Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Chichie Puchie Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplayıcı ve Toz Temizleyici Kırmızı

Chichie Puchie
119,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (15)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

80,00 TL
79,00 TL
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/60007158
 [Geniş Kullanım Alanı] - Chichie Puchie Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplayıcı ve Toz Temizleyici   kullanım alanı geniştir. Hem evcil hayvanlarınızın tüylerini, hem de ev eşyalarının üzerinde biriken toz çöp tiftiği kolayca temizleyebilirsiniz. Bu çok amaçlı ürünü alarak aslında birden çok ürün almış olursunuz. Kedi, köpek tüyü ve her çeşit hayvan kılını kıyafet, halı,koltuk, yatak ve giysilerinizde biriken tüyleri, tozları, hızlı ve pratik bir şekilde Tüy Toplayıcı ve Toz toplayıcı ürünümüzle toplayabilirsiniz.


[Kullanımı kolay]Ürünümüzün pratik dizaynı sayesinde hem kullanımı hem de temizlemesi oldukça kolaydır. Elbise, halı, koltuk, yatak üzerinde biriken kedi köpek tüylerini ve biriken tozları toplamak için yardımcı olur. Kolay kullanımı ile hem enerjiniz hem zamanınız israf olmamış olur. Ürünü ileri geri tüy temizlemek istediğiniz yüzeyin üzerinde sürtün. Haznesinde biriken toz ve tüyleri boşaltmak için sapındaki düğmeye basıp hazneyi açın ve tüy ve tozları çöpe boşaltın.


[Uzun Ömürlüdür]Başarılı bir mühendislik eseri olan ürünümüz kaliteli 1. sınıf naylon ve ABS malzemeleriyle emsallerine göre oldukça uzun ömürlüdür.


[Bütçe dostu]Piyasadaki diğer ürünlere göre uygun fiyatı sayesinde ev temizliğini daha kolay hale getirmenizi sağlar.


Kullanım alanları: Evcil hayvan tüyü, kedi köpek tüyü temizleme. Halı koltuk kıyafet üzerindeki tüyleri toplama. Paket içeriği: 1 adet Chichie Puchie hazneli tüy temizleyici.


Ölçüleri: En: 5 cm Boy: 19 cm Yükseklik: 19 cm 
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001915HH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Elite Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı Pony Hazneli Tüy Toplayıcı Kios Tüy Toplayıcı Rulo 60 Yaprak Rennway Hazneli Elbise Kıl Tüy Toplama Rulosu - Tarak Hediyeli Star Global Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Tarak Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı Fırçası Otomatik Temizlenen Tuşlu Fırça Bizimevde Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı SHM-010 Sin@rasta Hazneli Gırgır Yeni Nesil Tüy Toplayıcı + Mavi Yıkanabilir Tüy Alıcı Rulo 2'li Set Chichie Puchie Kedi Köpek Tüy Saç Toz Temizleyici Çamaşır ve Kurutma Makinesi Için Evefix Yeni Nesil Yıkanabilir Pratik Tüy ve Toz Toplama Rulosu Aparatı Greathings Hazneli Kedi Köpek Kazak Kıyafet Elbise Tüy Temizleyici+Kedi Köpek Tüy Toplama Eldiveni 2 Li Set Havana Hazneli Kedi Köpek Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı Kazak Halı Tiftik Temizleyici Gırgır 2 Yönlü CandyShine Yıkanabilir Kıl Tüy Toz Kırıntı Toplayıcı Yapışkanlı Pratik Rulo Check And Ship Hazneli Kedi&köpek Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı + Yeni Nesil Yıkanabilir Tüy Toz Toplama Rulosu Paoss Gırgırlı Plastik Haznelii Tüy Toplayıcı Ruloyapışkanlı Kıl Tüy Toplama Rulosu Mithra Life Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Hazneli 2 Yönlü Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Kıl Toz Tüy Gırgırı EveFix Hazneli Kedi Köpek Kıyafet Halı Yatak Tüy Temizleyici Newstore Home Hazneli Tüy Toplama Aleti Evcil Hayvan Kıyafet Halı Yatak Tekerlekli Tüy Toplayıcı Rulo Gırgır Yıkanabilir Tüy Toplayıcı Rulo Kapsam Hazneli El Gırgırı Kedi Köpek Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı ANS Yıkanabilir Tüy Toplarlayıcı Belifanti Collection Kedi & Köpek Tüy Toplama Masaj ve Kaşıma Eldiveni Merter Ev Gereçleri Hazneli Tüy Toplayıcı CandyShine Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı Bluefox Kedi Köpek Tüyü Toplayıcı - Tüy Giderici, Tiftik Ayıklayıcı, Giysi Tüy Tıraş Aracı, Giysilerinizi ve Kumaşlarınızı Yeniler EveFix Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı Mavi Özdemirhan Pet Kedi Köpek Tüy Toplama Fırçası Hazneli Gırgır Tüy Toplayıcı Sevram Demir Tiftik Kıl Tüy Toplama Aleti Metal Uç Buffer Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Kazak Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Kıl Toz Toplayıcı maxmillen Hazneli Kedi Köpek Evcil Hayvan Kıyafet Elbise Halı Yatak Tüy Temizleyici Toz Toplayıcı Ofisi Hazneli Kedi Köpek Tüy Toplayıcı -Gırgır Tüy ve Toz Toplayıcı
Başa dön