Huawei tarafından piyasaya sürülen P9 Lite cep telefonu, çok yönlü yapısı yanında 5.2 inç boyutunda ve 1080 x 1920 piksel full HD çözünürlükte ekrana sahip bir akıllı telefon olduğu için kullanıcıları tarafından yoğun şekilde kullanılıyor. Uzun ve verimli bir kullanım adına akıllı telefonun geniş ekranının ve gövdesinin korunması gerekiyor. P9 Lite cep telefonu kılıfları, akıllı telefonun kısmi ya da bütün olarak korunmasına yardımcı oluyor. Cep telefonu kılıfları sayesinde camının darbe alması engellenen, arka kapağı sağlamlaştırılan ve dış çerçevesi korunaklı bir yapıya büründürülen akıllı telefon, sorunsuz biçimde gündelik hayatın bir parçası olmaya devam ediyor. Cep telefonu kılıfları ayrıca akıllı telefonun dış tasarımını yenilemek maksadı ile de kullanılabiliyor.

En yaygın kullanılan aksesuarlar arasına girdikleri için dış görünüşleri de bir hayli önem arz eden akıllı telefonlar, uyumlu cep telefonu kılıfları vasıtası ile kolaylıkla farklı temalara dönüştürülebiliyor. P9 Lite cep telefonu kılıfları, akıllı telefona kattıkları dayanıklılık yanında dış görünüme de doğrudan etki edebiliyor. Kişisel seçimler doğrultusunda yeni bir cep telefonu kılıfı ya da arka kapak ile akıllı telefon klasik ya da modern, eğlenceli ya da ciddi bir temaya bürünebiliyor. İddialı tasarımların yanı sıra sade tasarım tercihleri ile küçük değişiklikler de yapılabiliyor. Dış görünüşlerine önem gösteren kullanıcıların birden fazla cep telefonu kılıfı ve arka kapak alternatifine sahip olarak giyilecek kıyafete ya da bulunulacak ortama göre seçim yapma seçenekleri de bulunuyor.

P9 Lite Cep Telefonu Kılıfları

Modern dünyanın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen akıllı telefonlar, arama ve mesaj gönderme dışında mobil internet kullanımı ve sosyal medya bağlantısı gibi günün hayati fonksiyonlarını da yerine getiriyor. Dolayısıyla akıllı telefonsuz kalınan zaman dilimleri, hayat akışını sekteye uğratabiliyor. Akıllı telefonları sıkıntısız şekilde kullanmak ise fiziksel olarak korunmaları ile olası hale geliyor. Zira fiziksel olarak korunan bir akıllı telefonun çizilme, çatlama, kırılma ya da darbeye bağlı teknik hasar yaşama ihtimali bertaraf edilmiş oluyor. Bir akıllı telefonun fiziksel şekilde korunması ise cep telefonu kılıflarından faydalanılarak mümkün hale geliyor. P9 Lite cep telefonu kılıfları, kullanım kalitesi ile dikkat çeken akıllı telefonun gerek ekran kısmını, gerekse arka kapak bölümünü darbelerden oldukça güçlü bir şekilde koruyarak fiziksel hasar riskini en alt seviyeye kadar indiriyor. Cep telefonu kılıflarını renk ve dış tasarım seçenekleri yanı sıra incelik, kalınlık, sertlik yumuşaklık ya da üretim malzemesi gibi kriterlere göre seçme imkanı da bulunuyor. Dolayısıyla kullanıcılara deri dokulu kılıf alternatiflerinden silikon kılıf alternatiflerine kadar birçok tercih sunulmuş oluyor.

Cep telefonu kılıfları akıllı telefonlara giydirilmek sureti ile tüm cephelerden çok yönlü muhafaza sağlamaları için kullanılıyor. Cep telefonu kılıfları ayrıca akıllı telefonun bataryasının ve elektronik devrelerinin bulunduğu arka kısmı da darbelerin emilmesi sureti ile koruyor. P9 Lite cep telefonu kılıfları, pencereli, ön kapaklı, mıknatıslı, gizli mıknatıslı, cüzdanlı, aynalı, stantlı ve zırhlı model alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Pencereli kılıf modelleri, kapalı durumda da akıllı telefonu kullanabilme olanağı sağlıyor. Kapaklı kılıf modelleri, darbeleri her yönden eşit şekilde engelliyor. Ön kapaklı modeller de ekranın alabileceği darbeler bertaraf edilmiş oluyor. Mıknatıslı modeller, kılıfın istem dışı açılma riskini ortadan kaldırıyor. Zırhlı modeller, kalınlıkları ve sertlikleri ile darbeye karşı ekstra dayanıklılık gösteriyor. Cüzdanlı, stantlı ve aynalı modeller ise hem kullanışlı hem de dikkat çekici bir görselliğe sahip bulunuyor.

P9 Lite Cep Telefonu Kılıfları

139 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. P9 Lite
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. Mi 6
  9. iPhone 8
  10. iPhone 6S
  11. iPhone 7 Plus
  12. iPhone 6 Plus
  13. Galaxy J5
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy Note 4
  16. Galaxy A5
  17. iPhone 5
  18. Galaxy Note 3
  19. Galaxy A7
  20. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. CoverZone
  5. Teleplus
  6. KNY
  7. Microcase
  8. Teknomeg
  9. Ehr.
  10. KılıfShop
  11. TeknoArea
  12. Happyshop
  13. Kvy
  14. CaseUp
  15. Dafoni
  16. Tg
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli P9 Lite
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN