Mobil telefon sektörüne hızlı bir giriş yapan yerli üretici Vestel, piyasaya sürdüğü Venüs akıllı telefon serisi ile hatırı sayılır bir şekilde talep görüyor. Venüs serisinden çıkan 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip olan 5.5 inç ekranlı V3 5580 akıllı telefon, çok fonkisyonlu olması sayesinde gün boyunca defalarca ve uzun süreli şekilde kullanılıyor. Venüs V3 5580 cep telefonu kılıfları, tam koruma sağlayan yapıları ile akıllı telefonun kullanım ömrünü oldukça uzatıyor. Kullanım verimliliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Çünkü cep telefonu kılıfları, gerek ön cepheyi koruyan ekran koruyucular gerekse arka kapağı ve gövdeyi çevreleyen kılıf yardımı ile akıllı telefonu herhangi bir cepheden gelebilecek olası bir darbeye karşı mutlak şekilde korumayı başarıyor.

Venüs V3 5580 cep telefonu kılıfları içinde yerini alan ekran koruyucu kılıflar, polimer malzeme kullanılarak üretilen nano cam ekran koruyucular ve güçlendirilmiş dayanıklılıklarının ölçülmesi için çekiç ve anahtar testlerinden de geçirilmiş olan ve üzerinde uygulandığı dokunmatik ekranda bir koruyucu tabaka hissi yaratmayan temperli cam koruyucular olarak kullanıcılara iki grupta sunuluyor. Temperli cam kılıf koruyucular güçlü darbeleri dahi emme kabiliyetine sahip bulunuyor. Çizilmeye karşı ise özel bir direnç sunuyor. Böylece akıllı telefonun ekranı çizilme, çatlama ya da kırılmaya karşı maksimum şekilde korunmuş oluyor. Nano cam kılıf koruyucular ise tıpkı temperli cam koruyucular gibi ekran muhafazası sağlamakla beraber likit cam malzemeden üretildikleri için temperli cam koruyuculara nazaran daha ince bir kullanım imkanı sunuyor.

Venüs V3 5580 Cep Telefonu Kılıfları

Venüs V3 5580 cep telefonu kılıfları, üretim malzemesi itibarı ile farklı nitelikli malzemelerden üretiliyor. Silikon malzemeden üretilmiş olan akıllı telefon kılıfları ince silikon, ultra ince silikon, yumuşak silikon, lazer silikon ve delikli silikon gibi seçenekler ile kullanıcılara sunuluyor. Böylece cep telefonu kılıfı için silikon malzemede karar kılan bir kullanıcıya seçim yapma şansı verilmiş oluyor. Silikon malzeme dışında suni deri, dikiş desenli, fileli, kadifemsi dokulu, deri görünümlü yüzeye ya da simli yüzeye sahip kılıf alternatifleri de bulunuyor. Mıknatıslı, gizli mıknatıslı, pencereli, çift pencereli, cüzdanlı ya da kapaklı cep telefonu kılıf çeşitleri ise asıl görevleri olan telefon korumasını sağlamalarının yanı sıra kullanıcılara farklı fonksiyonlar da sunuyor.

Pencereli kılıflar, kılıf tamamen kapalı olduğunda dahi akıllı telefona gelen aramaları yanıtlama imkanı verip pratiklik yaratıyor. Kapaklı kılıflar, 360 derecelik tam koruma sağlıyor. Böylelikle de darbe yönü fark etmeksizin telefonun korunması sağlanmış oluyor. Mıknatıslı ve gizli mıknatıslı kılıflar ise kılıfın kapalı durumda iken açılmasını engelliyor. Akıllı telefonun kılıftan çıkma riski bertaraf edilmiş oluyor. Venüs V3 5580'e uyumlu cep telefonu kılıfları, son derece etkin yapıları ile kaza, dalgınlık ya da ihmal gibi nedenler ile meydana gelebilecek tüm fiziksel hasar ihtimallerini ortadan kaldırıyor. Akıllı telefonu cepten çıkarırken ya da elde tutarken düşürüp yere vurduktan sonra yaşanan korku, yerini gönül rahatlığı ile telefonu düştüğü yerden alıp kullanmaya bırakıyor.

Onlarca model ile kullanıcıların beğenisine sunulan Venüs V3 5580 cep telefonu kılıfları, akıllı telefonların günümüzün en popüler aksesuarlarından biri durumuna geldikleri düşünüldüğünde bir aksesuar kılıfı görevi de üstleniyor. Dolayısıyla görsellikleri ile de kullanıcıları tatmin etmeleri gerekiyor. Görsellik söz konusu olduğunda da renk ve desen gibi detaylar fazlasıyla önem kazanıyor. Venüs V3 5580 cep telefonu için geliştirilmiş olan cep telefonu kılıf modelleri içerisinde birçok renk ve desen alternatifi yer alıyor.

Venüs V3 5580 Cep Telefonu Kılıfları

54 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Venüs V3 5580
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Teleplus
  4. KılıfShop
  5. KNY
  6. TeknoArea
  7. CoverZone
  8. Ehr.
  9. Tg
  10. CaseUp
  11. Dafoni
  12. Etabibizde
  13. Jopus
  14. Microcase
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Venüs V3 5580
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN