Cep telefonunuza uzun ömür ve dayanıklılık kazandıran iPhone 6 cep telefonu kılıfları, üstün teknoloji ürünü malzemeler ve mükemmel görsel tasarımlarla üretiliyor. Fonksiyonel kullanım özellikleri ve stilinizi rahatça yansıtmanızı sağlayan kusursuz görsel tasarımları ile cep telefonu kılıfları düşme, çizilme ve darbelere karşı telefonunuzu koruyor. Ayrıca, kir tutmayan malzeme özellikleri sayesinde, cep telefonunuzu uzun süre ilk günkü görünümünde kullanabilmeniz için de önemli bir katkı sağlıyor. 

Yüksek kaliteli Termostatik malzeme ile üretilen iPhone 6 cep telefonu kılıfları, ultra ince özelliği sayesinde telefonunuzun orijinal görselliğini bozmadan mükemmel bir kullanım imkanı sağlıyor. Kolayca takıp çıkarabileceğiniz mükemmel kalıpları sayesinde, telefonunuzun şekline birebir uyum sağlıyor. Ön yüzü kapatmayan tasarımı, cep telefonunuzun işlevlerini rahatça kullanmanıza imkan veriyor. Cep telefonu kılıfının iç yüzeyinde kullanılan termostatik soft jel, darbeleri emici ve telefon için yüksek güvenlik sağlayan bir nitelik taşıyor. Ürünün esnek yapısı sayesinde, dilediğiniz model ve renkteki iPhone 6 cep telefonu kılıfı çeşitleriyle dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. 

iPhone 6 Cep Telefonu Kılıfları

Farklı desenlerle üretilen iPhone 6 cep telefonu kılıfları hem cihazların korunma derecesini artırıyor hem de tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyor. Cep telefonunuz ile birebir uyumlu olan kılıfları tercih ederek konforunuzu artırabilir, güvenilir bir alan yaratabilirsiniz. iPhone 6 kılıflar farklı baskı teknikleri ile üretiliyor; renk, desen, kalıp, ağırlık, ana materyal seçenekleri ile sizlere ulaşıyor. Telefonları içerisinde yerleştirebileceğiniz kılıflar telefonların daha farklı ve kişiselleştirilmiş bir görünüm almasını da sağlıyor. Kılıf seçiminde telefonun ne kadar ağırlaşacağını, kalınlaşacağını, ele uygunluk derecesinin ne olacağını hesap etmek de avantajlı oluyor. iPhone 6 cep telefonu kılıfı modellerinin dayanıklı, ince, ekstra güçlü, telefonu kalınlaştırmayan, ultra sağlam olanları da dahil pek çok niteliğe sahip olanları bulunabiliyor. Kılıfların üretim teknolojileri, ham madde bileşenleri, darbe emicilik dereceleri değişkenlik gösteriyor.

Telefon Kılıfları Darbelerden Koruyor

Cep telefonları gündelik hayatta en fazla kullanılan cihazlar arasında yer alıyor. Aramalar yapmaktan İnternete girmeye, film izlemek ve fotoğraf çekmekten iş amaçlı incelemeler yapmaya değin oldukça geniş bir kullanım alanı sunuyor. Sık ve sürekli kullanım ise beraberinde düşme, çizilme, aşınma, renk solması gibi problemleri getiriyor. Telefonlar kaliteli gövde ve ekranlardan üretilse de belli oranda koruma sağlıyor. Koruyucu kılıflar bu noktada devreye giriyor ve telefona ekstra koruma, dayanıklılık sunmayı amaçlıyor. iPhone 6 kılıf çeşitleri kullanıcı profili, kullanım alanı, koruma alanı ve koruyuculuk derecesi göz önüne alınarak tasarlandığından kullanıcı kendine maksimum fayda sağlayacak olan modelleri satın alabiliyor. Telefonun yalnızca kenarlarını koruyan kılıflar, arka kapaklı iPhone 6 kılıfları ve hem ön hem de arka kapak dizaynlı seriler sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Örneğin; Bumper telefon kılıfları cihazın kenar ve köşelerini korurken kese biçimli iPhone kılıflar telefonun tamamını koruma altına alıyor. Bu tasarımların ne derece koruma sağladığı ise kullanılan materyale ve üretim teknolojilerine bağlı olarak farklılaşabiliyor.

Farklı Materyallerden Üretilen Kılıflar

Koruma bölgeleri gibi kılıfların dayanıklılık seviyeleri de önemli bir değişken oluyor. iPhone 6 kılıfları silikon, plastik ya da sert plastik, rubber, deri, kumaş gibi materyallerden üretiliyor. Silikon ve rubber kılıflar hem kısa mesafeli düşüşlerde iyi bir koruma sağlaması hem de oldukça fazla desen çeşidinin bulunması dolayısıyla yaygın biçimde tercih ediliyor. Kılıfların tamamı tek bir malzemeden üretilebildiği gibi farklı malzemelerin bileşenlerini de içerebiliyor. Örneğin içi sert plastik dış alanı yumuşak silikondan imal edilen iPhone kılıfları hem ince bir görüntü hem de iyi koruma vadediyor. Kısa mesafeden düşüşlerde darbe emiciliği ile hasar riskini en aza indiren yenilikçi ultra güçlü iPhone kılıfları ekstra ince dizaynlarla birleşiyor. Bu kılıflar hem telefonu kalınlaştırmaması hem de yüksek dayanıklılık sunması sebebiyle rağbet görüyor. Kumaş kılıfların hasar koruyuculuğu da farklılaşabiliyor.

İşlevsel, Fonksiyonel ve Şık Tasarımlar

Telefon kılıfları farklı tarzlara hitap ediyor. Tek renkli ya da renk kombinasyonlu olarak tasarlananların yanı sıra arka planı çeşitli renklerden beslenen ve üzeri çeşitli desenlerle kaplanan modeller de üretiliyor. Gelenekselden moderne, sade tasarımdan gösterişli olanlara değin geniş bir desen ve baskı listesi sizleri bekliyor. Doğa temalı, yumuşak ya da sert çizgilere sahip geometrik şekilli, film karakterli, taraftar amblemli, taşlı, pullu, simli, mat, parlak, dokulu ya da pürüzsüz dokulu iPhone 6 kılıfları ile telefonunuzun görünümünü dilediğiniz biçimde kişiselleştirilebiliyor. Bunların yanı sıra cüzdanlı iPhone 6 kılıfları, sporseverlere yönelik kol bantlı kılıflar, popsocket parmak tutuculu kılıflar da farklı temalardan besleniyor ve hem işlevsel hem de korunaklı bir yapı sergiliyor.

Şeffaf TPU malzeme ile üretilen iPhone 6 cep telefon kılıfı modelleri, telefonun orijinal tasarımına tam uyum sağlayan kalıp tasarımıyla mükemmel bir kullanım imkanı sağlıyor. Telefonun kusursuz incelik hissini kaybettirmeden koruma sağlayan kılıf modeli, yükseltilmiş orantılı kenar çerçevesi sayesinde, kamera ve ekran için gerekli korumayı sağlıyor. Ekstra hafif şeffaf malzeme, telefonun kendi ağırlığına ek bir yük ilave etmeden işlevsel bir koruma sağlıyor. 

Esnek tasarımlı silikon malzemeden üretilmiş cep telefonu kılıfı, iPhone 6 telefon modelinin kavisli kenar yapısına uygun, mükemmel tasarım özellikleri taşıyor. Kılıfın yumuşak dokulu silikon dış yüzeyi, konforlu bir hisle telefonun tam olarak elinize oturmasını sağlıyor. Yan düğmelere ve telefonun kıvrımlı yapısına uyum sağlayan tasarımı, telefonun en çok kullanılan fonksiyonel özelliklerini engellemeden kullanılmasına imkan tanıyor. Kablolu ve kablosuz şarj cihazları ile birlikte kılıf takılı haldeyken telefonunuzu kullanabilmeye izin veren özellikleri, silikon kılıfların pratikliğine de dikkat çekiyor.

iPhone 6 cep telefonunuzun hem kenar yüzeyindeki aşınmaları önleyen hem de arka yüzeyini koruma altına alan sert plastik ve TPU malzemeden üretilmiş kılıflar, şık ve estetik bir tasarıma da sahip. Cep telefonunun yanındaki ses ayarlama tuşlarını, şarj kablosu soketinin giriş yuvasını ve kamera merceklerini açıkta bırakan tasarımı ürünün işlevsellik özelliğini güçlendiriyor. Ekranın üzerinde kapağın milimetrik yükseltilmiş olması, telefonun yüz üstü yere düşmesi halinde alabileceği darbenin etkisini azaltmayı amaçlıyor. Şık bir görselliğe sahip bulunan cep telefonu kılıfı, arka yüzeyinde kullanılan dinamik deseni ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Soft silikon kılıf modelleri, parmak izi bırakmayan damarlı dış yüzeyi sayesinde telefonunuzun elinizden kayıp düşmesinin de önüne geçiyor. Esnek silikon materyal, kılıfın telefonunuza kolayca takılıp çıkarılmasını sağlarken, telefonunuzun üzerinde bulunan tüm giriş çıkış yerlerinin de açıkta kalarak kullanılmasına imkan tanıyor. Farklı renklerde üretilmiş ürün modeli, ultra hafif yapısıyla telefonunuzu kullanırken ek bir ağırlık hissetmenizi engelliyor. Arka kapak üzerindeki logo penceresi, ikonik marka logosunu açıkta bırakarak ürüne karizmatik bir kimlik kazandırıyor. 

iPhone 6 için satışa sunulan cep telefonu kılıf modellerinin yanı sıra film ve şeffaf ekran koruyucular gibi farklı aksesuar seçenekleri de ürün gamında yer alıyor. Telefonunuzu geniş güvenlik önlemleriyle koruma altına almanız için tasarlanan ürünler, çeşitli fiyat avantajlarıyla satışa sunuluyor. Telefonunuz için en ideal cep telefonu kılıfını zengin ürün çeşitleri arasından seçebilir, orijinal ürün ve aksesuarlara kolayca ulaşabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 6 Cep Telefonu Kılıfları

4.725 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 6
  2. iPhone 11
  3. Redmi Note 8
  4. iPhone 7
  5. iPhone 7 Plus
  6. iPhone 6S
  7. iPhone XR
  8. iPhone 8 Plus
  9. Galaxy A50
  10. iPhone 6S Plus
  11. Redmi Note 7
  12. P20 Lite
  13. Mate 20 Lite
  14. P30 Lite
  15. iPhone 8
  16. Mate 10 Lite
  17. Galaxy A70
  18. iPhone 11 Pro Max
  19. iPhone X
  20. iPhone 11 Pro
  21. iPhone XS Max
  22. iPhone XS
  23. P Smart 2019
  24. Galaxy A30
  25. Galaxy S10
  26. Galaxy J6 Plus
  27. Galaxy A10
  28. Galaxy A7 2018
  29. Galaxy J4 Plus
  30. Galaxy A20
  31. Galaxy A9 2018
  32. Galaxy J7 Prime
  33. Galaxy S9
  34. iPhone 6 Plus
  35. Galaxy M20
  36. Galaxy S8
  37. Mi 9
  38. Galaxy S9 Plus
  39. Galaxy Note 9
  40. P Smart
  41. Galaxy Note 8
  42. Galaxy J7
  43. Galaxy M10
  44. Galaxy S10 Plus
  45. Galaxy S8 Plus
  46. Galaxy J6
  47. Galaxy S10e
  48. Galaxy A6 2018
  49. Galaxy J8
  50. P30 Pro
 3. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Deer Case
  4. Microsonic
  5. Gpack
  6. Tekno Grup
  7. Case Street
  8. Ehr.
  9. KNY
  10. Jopus
  11. Happyshop
  12. Casestore
  13. CoverZone
  14. Teleplus
  15. Svart Case
  16. Kaltel Gsm
  17. Evastore
  18. Tbkcase
  19. CaseUp
  20. Aksesuarkolic
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 6
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
Başa dön