Apple, teknoloji sektörünün lider markalarından birisidir. Ürettiği tasarımlar ile geleceğe ışık tutan Apple, ürünlerinin özgün tasarımlı ve minimal bir tarzı olmasıyla ön plana çıkıyor. Apple markasının cep telefonu serisi olan iPhone ise kendi sınıfında en çok tercih edilen telefonları arasında. iPhone adı altında üretilen Apple markalı cep telefonları, sağlamlıkları ve hızlı sistemleri ile biliniyor. iPhone cep telefonlarının en sevilen modellerinden birisi ise iPhone 4S modelidir. iPhone 4S cep telefonunun fiziksel tasarımı ise telefonun dikkatli bir şekilde korunmasını gerektiriyor. Bu aşamada özel aksesuarlara ihtiyaç duyuluyor ve telefonu korumak için iPhone 4S cep telefonu kılıfları tercih ediliyor.

Telefonu darbelere ve çizilmelere karşı korumak amacıyla kullanılan iPhone 4S cep telefonu kılıfları genellikle görsel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Tasarımlara her ne kadar önem verilse de cep telefonu kılıflarının öncelikli olarak cep telefonunu koruması gerekiyor. iPhone 4S cep telefonları için en sık tercih edilen kılıf modellerinden birisi ise arka kapak tarzında olanlardır. Arka kapak modelindeki cep telefonu kılıfları pek çok farklı malzemeden üretilebiliyor. Silikon, sert plastik, rubber, alüminyum ve metal malzemeden üretilen arka kapak tarzı kılıflar bulunuyor.

Telefonun orijinal görüntüsünü gizlemediği için öncelikle şeffaf olan kılıflar tercih edilebiliyor. Arka kapak olarak kullanılabilen şeffaf kılıflar, çoğunlukla silikon ya da sert plastik malzemeden üretiliyor. Silikon ve sert plastik malzemeli kılıflar, şeffaf olmalarının yanı sıra renkli de olabiliyor. Telefonun tasarımına farklı bir hava kazandıran renkli kılıflar, kullanıcıların telefonlarını farklı renklerde de kullanabilmesine olanak sağlıyor.

iPhone 4S Cep Telefonu Kılıfları

Silikon ve sert plastik malzemenin yanı sıra rubber, metal ve alüminyum malzemeden üretilen cep telefonu kılıfları da kullanışlı olabiliyor. Rubber, metal ve alüminyum malzemelerden üretilen cep telefonu kılıfları, dayanıklı olmaları ile ön plana çıkıyor. Öncelikli amacı telefonu korumak olan kullanıcılar için bu malzemelerden yapılan cep telefonu kılıfları ideal bir seçenek oluyor. Sağlamlıkları dışında farklı tasarımları da olan kılıflar, telefonu korumanın yanı sıra görsel bir zevk de sunuyor. Arka kapak tarzındaki iPhone 4S cep telefonu kılıfları, üzerine baskı yapılabildiği için de oldukça güzel bir görüntü sağlıyor.

Kapaklı kılıfların da birer seçenek olarak yer aldığı cep telefonu kılıfları, telefonlara üst düzey bir güvenlik sağlıyor. Kapaklı kılıflar, telefonların sadece arkasını değil ön kısmını da koruyor. iPhone 4S kapaklı kılıflar, suni deri ve bazı özel kumaşlardan üretiliyor. Çok sayıda model ve renk seçeneği olan kapaklı kılıfların pencereli modelleri pratik bir kullanım sunuyor. Pencereli kılıflar sayesinde kılıfın kapağı açılmadan telefon görüşmesi yapılabiliyor. Telefonunu cebinde taşımaktan ziyade elinde taşımayı tercih eden kullanıcılar da kapaklı kılıfları sıklıkla kullanıyor. Bunun nedeni ise kapaklı kılıfların cep telefonuna bir cüzdan görüntüsü vermesi oluyor.

iPhone 4S kılıf seçenekleri arasında bir de su geçirmez kılıflar bulunuyor. Günlük kullanıma uygun olmayan bu kılıflar, özel durumlarda faydalı oluyor. Telefonunu yağmur altında, havuzda ya da denizde kullanmak isteyen kullanıcılar uygun olan su geçirmez kılıflar, telefonun çevresini tamamen sararak telefonu sıvı temasına karşı koruyor. iPhone 4S cep telefonu kılıf fiyatları çeşitlilik gösterebiliyor. Kılıf fiyatlarının çeşitli ve değişken olmasını etkileyen pek çok unsur bulunuyor. Bu etkenler marka, ürün kalitesi, üretildiği malzeme, işlevsellik ve tasarım olarak sıralanıyor. iPhone 4S cep telefonunun üreticisi olan Apple markası da telefon aksesuarları üretiyor. Apple markalı orijinal iPhone 4S kılıflarının fiyatı ise diğer markalara göre daha yüksek oluyor.

iPhone 4S Cep Telefonu Kılıfları

108 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 4S
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy A3
  20. Galaxy Note 4
  21. iPhone 5
 3. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Teleplus
  4. Remeto
  5. Qapak
  6. Teknomeg
  7. Addison
  8. Gpack
  9. Ally
  10. Angel Eye
  11. Etabibizde
  12. INOVAXİS
  13. KılıfShop
  14. Sonmodashop
  15. Aryca
  16. Belkin
  17. Blueway
  18. Buff
  19. CG Mobile
  20. Cepium
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Kılıf Tipi - Kılıflar
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 4S
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN