Mars Cinema Group bünyesinde yer alan ve Türkiye'nin en büyük sinema markalarından olan Cinemaximum 2001 yılından bu yana hizmet veriyor. Son teknolojiyi, konforu ve beklentileri yükselten hizmet anlayışını sinema sektörüne taşıyan marka, Türkiye'de yeni bir sinema deneyimi yaşatma hedefi ile çalışmalarına devam ediyor. Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren Cinemaximum, 2013 yılında aldığı ödül ile başarısını taçlandırıyor. Dünyanın en büyük ve önemli sinema birliği UNIC yani International Union of Cinemas, tarafından "Uluslararası Yılın Sinema Grubu" ödülünü alan marka, Türkiye'de sinema kalitesini dünya standartlarının da üzerine çıkarıyor. 

Türkiye'de 35'in üstünde şehirde, 96 adet sinema işletmesi ve tam 840 salon sahibi olan Cinemaximum, resmi olarak ülkemizin en büyük sinema zinciri ünvanını gururla taşıyor. Vizyona giren neredeyse he filmin salonlarında yer bulabildiği Mars sinemaları, yeni filmlerin galalarının da adresi oluyor. Türkiye'nin en çok izlenen ve popüler filmleri gala etkinlikleri ve tanıtım organizasyonları için Cinemaximum kalitesini tercih ediyor. Dünyadaki sinema trendlerini, teknolojik gelişmeleri, dünya sinemasının hizmetlerini yakından takip eden ve dünya için de örnek projeler üreterek yeniliklerin adresi olan Cinemaximum sinemaları, dijital dönüşümünü tamamlayarak görüntü ve ses sistemleri ile en iyi seyir keyfini vadediyor. Tüm sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri olan Mars Group, Türkiye'de ilklerin de adresi olarak tanınıyor. Türkiye'deki tüm IMAX salonlarının sahibi olan Mars, Kasım 2015'ten bu yana 4DX teknolojisini de seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor. İlklerin markası olan Cinemaximum sinemaları, Türkiye'nin önde gelen film festivallerinin de ev sahibi oluyor. Bugüne dek Altın Portakal, Altın Koza, Film Ekimi, !f gibi sanat çevrelerinin ve seyircilerin yakından takip ettiği festivallerde salonları ile yer alan marka, CGV Art House projesi ile sanat filmlerine her gün salon açmaktan onur duyuyor. Yalnız İstanbul'da değil, Antalya ve Adana gibi sinema etkinlikleri ile öne çıkan şehirlerde etkinlik adresi olan sinema zinciri, özellikle büyük alışveriş merkezlerinde izleyicileri filmlerle buluşturmaya devam ediyor. 

Sinema işletmeciliği faaliyetlerinin yanında kendi medya planlama aksiyonlarını da kendisi alan Mars Group, reklam sektöründe öncü firmalar arasında sayılıyor. Film dağıtımında görev alarak en yeni ve en iyi filmlerin izleyicilere ulaşmasına kanal açan Mars Dağıtım ise faaliyetleri ile sinema sektörüne can veriyor. Cinemaximum sinemalarında filmler orijinal dilinde, altyazılı veya dublajlı olarak izlenebiliyor. Filmlerin seans bilgileri seçilirken filmin dil seçeneği de belirtiliyor ve izleyici filmin dili hakkında bilgi edinerek bilet alıyor. Salonlarında izolasyon kalitesi üst seviyede olan sinema zinciri, özel aydınlatma teknolojisi, konforlu koltukları, ergonomik perde düzeneği ve gerçekçi ses sistemi ile sinema keyfi konusunda ezber bozuyor. Cinemaximum sinemalarında kullanıcıların tüm isteklerine yönelik düzenlemeler yer alıyor. Salon alanında dinlenme koltukları yer alırken sık aralıklarla tuvaletler, bebek bakım odaları ve yiyecek bankoları yer alıyor. 0 - 2 yaş arası bebek sahibi ebeveynler için özel bebekli seanslar yapılıyor. Cinemaximum'a özel olan bebekli etkinlikler için Cinemaximum gişelerinden bilgi alınabiliyor. Güncel, her seansa bebek alınmıyor.  

En yeni filmlerin gösterimlerinin yanı sıra yenilenen edilen klasik sinema filmleri de organizasyonlar çerçevesinde Cinemaximum salonlarında gösterilebiliyor. Sinema filmleri için zaman zaman içecek ve yiyecek kampanyaları sunan özel biletler kullanıcılara sunulabiliyor. Kampanyadan yararlanan kullanıcılar şartları uygun olması durumunda sorunsuz olarak sinemalarda özel hizmetlerden yararlanabiliyor. Filmlerde yaş sınırı bulunabilirken, sınır filmin tüm gösterimleri için geçerli oluyor. Kişiler bilet sahibi olsa dahi film yaş sınırını karşılamıyorsa filme alınmıyor. 

Cinemaximum

4 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Satıcı
BAŞA DÖN