Akıllı telefonlar, teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli gelişiyor. Zenginleşen özellikler, akıllı telefonları kullanıcılar için daha vazgeçilmez bir hale getiriyor. Günlük hayatta sıkça kullanılır olmaları da göz önüne alınınca, ekranlarının ve gövdelerinin korunmaları önem kazanıyor. Cep telefonu kılıfları, akıllı telefonların çok yönlü korunmasını ve gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlıyor. Sony tarafından üretilen Xperia XA1 Ultra cep telefonu, full HD özellikli ve 6 inç boyutunda oldukça geniş bir ekrana sahip bulunuyor. Akıllı telefonun ekranı geniş olmasının yanı sıra eğimli de olduğu için darbeye karşı korunması gerekiyor. Akıllı telefonun son derece ince ve hafif bir tasarıma sahip olan alüminyum gövdesinin de herhangi bir darbe sonucu fiziksel hasara uğramaması için korunması önem taşıyor. Xperia XA1 Ultra cep telefonu kılıfları, darbe emici yapıları ile ekran ve gövdeyi çok yönlü koruyor. Dalgınlık ya da kaza sonucu oluşabilecek ekran çizilmeleri, çatlaklar ve kırılmalar engellenmiş oluyor. Fiziksel hasar riskinin engellenmiş olması, kullanım rahatlığının artmasını sağlıyor.

Akıllı telefonların ekranları büyüyüp boyutları inceldikçe darbe ile fiziksel hasara uğrama olasılıkları da artmış oluyor. Üstelik akıllı telefonlar, her geçen gün biraz daha çok yönlü bir hale geldikleri için eskiye nazaran daha yoğun şekilde kullanılıyor. Dolayısıyla da akıllı telefonlar darbe alma ve hasar görme riski ile karşı karşıya kalıyor. Akıllı telefon tercihi Xperia XA1 Ultra olan kullanıcıların cep telefonu kılıfları ile ekran ve gövde koruması sağlamaları, bir önlemden öte bir gereklilik durumuna dönüşüyor. Xperia XA1 Ultra cep telefonu kılıfları ekran koruyucu, arka kapak ve telefon kılıfı alternatifleri içeriyor. Koruyucu alternatifleri gerek akıllı telefonun ekranı gerekse gövdesi için koruma sağlıyor. Akıllı telefonun güvenli bir şekilde kullanılması, verimliliği ve kullanım ömrünü de arttırmış oluyor.

Xperia XA1 Ultra Cep Telefonu Kılıfları

Xperia XA1 Ultra cep telefonu kılıfları, farklı bir tasarım standardı ile üretiliyor. Çünkü Xperia XA1 Ultra'nın dokunmatik ekranı, düz ekranlı akıllı telefonların aksine kıvrımlı bir tasarıma sahip bulunuyor. Dolayısıyla kıvrımlı dokunmatik ekran için özel olarak tasarlanmış ekran koruyuculara gereksinim duyuluyor. Ekran koruma alternatifleri arasında temperli ekran koruma, nano ekran koruma, 3D tam kaplayan ekran koruma ve tam ön kaplama özellikli koruyucular yer alıyor. Darbe emici yapıdaki cep telefonu kılıfları, akıllı telefonun ekranının kıvrımlı yüzeylerini sararak koruyor. Kıvrımlı yüzeyler de tıpkı ekranın ön cephesi gibi alınabilecek tüm darbelere karşı korunmuş oluyor.

Xperia XA1 Ultra cep telefonu kılıfları arasında yer alan aynalı metal kapaklar, akıllı telefonun arka cephesini tamamen kapatıp koruyor. Aynı zamanda parlak görüntüleri ile dış görünüşe de katkı sağlıyor. Aynalı metal kapaklar, gümüş ya da rose renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Pencereli ve kapaklı cep telefonu kılıf modelleri, cep telefonunun hem arka bölümünü hem de ön bölümünü kapatarak çift yönlü koruma sağlıyor. Pencereli ve kapaklı kılıf modelleri, kapağın kapalı olduğu durumlarda kullanıcılara akıllı telefonu doğrudan kullanma fırsatı da veriyor. 

Xperia XA1 Ultra için tasarlanmış olan silikon cep telefonu kılıf modelleri ise kullanıcılara çeşitli seçenekler ile sunuluyor. Yumuşak dokulu silikon, ince mat silikon, ultra koruma özellikli room silikon, deri desenli lüks niss silikon ve TPU silikon kılıf seçenekleri sertlik, kalınlık, koruma kabiliyeti ve görsellik bakımından farklı alternatifler oluşturuyor. Suni deri dokulu ya da deri desenli cep telefonu kılıf modelleri ise yüzey farklılığı bakımından silikon kılıflara alternatif oluyor.

Xperia XA1 Ultra Cep Telefonu Kılıfları

39 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Xperia XA1 Ultra
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy A7
  20. Galaxy Note 3
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Happyshop
  4. Teleplus
  5. KNY
  6. Microcase
  7. Ehr.
  8. Sonmodashop
  9. CaseUp
  10. Elx
  11. Serhan
  12. Sunix
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Xperia XA1 Ultra
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN