2013 yılında çıkan ve değiştirilebilir yapıdaki arka kapağı ve kompakt boyutları sayesinde çok sayıda aksesuarın geliştirilmesine zemin hazırlayan Sony Xperia L akıllı cep telefonu, teknik yeterlilikleriyle hala güncelliğini koruyor. Telefonunu güvenle kullanmayı hedefleyen teknoloji tutkunları da Sony Xperia L cep telefonu kılıfları arasından dilediklerini seçerek telefonlarına takabiliyorlar.

Sony’nin Xperia serisi içerisinde önemli bir konumda olan modeli, çizilmeye dirençli camla güçlendirilmiş olsa da mutlak koruma isteyen kullanıcılar, cihaz için üretilen ekran koruyuculardan edinebiliyorlar. Ekrandan taşma yapmayan, dokunmatik hassasiyetini azaltmayan ve ekranın oluşturduğu görüntüleri engellemeyen koruyucular, mat ya da parlak yapıda olabiliyor. Mat formda geliştirilen ekran koruyucular, dış mekânda sıklıkla bulunan ve telefonunun kontrolünü böyle ortamlarda da en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayanlar tarafından alınabiliyor. Telefonun ekranındaki görünümün değişmesini istemeyen teknoloji meraklıları ise parlak yapıdaki ekran koruyuculardan yana tercihlerini yapıyorlar. Düşme ve çarpma gibi durumlarda ekranın zarar görmesini engelleyen koruyucular, seçilen markanın ürününe bağlı olarak parmak izi tutmama özellikleriyle de gelebiliyor. Hoparlör, mikrofon gibi aktif kullanılan alanların özenle boş bırakılması sayesinde telefon olanaklarının eksiksiz değerlendirilebilmesine yardım eden ekran koruyucu modelleri, en çok tercih edilen Sony Xperia L cep telefonu kılıfları içerisinde yer alıyor.

Değişebilir arka kapak artısını hanesine yazdıran Sony Xperia L, değişik doku ve renkte sayısız arka kapağın keyifle kullanılabilmesinin önünü açıyor. Beyaz, siyah, kırmızı gibi renklerde olan orijinal kapakların yerine; fırçalanmış alüminyum görünümlü, taşlı, çizgi film karakterlerinin bulunduğu ya da doğaya özgü görsellerin resmedildiği kapaklarla telefon kolayca kişiselleştirilebiliyor. Yapısal açıdan da değişiklik sergileyen arka kapaklar, sert plastik, kauçuk gibi materyallerden üretilebiliyor. Telefonun konumlandırıldığı alandan kayıp düşmesini engelleyen arka kapak yapısındaki Sony Xperia L cep telefonu kılıfları, aynı zamanda telefonun kullanım esnasında kolay kavranabilmesini ve tek elle rahatça kontrol edilebilmesini mümkün kılıyor. Telefonun yapısı sayesinde saniyeler içinde takılıp çıkarılabilen arka kapaklar, kamera, flaş, hoparlör, mikrofon ve açma kapatma tuşu için uygun boyutlarda boşluklar bulundururken ses ve deklanşör tuşları için de ayrı çıkıntılarla geliyor. Telefona takıldığı andan itibaren cihazın genel görünümü değiştiren Sony Xperia L cep telefonu kılıfları, telefonun popüler olmasında da etkili rol oynuyor.

Xperia L Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Sony Xperia L cep telefonu kılıfları içerisinde bulunan bir başka model grubu da cüzdan kılıflar oluyor. Telefonun her iki yüzünü de korurken üzerinde yer alan cepler aracılığıyla kartvizitlik olarak da değerlendirilebilen cüzdan kılıflar, yatay ya da dikey olarak açılıp kapatılabiliyor. Telefonun taşınabilirlikten ödün vermeden kullanılabilmesine imkân tanıyan kılıflar, cihazın işlevselliğinin de etkin biçimde sürdürülebilmesine olanak veriyor. Dokuları itibariyle kendi içinde büyük değişiklik gösteren cüzdan formundaki Sony Xperia L cep telefonu kılıfları, suni deri görünümlü de üretilebiliyor. Sony Xperia L telefonunu iş yaşamında da aktif olarak kullanan ve giyimiyle uyumlu kılıf edinmeyi hedefleyen teknoloji tutkunlarının tercih edebilecekleri modeller, kamera ve diğer tüm alanlar için uygun miktarda boşluğa sahip oluyor.

Dünyanın önde gelen telefon kılıf üreticileri tarafından geliştirilen Sony Xperia L cep telefonu kılıf fiyatları açısından genellikle erişilebilir noktada seyrediyor. Birbirinden dikkat çekici Sony Xperia L cep telefonu kılıfları, kısıtlı bütçesine rağmen uzun süredir kullandığı telefonunu hem görsel hem de yapısal yeniliklere kavuşmasını amaçlayan herkese hitap ediyor.

Özgün tasarımı ve teknik olanaklarıyla öne çıkan Xperia L modeline sahipseniz ve telefonunuz için kılıf edinmek istiyorsanız, dilediğiniz ürünü seçebilir, Sony Xperia L cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Xperia L Cep Telefonu Kılıfları

1 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Xperia L
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. Galaxy Note 4
  21. iPhone 5
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kılıf Tipi - Kılıflar
 6. Malzeme Türü
 7. Satıcı
 8. Markalar
  1. Microsonic
 • Telefon Modeli Xperia L

Kılıflar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN