Günümüzün hızı giderek artan ve değişen iletişim dünyasında cep telefonları sadece bir iletişim aracı olarak değil, bir aksesuar olarak da değer kazanıyor.  Kullanıcılar, cep telefonunun hem fonksiyonel, hem görsel yönünü öne çıkaracak tamamlayıcı aksesuarlara ihtiyaç duyuyor. Cep telefonu kılıfları tam da bu amaçla tasarlanmış bulunuyor. Zevkinizi yansıtan görselliği, işlevsel yapısı ve yüksek koruma özelliği ile Q6 cep telefonu kılıfları bu grubun önde gelen temsilcilerinden oluyor.

Q6 cep telefonu kılıfları arasında soft silikon kapak ve ekran koruyucu aksesuarları bir arada sunan ürünlerin çeşitliliği hemen göze çarpıyor. Düşük fiyat özelliği yanında Q6 silikon kılıflar esnek ve hafif olmaları nedeniyle pantolon ve ceket cebine rahatlıkla taşınabiliyor. Ayrıca renk yelpazesi çok geniş olan Q6 silikon kapak modellerinde bronzdan laciverte, gümüşten gold ve siyaha kadar pek çok renk mevcut. Lacivert ve kırmızı gibi dikkat çekici renkleri tercih edebileceğiniz gibi daha profesyonel görünümlü gümüş veya metalik gri tonlar da seçenekler arasında mevcut.

Q6 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon ile tam uyumlu, yan tuş takımlarını saran ya da kolay kullanım için açıkta bırakan pek çok Q6 silikon kılıf modeli tüketicilerin dikkatini çekiyor. İncecik yapısıyla cep telefonunuzun göz alıcı tasarımını ve inceliğini muhafaza ederken rahat kullanımınızı da sağlıyor. Aynı zamanda ekran koruyucu şeffaf kılıf ile sunulan Q6 silikon arka kapaklar müşterilerin beğenisini kazanıyor. Q6’nın hassas ön kamerasını ve dokunmatik ekranını tüm çizilmelere ve darbelere karşı etkili biçimde koruyan Q6 kırılmaz cam ürünler de silikon kapak ile bir bütün olarak tüketicilere sunuluyor. Böylece kullanıcılar Q6 telefonlarının ihtiyaç duyduğu korumaya ekonomik fiyatlarla ve göz alıcı renklerle sahip oluyorlar. Nano glass ekran koruyucular ve bu koruyucuları her zaman lekesiz ve pürüzsüz tutmaya yardımcı nano kitler de Q6 cep telefonu kılıfları arasında en çok aranan ürünler olarak dikkat çekiyor. 

Günümüzün vazgeçilmezi cep telefonları, anı yakalamak isteyen genç, yaşlı herkesin elinden düşmeyen bir iletişim aracı olmayı başarıyor. Bu nedenle darbelere, kazalara veya çarpmalara her an hazırlıklı olmayı gerektiriyor. Son dönemin en popüler cihazlarından olan Q6 cep telefonu deri kılıfları da kullanıcılarının en üst düzeyde koruma ihtiyacını karşılayacak modeller ile karşımıza çıkıyor. Çarpma ve kırılma sonucu oluşabilecek çizikler ve hasarlara karşı daha güçlü bir koruma arzu edenler için çok şık ve pratik Q6 deri kılıfları mevcut. Hem arka kapağı, hem de ekranı güvenle saran Q6 deri kılıflar kullanıcılarından yüksek talep görüyor. Kılıfın iç yüzeyindeki peteksi yüzey, cep telefonu ile arada bir tampon oluşturarak yere düşme veya sert yüzeyler arasında sıkışarak çatlama gibi beklenmedik hasarlara karşı mükemmel emniyet sağlıyor. Bazı modellerde mevcut gizli mıknatıslı kapak ani bir hareket ile Q6 telefonun kılıf dışına çıkmasını önlüyor. Kılıf üzerindeki cam bölme telefon ekranını ve aramaları rahatça görmeyi sağlarken ekran yüzeyini koruma görevini de üstleniyor. 

Gizli mıknatıslı modellerde yan tuş takımları kılıf bütününe yüzde yüz uyum göstererek telefonun ergonomik kullanımını kullanımı azami ölçüde sağlıyor. Q6 silikon kılıf ürünlerinde olduğu gibi deri kılıf modellerinde de geniş bir renk yelpazesi bulunuyor. Kırmızı ve pembe deri kılıflar göz alıcı tonlarıyla dikkat çekerken klasik tarzın simgesi siyah ve gümüş kılıflar da Q6 cep telefonunun zarafetini ve profesyonelliğini tamamlayan ürünler olarak yoğun talep görüyor. Q6 kullanıcıları için özel hazırlanan deri, silikon ve nano glass yapıya sahip kılıf modelleri arasından size en uygun kılıf seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz.

Q6 Cep Telefonu Kılıfları

58 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Q6
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. KılıfShop
  5. Gpack
  6. Happyshop
  7. Ehr.
  8. KNY
  9. Microcase
  10. CoverZone
  11. Teleplus
  12. Kapakevi
  13. Syrox
 • Telefon Modeli Q6
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN