Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, sadece ürettiği teknolojilerle değil, teknolojilere özgü aksesuarlarıyla da ilgi görüyor. Akıllı telefonların insanların hayatında büyük bir yer kaplaması onlarla ilgili her detayı önemli hale getiriyor. O detaylardan biri olan cep telefonu kılıfları, farklı amaçlarla milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları da sahip oldukları özellikler ile milyonlarca insanın tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.

iPhone modelleriyle uyumlu kaliteli materyallerden yapılmış kılıfların temel işlevleri koruyucu görevi üstlenmeleridir. Kılıflar, korumanın yanında telefonlara şık bir görüntü de katarak birer tamamlayıcı görevi üstleniyor. iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları onlarca türde seçenek sunuyor. Kılıfları, işlevlerine göre arka kapak koruyucu olanlar ve ön kapakla birlikte tam koruma sağlayanlar olarak genel olarak ikiye ayırmak mümkün. Arka kapak kılıfları iPhone’larınızın arka kapaklarını ve dört bir yanını darbelerden ve düşmelerden koruma görevini üstleniyor. Koruma görevinin yanında onlarca çeşit ve farklı renkte üretilen cep telefonu kılıfları şık bir görüntü de sunuyor. Cep telefonu kılıfları arasında deri, silikon, metal gibi pek çok farklı malzemeden üretilmiş onlarca çeşit ürün bulunuyor. Kılıflar bazen telefonun rengine bazen kullanıcının diğer aksesuarlarına göre seçilebiliyor. Sade, klasik modellerin yanında renkli ve üzerinde çeşitli figürlerin olduğu modeller de hayli ilgi görüyor.

iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları 

Sadece arka kapak için kullanılan kılıflar arka kapakta tam koruma sağlarken ön kapaklı iPhone 8 kılıf modelleri ise telefonların en hassas noktası olan ekranlar için üstün koruma sağlıyor. Darbe risklerine karşı en açık yer olan ekran kısmını ön kapaklı kılıf modelleriyle rahatlıkla koruyabiliyorsunuz. Ön kapaklı kılıf modellerinden bazıları cüzdan görevi de görüyor. Cüzdan görevi gören bu modellerin içine kartlarınızı da yerleştirebiliyorsunuz. En çok tercih edilen kılıflar arasında silikon modeller de büyük yer tutuyor. iPhone 8’in silikon cep telefonu kılıfları yumuşak mikrofiber yapısıyla telefonun üzerinde ekstra bir kalınlık sağlamıyor. Böylece elinizin içindeki telefonda kılıf yokmuş gibi hissediyorsunuz. Silikon modellerin iç kısımlarındaki yumuşak mikrofiber kaplama, hem yumuşak bir dokunuş hem de çarpmalara ve düşmelere karşı üstün koruma sağlıyor. 

Telefon kılıfları araçlarda da fonksiyonel kullanım sunuyor. Bazı kılıflarda bulunan manyetik özellikler sayesinde kılıflar, araçlarda bulunan mıknatıslı araç tutucularına ek aparat gerektirmeden takılabiliyor. Böylece kılıflar araçlarda da yararlı çözümler sunuyor. Akıllı telefonların kırılmasını, çizilmesini engelleyen, dolayısıyla kullanım ömrünü uzatan kılıflar telefonun bağlantı noktalarına ulaşmanızı engellemiyor. Kılıflar telefonun yan taraflarında bulunan ses düğmeleri ile uyutma ve uyandırma düğmelerinin üzerinde tam olarak oturarak, kullanım kolaylığı sağlıyor. iPhone 8 için özel üretilen kılıflar ekstra rahat tutuş hissi sunuyor. Böylece telefon elinizden kaymıyor. Saydam kılıflar telefonun görüntüsünü değiştirmediği için telefonu kendi görüntüsüyle kullanmak isteyen ama aynı zamanda koruma da sağlamak isteyen kullanıcıların tercihi oluyor. Saydam kılıflar ince ve hafif tasarımlarıyla görüntüsünden çok daha fazla yüksek dayanıklılık sunuyor. Kılıfların yükseltilmiş kenarları, yan tarafları da çizilmelere karşı koruyor. Butonların üzerinde de kılıf olması kolay bir kullanım ve yumuşak bir basma hissi sağlıyor. 

iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları arasında sert polikarbon malzeme ile üretilen yüksek koruma sağlayan modeller de bulunuyor.  Polikarbon modeller aircushion teknolojisi sayesinde iç kısmındaki ve köşelerdeki hava kanallarını kullanarak telefona gelen tüm darbeleri dışarı doğru itiyor. Bazı kılıf modellerinde arka tarafta bulunan tutucular, telefonu düz bir zeminde yatay olarak kullanma imkanı veriyor. iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları, şık ve kaliteli malzemeleri ile fonksiyonel özellikleri sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. 

iPhone 8 Plus Cep Telefonu Kılıfları

394 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 8 Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. Galaxy Note 8
  6. Galaxy J7 Prime
  7. P9 Lite
  8. Mi 6
  9. iPhone 8
  10. iPhone 6S
  11. iPhone 7 Plus
  12. iPhone 6 Plus
  13. Galaxy J5
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy Note 4
  16. Galaxy A5
  17. iPhone 5
  18. Galaxy Note 3
  19. Galaxy A7
  20. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Apple
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Lifeproof
  7. Teleplus
  8. KılıfShop
  9. Happyshop
  10. KNY
  11. iDeal of Sweden
  12. Book Case
  13. Baseus
  14. VERUS
  15. Ehr.
  16. Buff
  17. CoverZone
  18. Dark
  19. Microcase
  20. Antdesign
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 8 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN