Kullanıcılarla buluştuğu yıl, fiyat-performans segmentinin en önemli telefonlarından birine dönüşen ve teknolojik ürünler söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan Huawei tarafından geliştirilen Y6, ürüne özgü kılıflarla güncelliğini koruyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından edinilen ve gerek telefonun görünümünün iyileştirilmesinde gerekse dayanıklılığının arttırılmasında önemli rol oynayan Huawei Y6 cep telefonu kılıfları, her türlü beğeniye hitap ediyor. Renk, tasarım ve doku gibi sayısız noktada farklılık gösteren kılıflar, telefonun boyutlarını büyük oranda değiştirmeden, ergonomik ve etkili bir kullanım deneyimi sunuyor.

Telefonun metalik görünümlü arka kapağı, çarpma ve düşme neticesinde oluşabilecek çizilme ve çatlamalara açık olduğu için teknoloji tutkunları, telefonun arka kısmını koruma maksadıyla kılıf edinebiliyorlar. Yalnızca arka kapağı ve telefon çerçevesini muhafaza eden kılıflar; silikon, kauçuk ve TPU silikon gibi materyallerden üretiliyor. Üretildiği materyalden bağımsız olarak doku ve renk bakımından büyük çeşitliliğe sahip arka kapak için üretilen Huawei Y6 cep telefonu kılıfları, tercih edilen modele göre telefonun eğimli yüzeylerden kaymasını da engelleyebiliyor. Kullanım esnasında telefonun ısınması ya da sinyal kalitesinin azalması türünde sorunlar yaşatmayan ürünler, Huawei Y6 modelinin; kamera, flaş, tuş ve hoparlörlerin de etkin biçimde değerlendirilebilmesine imkân tanıyor.

Çizilmeye karşı gelişmiş koruma çözümü sunmayan Huawei Y6 akıllı cep telefonunun ekranı, çizilme ve kırılmaya karşı dirençli ekran koruyucular sayesinde olumsuzluklardan etkilenmiyor. Aktif bir yaşam stilini benimseyen kullanıcıların yanı sıra, çalışma yaşantısında hareket halinde olan ve doğa yürüyüşlerine çıkan teknoloji tutkunlarının edinebilecekleri ekran koruyucular, tek başına veya kılıflarla birlikte sunulabiliyor. Gerçekleştirilen testlerden başarıyla geçen ve sağlamlığını birçok şekilde kanıtlayan ekran koruyucular, telefon ekranındaki görüntülerin takibini güçleştirmiyor ve ekran dokunmatiğinin de hassasiyetini azaltmıyor.

Y6 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Akıllı cep telefonunun hem arka hem de ön yüzünü koruyan flip cover yapısındaki Huawei Y6 cep telefonu kılıfları en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Flip cover telefon kılıfları, telefonun 5.0 inçlik ekranını tamamen koruyan ve iç kısmında bulunan bölmeleri aracılığıyla kart ve kimliklerin konumlandırılabilmesini mümkün kılıyor. Pil değişimi ya da şarj süreçlerinin de sorunsuz tamamlanmasına olanak veren modeller, taşınabilirlik noktasında da memnuniyet yaratıyor. Telefonun ön yüzünü koruyan kısmı genellikle mıknatıslı yapıda olan ve kullanıcının isteği dışında açılmayan flip cover Huawei Y6 cep telefonu kılıfları, renk ve desenleriyle beğeni topluyor. Gelen aramaların, sosyal ağ güncellemelerinin, saat ve tarih gibi detayların ekrandan takip edilebilmesine imkân tanıyan pencereli flip cover kılıflar da üretiliyor. Sahip olduğu telefonu korurken cihazın işlevselliğini üst düzeyde kullanmak isteyenlerin yönelebilecekleri ürünler; renk, doku ve tasarım açısından çeşitlilik gösteriyor.

Giriş seviyesi, orta seviye ve Premium seviye şeklinde sınıflandırılan Huawei Y6 cep telefonu kılıfları, genellikle ulaşılabilir fiyat aralıklarında bulunuyor. Üretilen kılıfın yapısı, modeli ve üretildiği materyale bağlı olarak değişen Huawei Y6 cep telefonu kılıf fiyatları, telefonunu dış etmenlerden korumak isteyen herkesin alışveriş listelerine giriyor. Sunulan kılıfların bazıları tekil olarak satışta bulunurken, kimi ürünler set halinde teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Kılıfın yanında gelen ekran koruyucu ve benzeri ekstralar, modellere değer katarken, kullanıcıları yapacakları fazladan masraflardan kurtarabiliyor.

Akıllı cep telefonu ve tabletler için kılıf üreten ünlü markalar tarafından geliştirilen Huawei Y6 cep telefonu kılıfları, telefonunu uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmayı hedefleyenlere sesleniyor. Telefonunun daha şık ve dayanıklı olmasını amaçlayanlar, diledikleri ürünü Huawei Y6 cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden edinebiliyor.

Y6 Cep Telefonu Kılıfları

66 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Y6
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Gpack
  4. Teleplus
  5. KNY
  6. Happyshop
  7. CaseUp
  8. Cepstore
  9. Cover Me
  10. Lopard
 • Telefon Modeli Y6
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN