelerini kapsayan yapıya sahip bazı kılıf modelleri telefonu tamamen koruma altına alırken, bu görevini kolay dokunuşa sahip tuş kaplaması sayesinde kullanımı zorlaştırmadan yerine getirmeyi başarıyor. Sahip olduğu sert materyal ile parmakların cihazı sağlam bir şekilde tutmasına olanak tanıyan kılıfların özel bir tasarım detayına sahip olan arka kısmı ise telefona dikkat çekici bir hava katmayı başarıyor. Aynı zamanda bazı P10 cep telefonu kılıfları, arka kısmında bulunan kamera ve flaş bölümünü kapatan detaylar ile telefonu koruyor. Düşme, çizilme veya lekelenme gibi her açıdan koruma özelliği gösteren bu tasarım detayları sayesinde cihazın kullanım ömrü çok daha uzun olabiliyor.

Karbonfiber detaylar ile üretilen P10 cep telefonu kılıfları, telefona estetik bir görünüm vermesinin yanı sıra darbelere, çizilmelere ve lekelere karşı daha sağlam bir yapı sergilemesine olanak tanıyor. Ayrıca kılıf içerisinde yer alan Aircushion teknoloji sayesinde darbe veya düşme durumunda mevcut havalandırma bölümleri devreye giriyor ve bu baskıyı dışarıya kolayca iterek, cihazı koruma altına almayı başarıyor. Güç ve ses tuşlarının olduğu bölümünün sağlamlaştırılmış yapısı sayesinde ses açma, kapama ve güç düğmesini kullanmak çok daha rahat bir hale geliyor.

P10 Cep Telefonu Kılıfları

123 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. P10
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. Galaxy Note 4
  21. iPhone 5
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. Gpack
  5. CoverZone
  6. Teleplus
  7. Microcase
  8. Ehr.
  9. KılıfShop
  10. Ally
  11. KNY
  12. CaseUp
  13. Dafoni
  14. Elx
  15. Kapakevi
  16. Sonmodashop
  17. TeknoArea
  18. Buff
  19. Eiroo
  20. Etabibizde
 • Telefon Modeli P10
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN