Redmi Note 4 cep telefonu, Xiaomi tarafından üretiliyor. Elektronik sektörünün önde gelen markalarından birisi olan Xiaomi, ürettiği akıllı telefonlarla da kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Xiaomi cep telefonlarının Türkiye'de satışı henüz yeni başlamış olsa da kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Satışa sunulan Xiaomi cep telefonları arasında en çok beğeni toplayanlardan birisi de Redmi Note 4 modelidir. 

Xiaomi Redmi Note 4 cep telefonu, on çekirdekli işlemci gücüyle ön plana çıkıyor. Redmi Note 4 modelinin kavisli camla kaplı Full HD ekranı ise 5.5 inç genişliğinde bulunuyor. Telefonun bu özelliklere sahip olması, dikkatli bir kullanım gerektiriyor. Bu aşamada ise devreye cep telefonu kılıfları giriyor. Kendine özgü bir tasarımı olan Redmi Note 4, diğer akıllı telefonlar gibi hassas bir yapıya sahip. Telefonunun korumak ve güvenli bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcıların tercihi ise kılıflar oluyor. Cep telefonu kılıfları, telefonlar için en çok kullanılan aksesuarlar olmakla birlikte hem görsel bir zenginlik veriyor hem de telefonu çizilmelere ve darbelere karşı koruyor.

Redmi Note 4 Cep Telefonu Kılıfları

Redmi Note 4 cep telefonu kılıfları, çok sayıda tasarım ve renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu durum kullanıcılara kılıflarını özgürce seçme hakkı veriyor. Böylece kullanıcılar bir yandan telefonlarını korurken bir yandan da telefonlarını yeni bir tasarıma kavuşturuyor. Pek çok farklı aksesuar üreticisinin satışa sunduğu kapaklı, pencereli, arka kapaklı, desenli, baskılı, aynalı gibi seçenekleri olan cep telefonu kılıfları farklı fiyatlara sahip olabiliyor. Ürünlerin çeşitli olması, fiyatların da çeşitli olmasına sebep oluyor. Kılıf fiyatlarının çeşitli ve değişken olmasını etkileyen pek çok unsur bulunuyor. Bu unsurlar marka, ürün kalitesi, üretildiği malzeme, işlevsellik ve tasarım olarak sıralanıyor. Xiaomi markalı orijinal Redmi Note 4 kılıflarının fiyatı ise diğer markalara göre daha yüksek olabiliyor.

Cep telefonu kılıfları, çeşitli renkleri, modelleri, kullanım şekilleri ve tasarımları ile her tarza uygun olarak üretiliyor. Telefonunun hem kılıf tarafından korunmasını hem de pratik bir kullanımının olmasını isteyen kullanıcılar, pencereli Redmi Note 4 kılıflarını tercih ediyor. Pencereli kılıflar cep telefonlarını her yönüyle koruyabiliyor. Telefonun arkasına takılan pencereli kılıfların kapakları kapatıldığında ön tarafın da koruması sağlanıyor. Pencereli kılıfların en büyük özelliği ise kılıfın kapağını açmadan telefon görüşmesi yapabilmektir. Bu özellik, kullanıcılara pratik bir çözüm sağlıyor. Telefonunun tamamen korunmasını ve ekranının da kapalı olmasını isteyen kullanıcılar ise tercihlerini kapaklı kılıflardan yana kullanıyor. Kapaklı kılıflar, telefonun ön ve arkasını kaplayarak üst düzey bir güvenlik sağlıyor. Pencereli ve kapaklı kılıflar, kumaş ve suni deri malzemeden üretiliyor. Çok sayıda renk ve model seçeneği olan kılıflar, telefonunu elinden düşürmeyen kullanıcılar için ideal bir seçim oluyor.

Xiaomi Redmi Note 4 cep telefonları için arka kapak tarzındaki kılıflar da kullanışlı olabiliyor. Arka kapaklar alüminyum, metal, rubber, silikon ve plastik gibi malzemelerden üretiliyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan alüminyum, metal ve rubber kılıflar, önceliği telefonu korumak olan kullanıcılar için ideal bir seçenek olarak görünüyor. Silikon ve plastik kılıfların tercih edilme sebebi olarak ise şeffaf olmaları gösteriliyor. Şeffaf kılıflar sayesinde hem telefonun orijinal görüntüsü bozulmuyor hem de telefon korunuyor. Silikon ve plastik kılıfların şeffaf seçeneği dışında renkli seçenekleri de bulunuyor. Renkli kılıflar, kullanıcıların telefonlarını farklı renklerde kullanmasına imkân veriyor. Renkli kılıflar da şeffaf, mat, parlak ve aynalı gibi çeşitli tarzlarda olabiliyor. Böylece Redmi Note 4 kılıfları her zevke hitap edebiliyor.

Redmi Note 4 Cep Telefonu Kılıfları

71 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Redmi Note 4
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. KNY
  4. Happyshop
  5. Microcase
  6. Ehr.
  7. Teleplus
  8. CaseUp
  9. Sonmodashop
  10. CoverZone
  11. Etabibizde
  12. Serhan
  13. Sunix
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Redmi Note 4
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN