Xiaomi’nin 720x1080 piksel yüksek çözünürlüğe sahip olan dokunmatik özellikli 5 inç ekranı, akıllı telefon Redmi 4X’in en işlevsel bölümünü temsil ediyor. Dolayısıyla da öncelikli korunması gereken kısımlardan biri oluyor. Ayrıca akıllı telefonun arka kısmı da güçlendirilmiş kapak seçenekleri ile standardın üzerinde bir sağlamlığa eriştirilebiliyor. Redmi 4X cep telefonu kılıfları içerisinde yer alan etkin ekran koruyucular, darbeye dayanıklı kılıflar ve farklı malzeme türleri ile üretilmiş arka kapaklar, akıllı telefonu çizilme, çatlama, kırılma ya da teknik bir arıza gibi istenmeyen tüm durumlardan koruyor. Koruma etkinliği, koruyucu malzeme seçimine göre bölgesel ya da tüm yönlerden maksimum şekilde sağlanabiliyor. Böylece akıllı telefon modeli daha rahat, daha güvenli ve daha uzun süreli olarak kullanılabiliyor.

Xiaomi Redmi 4X akıllı telefon günün büyük bölümünde aktif şekilde kullanılmakta olduğu için uzun saatler elden düşürülmüyor. Akıllı telefonların dalgınlığa ya da dikkatsizliğe bağlı olarak düşürülmesi veya darbe alması, fiziksel sorunların yanı sıra teknik sıkıntılara da neden olabileceği için gündelik yaşam felce uğrayabiliyor. Ayrıca kaza gibi durumlara muhafazasız yakalanan akıllı telefonlar da çeşitli hasarlara maruz kalabiliyor. Uzun süreli ve yüksek performanslı kullanım için dış korumanın son derece önem arz ettiği bir ortamda Redmi 4X cep telefonu kılıfları, akıllı telefonu tam anlamı ile korumayı başarıyor. Üstelik arka kapak, ekran koruyucu ve kılıfların birçok farklı seçeneği bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar esneklik ve sertlik gibi oldukça özen göstermiş oldukları detaylara göre malzeme seçimi yapabiliyor. Seçimler ışığında akıllı telefonun kullanım ömrü uzuyor.

Redmi 4X Cep Telefonu Kılıfları

Redmi 4X cep telefonu kılıfları, koruma seviyelerine göre ultra korumalı, tam korumalı ve 360 derece korumalı alternatifler ile kullanıcıların tercihlerine sunuluyor. Her seçim farklı bir koruma seviyesi anlamına geliyor. Silikon malzeme ile üretilmiş olan kılıfların ince ve yumuşak alternatifleri bulunuyor. İncelik ve yumuşaklık dokunma hissine hitap ediyor. Alternatiflerin arasında premium slim gibi üst düzey inceliği olan kılıf modelleri de yer alıyor. Redmi 4X akıllı telefonların ekranlarını korumak için geliştirilmiş olan ekran koruyucu kılıflar, nano ya da temperli olarak seçilebiliyor. Nano modeller incelik arz ederlerken temperli modeller ise dayanıklılıklarından ötürü ilgi görüyorlar. Zengin arka kapak yelpazesinde ise yapıya göre darbe emici, çift katmanlı ya da sert, tasarıma göre aynalı, deri dokulu, delikli ya da tank kapak tercihleri yer alıyor. Kapak çeşitleri farklı yaş gruplarına ve beğenilere yönelik olarak geliştiriliyor. Dolayısıyla da her Redmi 4X akıllı telefon sahibi için kolaylıkla bir cep telefon kılıfı ya da kapak çeşidi temin etme olanağı bulunuyor.

Redmi 4X cep telefonu kılıfları, sağlamlık arttırmak ve muhafaza sağlamak dışında görsel beğeni amacı ile de kullanılıyor. Çünkü günümüzde akıllı telefonlar, sıradan bir elektronik cihazın ötesinde dış görünüşü tamamlayan bir aksesuar olarak da rağbet görüyor. Önem gösterilen akıllı telefon dış tasarımları üzerinde kılıflar ve arka kapaklar aracılığı ile küçük dokunuşlar ya da radikal değişiklikler yapmak mümkün hale geliyor. Cep telefonu kılıfları ya da kapakları arasından beğenilen bir rengi, sembolü ya da tasarımı taşıyan bir model tercih edilebileceği gibi gündelik seçimler doğrultusunda hareket etme fırsatı da bulunuyor. Kullanıcılar birden fazla kılıf ve kapak çeşidine sahip olarak günlük tercihlerine göre Redmi 4X cep telefonunu görsel olarak değiştirme seçeneğine de sahip bulunuyor. Kişilere karakterlerini yansıtacak biçimde akıllı telefonlarını şekillendirme olanağı doğmuş oluyor.

Redmi 4X Cep Telefonu Kılıfları

69 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Redmi 4X
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Microsonic
  4. Happyshop
  5. Teleplus
  6. KNY
  7. Ehr.
  8. Sonmodashop
  9. Microcase
  10. Dafoni
  11. Etabibizde
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Redmi 4X
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN