iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları

Sık kullanılan telefonlar için üretilen koruma ürünleri ile cep telefonları çok daha rahat ve güvenli biçimde kullanılabiliyor, bu ise konforu ve rahatlığı doğrudan artırıyor. iPhone 8 cep telefonu kılıfları ile tarzınızı yansıtırken üstün koruma elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerden beslenen iPhone telefon kılıfı modelleri kişiselleştirilmiş görünüm avantajını kullanıcıya sunuyor. Farklı renk, desen, doku, kalıp, kalınlık, dayanıklılık seçenekleri ile üretilen ve satışa sunulan iPhone koruma kılıfları çeşitli derecelerde koruma ve sağlamlık vadediyor. Geniş bir yelpazeden kullanıcılara ulaşan kılıflar arasından tercih yaparken gereksinimlere göre hareket etmek avantaj sağlıyor. Telefonun hangi alanlarını koruma altına almak istediğiniz, ne derece yüksek koruma talep ettiğiniz ve nasıl bir dizayn tercih ettiğiniz bu noktada belirleyici oluyor.

Farklı Dizaynlar Çeşitli Koruma Dereceleri Sunuyor

iPhone 8 serisi için birbirinden değişik kılıflar bulunabiliyor. Marka ve modele özel olarak üretilen koruma kılıfları cihaza tam biçimde oturuyor ve böylece kılıftan çıkma türevi sorunlar yaşanmıyor. Modele uygun kılıf seçmenin önemini hatırlatmak da bu noktada önem arz ediyor. Ekran ve gövde boyutuna bakarak yapılan satın alımlar etkili olmayabiliyor. iPhone 8 cep telefonu için tasarlanan kılıflar telefonun kamera, şarj, flaş, kulaklık çıkışı gibi tüm birimler hesaba katılarak üretildiğinden bütün donanım ögeleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Bununla birlikte kılıflar cihazın farklı noktalarını koruma altına alacak biçimde imal ediliyor ve seçim aşamasında bunları göz önünde bulundurmak önemli oluyor. Örneğin; cihazın kenarlarını, gövdesini, ekranını, bunların hepsini ya da birkaçını birden koruma altına alan modeller bulunabiliyor. Bumper çerçeve kılıfları cihazın kenarlarını koruyor ve ekran koruyucu ile birlikte kullanılması öneriliyor. Rubber kılıflarda sert plastik kullanıldığından iyi bir koruma sağlıyor ve ince yapılı olmaları dolayısıyla öne çıkıyor. İphone 8 silikon kılıflar en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Daha kalın olmaları sayesinde koruma düzeyleri de daha yüksek oluyor. Bunların yanı sıra iç ve dış alanı farklı materyalden üretilenler de dikkat çekiyor. Örneğin; içi rubber dışı silikon olan kılıflar hem daha iyi bir koruma hem de daha ince bir görüntü sunabiliyor. Kılıf kalınlığının fazla olmamasını fakat koruma derecesinin yüksek olmasını talep edenler için ultra güçlü koruma sunan ince kasalı kılıflar üretiliyor. Telefonun büyük bölümünü koruma altına almak isteyenlere yönelik ekstra korumalı iPhone 8 telefon kılıfları bulunuyor. Bu ürünler telefonun hem kenarlarını ve arka kasasını hem de ekranını darbelerden, çarpma ve düşmelerden koruyor. Suya dayanıklı, kir tutmayan, elden kolay kolay kaymayan seriler uzun kullanım vadediyor.

Şık, Yenilikçi ve İşlevsel Modeller

iPhone 8 cep telefonu için özel üretilen kılıflar kullanıcılara hem telefonun tüm fonksiyonlarını etkili biçimde kullanma hem de çevresel faktörlere karşı koruma sunuyor. Ultra korumalı modellerdeki ekran kılıfının yarım çerçeve olanlar bu anlamda bir adım öne çıkıyor. Örneğin; uyku modu özellikli serilerde ekran kılıfı kaldırılınca telefon uyku modundan çıkıyor. Arama yanıtlama özelliğine sahip kılıflarda, gelen aramalar ekranın açık alanından görülebiliyor ve kılıfı açmadan ekrana dokunarak aramayı yanıtlama olanağı sunuyor. Cüzdan tasarımlı iPhone 8 kılıflar sayesinde kullanıcı kılıfa kart, para yerleştirebiliyor. Ürünler sert plastik, silikon, deri, kumaş vb. materyallerden üretiliyor ve farklı renk, desen, baskı seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Sulu simli ya da mermer görünümlü modellerden tek renkli ya da renk kombinasyonlu olanlara, taşlı arka kapak dizaynı ile üretilenlerden doğa temalı ya da geometrik desenli olanlara değin farklı pek çok model iPhone 8 kılıf sizler bekliyor.

Hayatı kolaylaştıran ve her an ulaşılabilir olmayı mümkün kılan akıllı cep telefonları, iş yaşamı için büyük önem taşıyor. Akıllı telefonların teknolojik özellikleri sayesinde işler daha hızlı sonuçlanıyor. Küçük bilgisayarlar olan bu telefonların iyi korunması ise önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. Pahalı bir ürün olan iPhone 8 için üretilen telefon kılıfları, ürünü korunma görevini önemli ölçüde üstlenebiliyor. Telefonunuzu çizilmelere, kırılmalara ve darbelere karşı korunmak için iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları modellerini inceleyebilir, uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

Farklı markalar tarafından üretilen akıllı telefon modelleri, birçok teknolojik özellik içeriyor. Markalar kendi telefon modelleriyle uyumlu cep telefonu kılıfları da üretiyor. Fakat markaların yanı sıra başka firmalar da modeller ile uyumlu telefon kılıfları üretilebiliyor. Bu tarz bir ürün düşünüyorsanız satın alacağınız kılıfın, kendi telefon modelinizle tam uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Çünkü telefonunuzla uyumlu olmayan bir kılıf, cihazın özelliklerini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Cihazınıza tam uyumlu bir kılıf seçerek onu dış etkenlerden, düşme ve çarpmalardan koruyabilirsiniz.

Apple tarafından tasarlanan iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları telefonunuza tam uyum sağlıyor. Silikon özellikli kılıflar, telefonunuza oturuyor ve yan düğmelere ulaşım konusunda hiç bir sorun yaratmıyor. İnce yapısı sayesinde telefonunuzla uyumlu bir  görünüm sunuyor. Kılıfın iç kısmı, yumuşak dokulu mikrofiber kaplama ile üretiliyor. Bu da cihaza tam koruma sağlıyor. Kılıfın dış yüzeyi, yumuşak silikon yapısı nedeniyle rahat kullanım olanağı sunuyor. Telefonunuzu şarj ederken bile kılıfı çıkarmanıza gerek kalmıyor.

iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları

iPhone 8 için tasarlanan ekran koruyucuları, telefon ekranını olası çizilmelere ve darbelere karşı güvenle koruyor. Ekran koruyucuları, telefonunuz için üretilen kılıflarla uyumlu olmaları için özel boyutlarla tasarlanıyor. Akıllı telefon fiyatları oldukça yüksek olduğu için onları, kılıf ve ekran koruyucu ile güvence altına almak doğru bir yaklaşım oluyor. iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları, saydam ve ince yapıları ile iPhone 8 cihazınızın orijinal görünümünü ve yapısını bozmadan onu koruyabiliyor. Arka ve ön kapak koruma özelliği taşıyan iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları, cihazınızı ön cepheden, arkadan ve yanlardan gelecek darbelere, çizilmelere karşı güvenle koruyor. Kılıflar, pembe, sarı, mavi ya da siyah gibi farklı renk seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

iPhone 8 ile uyumlu olarak tasarlanan cep telefonu kılıfları, özel ve kaliteli materyallerden üretiliyor. Dayanıklı yapılarıyla çizilme ve düşmelere karşı telefonunuzu koruyor. Yumuşak dış yüzey özellikleriyle de rahat tutuş imkânı tanıyor. Konforlu bir kullanım hissi yaratıyor. Ürünlerin bir kısmında yer alan yükseltilmiş kenarlar ve özenli kamera kesimleri, düz yüzey çizilmelerine karşı tam koruma sağlıyor. Kılıfların iç dokularında bulunan noktalı kısım ise telefonun arkasında iz bırakmayan bir yapı sunuyor. Tüm tuşların ve girişlerin kullanılmasında kolaylık sağlıyor.

Hava yastığı teknolojisi ile üretilen cep telefonu kılıfları, darbelere karşı etkin koruma sağlıyor. İnce tasarımları ile şık görünüm sunarak telefonunuzun konforuyla bütünleşiyor. Tam kapatan koruyucu silikon kılıflar ise üstün koruma sağlayan kaliteli malzemelerden üretiliyor. iPhone 8 ile uyumlu üretilen cep telefonu kılıfları, her beğeniye ve renk seçimine uygun olarak tasarlanıyor. Gençler için tasarlanan desenli modelleri ve farklı renk alternatiflerini de içeriyor. Spor, klasik ve sıra dışı çizgiler sunan modellerle üretiliyor. Cihazınızı uzun süre çizilmeden kullanabilmek için kenarlı arka kılıflar, kapaklı kılıflar ve ön yüzey koruma sağlayan ürünler gibi koruma faktörleri sunan cep telefonu kılıflarından birini seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 8 Cep Telefonu Kılıfları

5.284 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Spigen Cep Telefonu Kılıfları
  2. Case 4U Cep Telefonu Kılıfları
  3. Baseus Cep Telefonu Kılıfları
  4. Microsonic Cep Telefonu Kılıfları
  5. Anker Cep Telefonu Kılıfları
  6. Tekno Grup Cep Telefonu Kılıfları
  7. Happyshop Cep Telefonu Kılıfları
  8. KNY Cep Telefonu Kılıfları
  9. Gpack Cep Telefonu Kılıfları
  10. Ehr. Cep Telefonu Kılıfları
  11. Aksesuarkolic Cep Telefonu Kılıfları
  12. Teleplus Cep Telefonu Kılıfları
  13. Cupcase Cep Telefonu Kılıfları
  14. Casestore Cep Telefonu Kılıfları
  15. Case Street Cep Telefonu Kılıfları
  16. Shop To Case Cep Telefonu Kılıfları
  17. Tbkcase Cep Telefonu Kılıfları
  18. CoverZone Cep Telefonu Kılıfları
  19. Evastore Cep Telefonu Kılıfları
  20. Fibaks Cep Telefonu Kılıfları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 8
  2. iPhone 11
  3. iPhone 12
  4. iPhone 7
  5. iPhone 12 Pro Max
  6. iPhone SE 2
  7. iPhone 12 Mini
  8. iPhone 12 Pro
  9. iPhone 7 Plus
  10. iPhone 8 Plus
  11. iPhone X
  12. iPhone 6S
  13. iPhone XR
  14. Redmi Note 8
  15. iPhone 6
  16. Galaxy A50
  17. iPhone 6S Plus
  18. Redmi Note 7
  19. P20 Lite
  20. Mate 20 Lite
  21. P30 Lite
  22. Mate 10 Lite
  23. Galaxy A70
  24. iPhone 11 Pro Max
  25. iPhone 11 Pro
  26. iPhone XS Max
  27. iPhone XS
  28. Galaxy A30
  29. Galaxy A10
  30. Galaxy S10
  31. P Smart 2019
  32. Galaxy A71
  33. Galaxy A51
  34. Galaxy A20
  35. Galaxy A7 2018
  36. Redmi Note 8 Pro
  37. Galaxy M20
  38. Galaxy Note 10
  39. Galaxy J6 Plus
  40. Galaxy A9 2018
  41. Mi 9
  42. Galaxy J4 Plus
  43. Galaxy S9
  44. Galaxy S10 Plus
  45. Galaxy M10
  46. Galaxy J7 Prime
  47. Galaxy Note 9
  48. Galaxy S9 Plus
  49. P40 Lite
  50. iPhone 6 Plus
 5. Renk A-Z
 6. Kılıf Tipi
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Uyumlu Marka
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Güncel Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Telefon Modeli iPhone 8
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
Başa dön