Huawei’nin ortaya koyduğu hemen her akıllı cep telefonu modeli gibi Huawei P10 Plus da teknoloji tutkunları ve otoritelerinden tam not alıyor. Edindiği telefonu ilk günkü gibi kullanabilmek, muhtemel olumsuzluklar neticesinde oluşabilecek çizik ve kırıklardan korumak isteyenler de Huawei P10 Plus cep telefonu kılıfları noktasında seçim yapıyor. Farklı beklentileri karşılayan ve gerek görünümü gerekse işlevselliğiyle dikkat çeken ürünler, cihazın ön ve arka yüzünü en iyi şekilde korumayı vadediyor.

Kauçuk, silikon ve sert plastik gibi malzemelerden üretilen Huawei P10 Plus cep telefonu kılıfları, yapısal olarak birbirinden ayrılıyor. Telefonun kamera ve tuşlarının işlevselliğini bozmayan ve ilgili bölümlere rahat erişilebilmesini sağlayan arka kapak kılıfları, telefonun ön camının dayanıklılığını arttıran ekran koruyucular, açılır kapanır yapıdaki flip cover kılıflar kullanıcılarla buluşuyor.

Sadeliği, tarz şeklinde benimseyen teknoloji tutkunlarının yönelebilecekleri arka kapak kılıfları, farklı doku ve renklerde olabiliyor. Telefonun arka kısmını ve çerçevelerini koruma altına almak isteyenlerin tercih edebilecekleri temel düzeyde Huawei P10 Plus cep telefonu kılıfları bulunabilirken, yüksek düzeyde koruma sunarken görsel açıdan da telefonları zenginleştiren ürünler geliştiriliyor. Katmanlı yapıları sayesinde darbe emici özelliği tepe noktaya taşınan kılıflar, telefonun düşme ve çarpmalardan asgari oranda etkilenmesini sağlıyor. Çeşitli taşlarla ve farklı materyallerle donatılan kimi arka kapak kılıfları ise şıklığını telefonuyla tamamlamayı hedefleyenlere hitap ediyor. Alternatif renk seçenekleri bulunan modeller, telefonun boyutlarını büyük miktarlarda değiştirmemesiyle de beğeni topluyor. Bazı arka kapak kılıfı üreticileri, hazırladığı paketler içerisinde ekran koruyucu da ekleyerek, teknoloji tutkunlarını ek masraflardan kurtarabiliyor.

Telefonun genel görünümünü muhafaza etmek adına arka kapak kılıfı almak istemeyen ancak cihazın ekranını darbeler neticesinde hasar almasından da kaçınan kullanıcılar, doğrudan doğruya ekran koruyucu edinebiliyorlar. Ekranda çıkıntı yapmayan, dokunma hassasiyetini azaltmayan, hoparlör ve ön kamera gibi bileşenlerin kullanımını engellemeyen, ekranın oluşturduğu görüntüleri bozmayan ekran koruyucular, şok emici özelliği ile işlevsellik konusunda öne çıkıyor.

P10 Plus Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Huawei P10 Plus modelinin görsel bütünlüğünü bozmadan hem ön hem de arka yüzünün korunmasını sağlayan flip cover yapısındaki kılıflar da üretiliyor. Biçimsel ve yapısal açıdan birtakım farklılıklar bulundurabilen flip cover Huawei P10 Plus cep telefonu kılıfları, ön yüzü pencereli ya da penceresiz olabiliyor. Saat, tarih, gelen arama, sosyal ağ güncellemesi gibi durumlardan görsel olarak haberdar olunabilmesini mümkün kılan pencereli flip cover kılıflar, zengin renkleri ve desenleriyle her türlü beğeniye sesleniyor. Telefonunun ön yüzünü tamamen korumayı amaçlayanlar ise tercihlerini ön yüzü de kapalı olan modellerden yana kullanabiliyorlar. İç bölmelerinde kartlık ve cüzdan şeklinde değerlendirilebilecek alanlara da yer veren kılıflar, çok amaçlı kullanım için uygunluk gösteriyor.

Sahip olduğu modern akıllı cep telefonunu dış etkenlerden korumak ve telefonuna görsel geliştirmeler eklemeyi hedefleyenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri Huawei P10 Plus cep telefonu kılıfları, telefonun işlevselliğini herhangi bir şekilde bozmuyor. Kamera, tuş, parmak izi okuyucu ve kulaklık bağlantı portu gibi alanların eksiksiz kullanılabilmesine olanak veren ürünler, uzun soluklu kullanımlarda yapısal ve görsel bakımdan deformasyona uğramıyor. Bu yönüyle de teknoloji tutkunlarını memnun eden kılıflar, kullanıcıların olmazsa olmazı haline geliyor.

Huawei P10 Plus cep telefonu kılıf fiyatları, genellikle erişilebilir aralıklarda yer alıyor. Fiyat noktasında görülen çeşitlilik, ürünün malzemesi ve hangi amaçla üretildiği neticesinde ortaya çıkıyor. Arka kapak için üretilen kılıflar ile flip cover yapısındaki kapsamlı ürünler arasındaki fiyat farkı, çok yüksek olmamakla birlikte yine de gözlemlenebiliyor.

P10 Plus Cep Telefonu Kılıfları

71 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. P10 Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. Teleplus
  5. CoverZone
  6. Microcase
  7. Ehr.
  8. KNY
  9. Buff
  10. KılıfShop
  11. CaseUp
  12. Dafoni
  13. Sonmodashop
  14. TeknoArea
  15. Happyshop
  16. Mobilestore
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli P10 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN