Sony Mobile şirketine ait Android işletim sistemli Xperia akıllı telefon modelleri, Sony markasının en fazla kullanılan modellerin birisidir. Sony Xperia Z1'den hemen sonra piyasaya sürülen Sony Xpreria Z2 pek çok özelliğe sahip, kullanıcı dostu bir akıllı telefon olarak beğeni topluyor. Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları geniş ürün yelpazesi ve pek çok farklı modellerle dolu. Kapaklı, standart ve daha farklı tasarımlarıyla çeşitli renklerdeki kılıflar, ve telefonunuzu dış faktörlerden korumak için tasarlanan cep telefonu kılıfları, Sony Xperia Z2 kullanıcılarının en fazla tercih ettiği telefon aksesuarları arasında yerini alıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları pek çok işlevi ile neredeyse her alanda kullanıcıların yardımcısı haline geliyor. Cep telefonları, dayanıklı malzemelerden üretilseler de dokunmatik ekranlar ve bununla birlikte gelen diğer özellikler cep telefonlarını dış etkilere karşı korumasız yapabiliyor. Bu yüzden cep telefonlarını oluşabilecek tehlikelere karşı korumak için telefon kılıfları kullanmak öneriliyor. Cep telefonu kılıfları da telefonunuzun her özelliği dikkat edilerek tasarlanmış ürünlerdir. Cep telefonu kılıfları modelleri arasında çeşitli seçenekler bulunuyor. Bu modeller arasında kullanıcının ihtiyacına göre pencereli, kapaklı veya klasik kılıflar yer alıyor. 

Kapaklı cep telefonu kılıfları, cep telefonuna gelen bildirimleri kapak kaldırılmadan görebilme özgürlüğü sağlayabiliyorken, diğer cep telefonu kılıflarında bu özellik bulunmuyor. Kapaklı cep telefonu kılıfları cep telefonunun ekranını koruyabilmesi açısından diğer kılıflara oranla daha yaygın olarak kullanıyor. Daha sağlam ve güvenilir bir kılıf için ise daha kalın olarak tasarlanmış, ekstra güvenlikli cep telefonu kılıfları tercih edilebilir. İsteğe ve tercihe göre plastik, deri ve daha farklı malzemelerden yapılmış cep telefonu kılıfları ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. 

Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları

Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları, telefonunuzun sahip olduğu alüminyum kasaya göre özel olarak tasarlanan ürünlerdir.  Alüminyum, oldukça sağlam bir malzeme olmasına rağmen düşme ve sert darbe gibi durumlarda şekil değiştirebilme özelliğine de sahiptir. Bu yüzden, telefonunun kasasında zedelenme olmaması için, Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları kullanılması önerilen önemli bir koruyucu üründür.

Telefon kılıflarının cep telefonunu korumasının yanında bu işlevi sorunsuz ve kullanıcıyı uğraştırmadan yapması da oldukça önemli bir özellik. Sony Xperia Z serisi toz ve suya karşı dayanıklı bir akıllı telefon. Bu özelliğin sağlanabilmesi için telefonun kasasında bulunan jack giriş çıkışları, kendilerine ait bir kapakla saklanmaktadır. Pek çok telefon kılıfının en büyük problemi, cep telefonlarında bulunan bu kapakların, telefon kılıf içerisindeyken rahat kullanılamamasıdır. Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları, telefona ait bu koruma kapaklarının kullanımını zorlaştırmaz. Dolayısıyla telefon, kılıf içerisinde de özgürce kullanılabilir. Şarj kablosu kullanımı da telefon kılıf içerisindeyken kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

5.2 inç ekran boyutuna sahip Sony Xperia Z2, büyük ekran sevenler için bir tercih sebebi oluyor. Fakat bazı telefon kılıfları, telefonu korumak amaçlı ekranları biraz da olsa daraltabiliyor. Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları, büyük ekran keyfini bozmadan, telefona tam uyum sağlar. İşlevsel olarak cep telefonunu koruma görevini tam olarak yerine getirmesinin yanında, cep telefonunun özelliklerini de olduğu gibi korur. Sony Xperia Z2'de ön ve arkada, oldukça güçlü iki adet kamera bulunuyor. Telefon kılıfı kameraları olumsuz olarak etkilemeden, kolayca kullanım sağlar. Hoparlörlerin üzeri kapatıldığı için ses boğuk bir şekilde dışarı çıkar. Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları kamera ve hoparlör gibi önemli özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bir yapıya sahiptir.

Telefon kılıf içerisindeyken olduğundan daha büyük veya daha kalın gözükmez. Sony Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları, telefonun orjinal boyutlarında ve mümkün olan en ince detaylarla tasarlanan bir üründür. Cep telefonu dış darbelerden korunmak için bu özelliklere sahip cep telefonu kılıflarına ihtiyaç duyar. Cep Telefonu Kılıfları farklı renk, model ve malzeme seçenekleri ile ürün yelpazesinde yer alıyor. Klasik cep telefonu kılıfları veya ön ekranı da koruyabilen kapaklı cep telefonu kılıfları gibi seçeneklere sahip modeller için ürün yelpazesine bakabilirsiniz. 

Xperia Z2 Cep Telefonu Kılıfları

321 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Xperia Z2
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy Note 4
  19. iPhone 5
  20. Galaxy A7
  21. Galaxy Note 3
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Teknomeg
  4. Gpack
  5. Dafoni
  6. Teleplus
  7. CaseUp
  8. Mycolors
  9. KNY
  10. CoverZone
  11. Exclusive Phone Case
  12. Eiroo
  13. Fuqqa
  14. Happyshop
  15. KılıfShop
  16. Serhan
  17. Akıllıphone
  18. Angel Eye
  19. Blueway
  20. Cover Me
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Xperia Z2
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN