Cep telefonlarında kullanıma bağlı pek çok farklı nedenden ötürü ekranlarda çizilme, kırılma veya çatlamalar oluşabiliyor. Düşürme veya üzerine içecek devrilmesi, çanta içinde anahtarlık gibi metal eşyalarla temas etmesi gibi nedenlerle ekranları zarar gören telefonlar can sıkıyor. Bu gibi durumların önüne geçen cep telefonu kılıfları cihazların uzun süre ilk günkü gibi kalmasını sağlarken öte yandan ekranlarda istenmeyen durumların oluşmasını engelliyor. Telefonların hasar almaması için titiz ve dikkatli şekilde korunması için mutlaka cihazlara uygun kılıflar kullanılması gerekiyor.

Sony Xperia E3 cep telefonu kullananlar cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması, ekranlarında çizik ya da kırılma durumlarının oluşmaması için kılıf kullanmayı tercih ediyor. Kullanıcılar cinsiyetleri, meslekleri, zevkleri ve ihtiyaçları ne olursa olsun zevklerine uygun pek çok model bulabiliyor. Hem suni, hem de deri seçeneği olan Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları uygunluğu ile yüz güldürüyor. Aksesuar kullanmayı sevenler ve şıklık konusunda ödün vermeyenler Xperia E3 kılıfları sayesinde tüm beklentilerini aynı anda karşılıyor. Telefonun her köşesini tamamen saran modeller kadar ekran koruyuculu kılıflar da bulunuyor. Geniş renk yelpazesi ile sunulan Xperia E3 cep telefonu kılıfları değişik alternatiflerle kullanıcılara sunuluyor. Klasik tarza sahip kullanıcılar için deri ya da suni deriden yapılmış zarif modeller öne çıkıyor. Cüzdan işlevine sahip kılıf modelleri de hem bayanlar, hem erkekler için oldukça işlevsel olduğundan rağbet görüyor. Kredi kartları ve kimlik koyulan bölmeleri olan kapaklı kılıf modelleri yanında cüzdan taşımak istemeyenlerin ilk tercihi oluyor. Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları tüm modeller için uygun rakam aralıklarında bulunduğundan kullanıcılar ürünlerini kısa sürede temin edebiliyor.

Xperia E3 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Tam bir bütçe dostu olan Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları herkesin alım gücünü zorlamadan edineceği modellerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Renk konusunda sınırsız alternatifler olduğu gibi, zarif tasarımlar telefonla kılıfların tam anlamıyla uyum içinde olmasını sağlıyor. Suya ve aşınmaya dayanıklı malzemelerden oluşan kılıfların cüzdan formunda olanları kadar sadece jelatin şeklinde tasarlananları da sıklıkla tercih ediliyor. Telefon boyutlarına ve özelliklerine uyumlu, şık tasarımı ile göz dolduran Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları alım gücüne uygun çeşitliliği ile kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor.

Telefonlarını uzun süre konforlu ve pürüzsüz ekran görünümü ile kullanmak isteyenler beğenilerine uygun pek çok kılıfı aynı anda bulabiliyorlar. Hem bütçeyi yormayan, hem de estetik algıyı tam anlamı ile karşılayan Xperia E3 cep telefonu kılıfları; sağlamlıkları, zamana yenik düşmeyen modern, klasik ve spor tasarımları ile her yaştan kişiye hitap ediyor. İş dünyasına uygun modellerin yanı sıra, gençlerin ve spor tarza sahip kişilerin de severek kullanacağı pek çok tasarım bulunuyor. Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları telefonların özelliklerine uygunluğu, tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve çeşitliliğine uygun olduğundan, kullanıcıların alım gücünü de zorlamıyor. Beklentileri karşılayan kılıf modelleri telefonun tüm kıvrımlarını sararak cihazın zarar görme olasılığını yüksek oranda düşürüyor. Kullanım kolaylığına sahip ürünler istenildiği zaman rahatlıkla çıkarılabiliyor veya yeni bir kılıfla değiştirilebiliyor. İnce forma sahip kılıflar kullanım esnasında varlıklarını hissettirmedikleri gibi, ekran hassasiyetini de engellemeyerek konforlu bir kullanım sağlıyor.

Telefonların korunmasına yardımcı bir aksesuar olmaktan ziyade kullanımı neredeyse zorunlu hale gelen kılıflar cihazların üzerinde iz bırakmıyor. Kapaklı veya jelatinli modeller gibi, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretilen Xperia E3 cep telefonu kılıf fiyatları fonksiyonel özelliklerine oranla oldukça uygun rakamlara satılıyor. Kulaklık, ses ve açma kapama tuşları gibi, telefona ait pek çok özelliğin kullanımına uygun şekilde tasarlanan kılıflar özel yapıları sayesinde cihaza gelen darbelerin etkisini azaltmaya yardımcı oluyor.

Xperia E3 Cep Telefonu Kılıfları

2 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Xperia E3
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Kılıf Tipi - Kılıflar
 5. Malzeme Türü
 6. Markalar
  1. Bilitong
  2. Markacase
 7. Satıcı
 • Telefon Modeli Xperia E3
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN