iPhone 7 cep telefonu kılıfları ile telefonu korumak ve tarzı dışa vurmak mümkün oluyor. Telefon kılıfı seçiminde kullanıcı profilini, kılıfın koruma derecesini ve cihaza tam uyumluluğunu, desenleri, ele uygunluğu dikkate almak gerekiyor. Kılıf seçiminde ekran boyutundan ziyade modele birebir uyumluluğu gözetmek önem arz ediyor. iPhone 7 model cihaza uyumluluğu belirtilen kılıflardan telefon düşmüyor; kamera, hoparlör, kulaklık ve şarj çıkışı gibi donanım birimleri kolay ve etkili biçimde çalışıyor. Ürünler farklı tasarımlarla ve koruma dereceleri ile üretiliyor. Kılıfların ana materyalleri, desenleri, renkleri, kalıpları, dokuları, ağırlıkları ve incelikleri farklılaşıyor ve çeşitli tarzlara hitap ediyor. Böylece geleneksel, modern, eskitme, mat, parlak, şeffaf, kabartmalı, özel kalıplı olanlar da dahil yüzlerce tarz kılıf sizlere ulaşıyor. Dayanıklılık dereceleri kılıfların ham maddelerine, üretim tekniklerine bağlı biçimde farklılaşıyor. Telefonları içerisine yerleştireceğiniz kılıflar ile birlikte cihazın toplam ağırlığı, inceliği ve ele uygunluğu da değişebiliyor. Bu noktada ihtiyacınızı en iyi biçimde karşılayan ve zahmetsizce kullanabileceğiniz iPhone 7 kılıfları tercih edebilirsiniz.

Kılıflar Çevresel Faktörlere Karşı Koruma Sağlıyor

Cep telefonları hem iş ve eğlence hem de kişisel kullanım açısından son derece önemli bir iletişim aracı görevi görüyor. iPhone 7 cep telefonu kaliteli materyallerden üretilmekle birlikte, yoğun ve sürekli kullanımı bu cihazları zarar görmeye açık hale getirebiliyor. Bu bakımdan ekstra koruma sağlayan kılıflara gerek duyuluyor. Kılıfların koruma derecelerinde cihazların düşüş mesafesi, düşme hızı göz önüne alınıyor. Zeminin sertlik derecesi ve telefonun çarpma açısı da bu noktada belirleyenlerden oluyor. Dayanıklı iPhone 7 kılıfları çeşitli mesafelerden meydana gelen düşme durumlarında darbeleri emiyor ve hasar riskini en aza indirgiyor. Kılıfların darbe emicilik seviyeleri, dayanıklılıkları, koruma bölümleri modelden modele farklılaşıyor. Örneğin; Bumper telefon kılıfları telefonun çerçevesine takılıyor, kenarları ve köşeleri koruyor. Arka kapaklı iPhone 7 kılıf çeşitleri ise gövdeyi büyük oranda koruması ile öne çıkıyor. Ekran koruması içermeyen çerçevelerle birlikte ekran koruma kılıfı kullanılması öneriliyor. Kapsamlı koruma bölgesine sahip olan ön kapaklı iPhone 7 telefon kılıfları ise telefonun büyük bir bölümünü dış etkenlere karşı koruyor. Cihazı dış etkilere tamamen kapatan kese tasarımlı çekmeli kılıflar en yüksek koruma sağlayan kılıflar arasında yer alıyor ve bu yönlü ihtiyacı olanları memnun ediyor.

Farklı Malzemelerden Üretilen iPhone 7 Kılıflar

Materyal farklılığı da cihazın korunma seviyesini etkiliyor. En fazla kullanılan malzemelerden olan silikon, plastik, deri kılıflar ve yeni teknolojilerle üretilen karma bileşenli modeller bu anlamda karar verme noktasında kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Yumuşak silikonlu iPhone 7 kılıflar özellikle kısa mesafeli düşüşlerde son derece iyi bir koruma sağlıyor. Yeni nesil ultra ince kılıflara nazaran daha kalın bir görüntü sunan bu silikon kılıf modelleri en fazla desen, renk ve kalıp seçeneğine sahip ürünler arasında yer alıyor. Sert plastik, rubber materyalli kılıflar ise ince yapıları ile öne çıkıyor, katman sayısına ve sağlamlık düzeyine göre iyi bir koruma vadediyor.

İhtiyaca Uygun Tasarımlar

iPhone 7 kılıflar cep telefonunun kullanımını kolaylaştıran serileri de içeriyor. Örneğin; popsocket tasarımlı parmak tutuculu iPhone 7 koruma kılıfları ile konuşma sırasında telefonun düşme riskini azaltıyor, telefonu düz zemine görüş açısı hizasında koyarak dizi, film izlemeyi keyifli hale getiriyor. Sporseverlere yönelik üretilen kol bantlı iPhone 7 telefon kılıfları tempolu yürüyüş ve koşuların çok daha verimli olmasına katkı sağlıyor. Cüzdanlı kılıflar içerisine cep telefonunun yanı sıra kart ve para da eklenebiliyor, böylece kullanıcı gittiği her yere cüzdan ve çanta taşımak zorunda kalmıyor. Desen, işlev, koruma çeşitliliği ile sizlere ulaşan iPhone 7 kılıf üretimleri arasından dilediğinizi satın alabilir, cep telefonunuzu çok daha keyifli ve güvenli biçimde kullanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 7 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 6423 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102