Dünyada elektronik sektörünün lider kuruluşları arasında Sony ilk sıralarda yer alıyor. Ürün gamı oldukça geniş olan marka, aynı zamanda alanında ilklere imza atarak kullanıcıların beğenisini topluyor. Kurulduğu günden bu yana hiçbir zaman teknolojinin gerisinde kalmayan Sony markasının üretim gerçekleştirdiği en son alanlardan birisi de cep telefonlarıdır. Sony markasının cep telefonu ürünleri Xperia serisi ile karşımıza çıkıyor. Markanın bu seride piyasaya sunduğu Xperia XA Ultra modeli, geniş hafızası, farklı renk seçenekleri, yüksek çözünürlükteki ön ve arka kameraları ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar ise daha güvenli bir kullanım için Xperia XA Ultra cep telefonu kılıflarına ihtiyaç duyuyor.

Cep telefonlarında kullanılan aksesuarlar arasında en çok cep telefonu kılıfları göze çarpıyor. Cep telefonu kılıflarının kullanılmasının temel nedeni ise cep telefonunu olası darbelere ve istenmeyen durumlara karşı korumaktır. Xperia XA Ultra cep telefonu kılıfları arasında da birçok farklı tarzda kılıf yer alıyor. Değişik tarzlara sahip cep telefonu kılıfları, farklı kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor. Özellikle kadın kullanıcılar kılıfın telefonu koruması dışında görselliğine de önem veriyor. Bu aşamada özel tasarımlara sahip ve güzel bir görünüm sağlayan Xperia XA Ultra cep telefonu kılıfları öne çıkıyor.

Xperia XA Ultra Cep Telefonu Kılıfları

Xperia XA Ultra cep telefonları için kapaklı kılıf modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Kapaklı kılıflar, çok yönlü bir koruma sağlayarak telefonların hem ön hem de arka kısmını koruyor. Telefon kullanımını son derece güvenli bir hale getiren kapaklı kılıflar, suni deri ve kumaş gibi malzemelerden üretiliyor. Kapaklı kılıflar arasında ön plana çıkan model ise pencereli kılıflar oluyor. Pencereli kılıflar, telefonun ön kısmını kapatsa bile bazı kısımları açık bırakıyor. Böylece kullanıcılara kılıfın kapağını açmadan telefonu kullanma şansı tanıyor.

Arka kapak modelindeki Xperia XA Ultra cep telefonu kılıfları da kullanışlı olabiliyor. Arka kapaklar silikon, plastik, metal, alüminyum ve rubber gibi malzemelerden üretiliyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan rubber, metal ve alüminyum kılıflar, öncelikli amacı telefonu korumak olanlar için ideal bir seçenek olabiliyor. Silikon ve plastik kılıflar ise şeffaf görünüm sağladıkları için tercih ediliyor. Şeffaf kılıflar sayesinde hem telefon korunuyor hem de telefonun orijinal görüntüsü bozulmuyor. Silikon ve plastik kılıfların şeffaf seçeneği olduğu gibi renkli seçenekleri de bulunuyor. Renkli kılıflar, kullanıcılara telefonlarını farklı renklerde kullanma şansı veriyor. Renkli kılıfların da şeffaf, mat ve parlak seçenekleri mevcut. 

Cep telefonu kılıflarının telefonlara kazandırdığı görüntü de kullanıcıların dikkatini fazlasıyla çekiyor. Dolayısıyla Xperia XA Ultra cep telefonu kılıflarında çok sayıda tasarım seçeneği bulunuyor. Sadelikten yana olan cep telefonu kullanıcılarının tercihi genellikle desenli ve baskılı kılıflar oluyor. Telefonunu daha havalı bir hale getirmek isteyen kullanıcılar ise pullu ya da taşlı kılıfları seçiyor. Deri görünümlü silikon kılıflar ve aynalı metalik kılıflar, telefonlarına yeni bir tarz kazandırmak isteyenler için uygun bir seçenek oluyor. Üç boyutlu figürlere sahip kılıflar ise daha çok gençlerin ve abartılı görünüm sağlamak isteyenlerin kullandığı kılıflar olarak ön plana çıkıyor.

Kılıfların çeşitliliğinin çok olması, fiyat çeşitliliğini de beraberinde getiriyor. Bu nedenle Xperia XA Ultra cep telefonu kılıfları, geniş bir fiyat aralığına sahip olabiliyor. Özellikle kullanılan malzemeler, kılıfın fiyatını önemli ölçüde etkiliyor. Fiyatları etkileyen bir başka özellik olarak ise kılıfların tasarımı ön plana çıkıyor. Bunlara ek olarak kılıfın işlevselliği ve kalitesi de bu değişkenlikte rol oynuyor. Xperia cep telefonlarının orijinal kılıfları diğer markalara göre daha yüksek fiyatla satışa sunulabiliyor.

Xperia XA Ultra Cep Telefonu Kılıfları

113 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Xperia XA Ultra
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Teleplus
  4. KNY
  5. CoverZone
  6. KılıfShop
  7. Microcase
  8. CaseUp
  9. Serhan
  10. Dafoni
  11. Diamond
  12. Ehr.
  13. Tg
  14. CepToys
  15. Cepsesuar
  16. Sonmodashop
  17. Sunix
  18. Thincase
  19. ZORE
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Xperia XA Ultra
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN