Cep telefonlarının hızla değişen model ve özellikleri, kullanım alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Cep telefonları, iletişim sağlamanın yanı sıra İnternet'te gezinme ve iş notlarını saklama, fotoğraf çekme gibi birçok işlevi de bir arada sunuyor. Bu akıllı cihazların bu denli fazla biçimde hayatımızın içinde oluşu ve sürekli kullanım halinde bulunmamız, cep telefonlarını hasar ve darbelere karşı da açık hale getiriyor. Oldukça yüksek miktarlarda bedel ödeyerek sahip olduğumuz cep telefonlarını, olabilecek kazalara karşı güvence altına almak için tasarlanmış cep telefonu kılıfları ve ekran koruyucu şeffaf camlar, büyük işler başarıyor. Her marka için farklı modelde üretilen ve Smart 6 Prime cep telefonu için özel olarak üretilen kılıflar, üstün görsel tasarımları ve etkin koruyucu özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Smart 6 Prime Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Esnek ve dayanıklı yapısı ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan silikon cep telefonu kılıfları, Smart 6 Prime cep telefonuna uygun özelliklerde tasarlanıyor. Silikon kılıflar, mükemmel kalıp tasarımı sayesinde, cep telefonunu kusursuz biçimde kavrayarak, düşme ve çarpmalara karşı koruma altına alıyor. Telefonun arka yüzeyi ve kenarları, silikon kılıfların yumuşak ve dayanıklı özellikleri sayesinde, darbelerden maksimum düzeyde korunmuş oluyor. Silikon kılıf cep telefonunun üzerinde takılı halde iken, telefonun hoparlör, açma ve kapama, kamera gibi özelliklerini kullanmak mümkün oluyor. Ayrıca kulaklık girişlerini de açıkta bırakan ergonomik tasarımı, silikon kılıfı pratik ve kullanışlı hale getiriyor. 

Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, cihaz üzerinde takılı halde iken şebeke, Wi-Fi, GPS sinyallerinde herhangi bir azalmaya sebep olmuyor. Bu özelliği ile de Gsm şebekenizin size sunmuş olduğu çekim gücünden maksimum seviyede yararlanmanızı sağlıyor. Kendi kendinize telefona kolayca takıp çıkarabileceğiniz silikon kılıfları, farklı renk seçenekleri yardımıyla zevkle kullanmanız hedefleniyor. Günlük kıyafet kombinlerinize ve renk zevkinize uygun seçenekler arasından, dilediğiniz kılıf tasarımını tercih ederek eğlenceli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Kir ve toza karşı koruma sağlayan Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, su geçirmezlik özelliği taşımıyor. Bunun yanı sıra, sert cisimlerin yaratabileceği çatlama ve çizilmeleri önlemek amacıyla üretilmiş ekran koruyucular, cihazınızı 4 boyutlu olarak koruma altına almayı başarıyor.

Suni deri materyal ile tasarlanan kapaklı Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, telefonunuzun hem ön yüzeyini hem de arka ve yan yüzeylerini koruma altına alıyor. Kapaklı kılıf cihazınıza takılı halde iken, gelen aramaları cevaplayabilir, mesajları okuyabilirsiniz. Kendinden mıknatıslı kapak özelliği sayesinde, siz istemedikçe kapak kendiliğinden açılmıyor ve telefonunuz yalnızca sizin kontrolünüzde güvence altında oluyor. Kapaklı deri kılıf cep telefonu üzerinde iken şarj kablosunu rahatlıkla kullanabilme imkanı bulunuyor. Kılıfın iç yüzeyinde kullanılan sert plastik malzeme, telefonu güçlü darbelere karşı ekstra koruma altına almış oluyor. Cep telefonunuz için birebir uyum sağlayan Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, şık ve gösterişli tasarımıyla da dikkat çekiyor. Kapak üzerindeki metal logo tasarımları, cep telefonunuzun markasını kapak yüzeyine yansıtarak şık bir kullanım imkanı sunuyor. 

Standlı ve cüzdan özellikli Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, kartvizit, kredi kartı ve kağıt para gibi objeleri yanınızda taşımanız için pratik çözümler sunuyor. Kılıf tasarımı, cep telefonunuzu gerektiğinde stand konumunda kullanarak, video ve film keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünün, tek renkleri arasından tercih yapabileceğiniz gibi dilerseniz iki renkli olarak tasarlanmış farklı modellerinden de yararlanmanız mümkün.  Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, telefonunu sade ve kılıfsız görünümde kullanmak isteyenler için de alternatifler sunuyor. Şeffaf kılıf modelleri, telefonunuzun üzerindeyken kılıf yokmuş gibi doğal bir görünüm kazanmasına ve aynı zamanda dışarıdan gelecek darbelere karşı da koruma sağlanmasına yardımcı oluyor. Smart 6 Prime cep telefonu kılıf fiyatları, seçmiş olduğunuz modelin malzeme ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Çeşitli markaların üretmiş olduğu Smart 6 Prime cep telefonu kılıfları, cazip fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile satışa sunuluyor.

Smart 6 Prime Cep Telefonu Kılıfları

9 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Smart 6 Prime
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A3
  18. Galaxy J7
  19. iPhone 5
  20. Galaxy Note 4
  21. Galaxy A7
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Kılıf Tipi - Kılıflar
 5. Malzeme Türü
 6. Markalar
  1. Teleplus
  2. Lopard
  3. Gpack
 7. Satıcı
 • Telefon Modeli Smart 6 Prime
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN