Class ACR-95 Işıklı & Buzzerli Uydu Yön Bulucu Yorumları

(32 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • ise yaramadı
  (28.03.2018)

  Belkide benim bulunduğum konumdandir sinyal bulmadı hassas profesyonel bir cihazla sinyal bulduk tahminim açık alanlarda rahat sinyal alabileceği ortamlarda işe yarayabilir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beğendim.
  (14.07.2017)

  Bu gün deneme yaptım,çatıda 2 çanak anten ve her ikisinde 2 li lnb var ve dseqc kullanıyorum. İlk denememde lnb çıkışı ile alıcıdan gelen(lnb den çıkardığım) kabloları bağladım ses alamadım. Alıcıdan gelen kabloyu dseqc den çıkarıp denedim ve her içi çanağın ince ayarlarını yaptım.İnce ayarda sesi en az duyuluncaya kadar azaltıp çanak ayarıyla yükselttikten sonra bir iki defa aynı ayarı tekrar etmek gerekiyor. Kendi küçük ve ucuz yaptığı iş büyük,televizyonumdaki resim kırılmalarından kurtuldum.Herhalde bundan sonra bu konuda usta çağırmam.Ben beğendim. Cihazı getiren ve Hepsi burada koma tşkler.

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • harika bir urun
  (01.06.2017)

  ürünü alalı çok oldu ve buzamana kadar harika işler çıkardım ve anın kurulum yapma şansı veriyor kullanma açısından pratik ve hızlı hepsi burada ya teşekkürler

  MERKEZ - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • uydu ayarı
  (02.05.2017)

  Bugün elime geçti.televizyon tamirçisi oldugum için 2 dakikada çanak ayarı yaptım.görüntü süper.çin malı ne kadar çalışır bilemem.Bu fiyata gayet güzel iş görüyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • 2 Dakikada ince ayar
  (18.10.2016)

  Kullanmasını bilen için gayet güzel ve işe yarar alet, bazı kanallar sinyal yok mesajı veriyordu çanağa ince ayar yapıp o çıkmayan kanalları bulmam iki dakikamı bile almadı. Hızlı teslimatta artısı

  - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • hızlı kargo
  (18.05.2016)

  ürünü kullanmayı başaramadım fakat sağlam olduğuna eminim satıcıya teşekkür ederim

  LÜLEBURGAZ - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (10)

 • iş görür
  (09.06.2010)

  fiyatına oranla işinizi görebilecek bir ürün daha profesyonelleri sadece işinizi çabuk yapmanıza yardımcı oluyor. bu ürün kesinlikle fiyatından fazlasını sunuyor.

  ERBAA - Tokat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (4)

 • Olan Sinyali Kaybettim
  (04.02.2010)

  Cihaz bugün elime ulaştı 13 E Hotbird de sinyal ayarlaması yapayim dedim ama ilk denemem sonucu olan kanalarda kayboldu gitti.Cihazın ibresi metal olduğu için çok hassas,metal ibre yerine dijtal gösterge konulabilirdi onun dışında belki uydu bulmak için iyi ama ince ayar için recoverinizi kullanmanızı öneriyorum.

  TARSUS - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (4)

 • bu fiyata
  (17.12.2009)

  bu fiyata bu ürün mükemmel ancak tek sorun cihazı uydu alıcı ile anten arasında bağlamanız gerekiyor. Tek çalışmıyor. Uydu yönüne göre ince ayar yapabiliyorsunuz. Tavsiyem cihazı antene yakın bağlamayın yoksa ince ayar yapamıyorsunuz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Basit ve Kullanışlı
  (15.12.2009)

  sipariş 2 günde elime ulaştı hemen denedim ve sonuç verdi kullanması kolay ve kullanışlı bir ürün artık herzaman yön aramaktan kurtuldum fiyat olrakta kullanış olrakta mükemmel bir ürün almaya değer....

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • güzel bir şey
  (14.12.2009)

  tavsiye ederim. kullanımı kolay bir ürün... bir ara kabloya daha ihtiyacınız var. bu ürünün bir tarafını antene diğer ucunu da receivere bağlıyorsunuz...

  KANGAL - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (2)

 • 2 dakika
  (04.12.2009)

  cihaz elimi 14:00 ulaştı 14:20 televizyon seyretmeye başladım sadece uydu ayarını 10 15 tl yapıyorlar cihazın parası iki anten ayarlamada karşılıyorsunuz cihaz size alıyor kullanmadan önce yorumları okumanız ve cihazın inceliklerini okumanız tavsiye olunur

  AKHİSAR - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Kullanma Yöntemi
  (16.11.2009)

  Ürünü yorumlara bakarak aldım.Ama kullanması düşündüğüm kadar kolay olmadı.Televizyon yanında iken çok kolay bulunuyor.(ses çıkarması yöntemiyle).Fakat televizyon yok iken biraz zor.(sesleri ayırmak zor)Yinede güzel bir ürün.Benim gibi kendi işiniz yapmayı seviyorsanız alın derim..Ama elektronik bilginiz yoksa kullanamazsınız..

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • iş görür, yarı profosyonel
  (04.11.2009)

  Taşınma sebebiyle çok sık çanak anten yeri değiştiriyorum. Böyle bir cihaz uydu kurulum hengamesini epey kolaylaştırdı. Kullanımı çok basit, zaten kutu içeriğnde nasıl kullanacağınız tarif ediliyor. Cihazı antene bağlayabilmek için 3 uydu jakı ve 1-1,5 mt anten kablosuna ihtiyaç duyuluyor. Cihaz daha çok ince ayar yapmak için daha kullanışlı. İlk uydu yönünü sizin bulmanız gerekiyor. Etrafınızdaki kurulmuş herhangi bir anten nirengi olabiliyor. Sonrasında kendi anteniniz ile bir kaç sağ sol hareketi yaparak doğru sinyali yakalıyorsunuz. Daha önce hiç anten kurmamış birisi için biraz eziyetli olabilir.

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • çok kullanışlı
  (05.10.2009)

  saatlerce çanak anteni çevirmeye son kulanılması kolay bir cihaz kolayca uydu sinyalini bulduktan sonra anteni sabitleyip geriye televizyonun keyfini çıkarmak kalıyor.

  SEYDİŞEHİR - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (4)

 • KULLANIŞLI VE İŞİNİZİ GÖRECEK BİR CİHAZ
  (02.10.2009)

  ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜ TAVSİYE EDERİM.2 GÜN ÖNCE ALDIM.SATEN HOTBİRD UYDUSUNU BULAMADIĞIM İÇİN ALMIŞTIM.SERVİSE GİTTİM 20 TL İSTEDİLER ÜSTÜNE ÜSTLÜK BİR İKİ GÜN SONRAYA ATTILAR.BENDE ONLARA KIZDIM BU CİHAZI ALDIM.İYİKİ ALMIŞIM.UYDU YÖNÜNÜ KABA BİR ŞEKİLDE BİLİRSENİZ UYDUYU BULMAK 2 DAKİKA ALMIYOR.UYDUYU BULDUKTAN SONRA ÖNCE HAFİF BİR ŞEKİLDE UYDUYU SABİTLEYİN YANİ UYDUYU YİNE HAREKET ETTİREBİLECEK ŞEKİLDE VE CİHAZIN SEVİYESİNİ TEKRAR 5 DERECE OLACAK ŞEKİLDE DÜŞÜRÜN VE TEKRAR ÇANAKTA UFAK HAREKETLER YAPARAK İNCE AYAR YAPABİLİRSİNİZ.EĞER LNB ARIZASI VARSA BUDA ANLAŞILIYOR.CİHAZIN IŞIKLARI NIN SADECE BİRİ YANIYOR.BUNUDA NERDEN ANLADIN DİYECEKSİNİZ SATEN BENİM ÇANAGIN YÖNÜNDE BİR ŞEY YOKMUŞ LNB ARIZALIYMIŞ.BUNUDA BU SAYEDE ÖĞRENMİŞ OLDUM.GERÇEKTEN ÇOK İŞİME YARADI.KULLANACAK ARKADAŞLAR CİHAZIN İÇİNDE GELEN KULLANMA KILAVUZUNDA Kİ ADIMLARI UYGUKASINLAR MUTLAKA İŞLERİNE YARAR.

  EĞİRDİR - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (4)

 • Ucuz ve Kullanışlı
  (28.09.2009)

  Bu cihazla uyduyu bulmak çok kolay... Sinyali yükseltip uyduyu buluyorsunuz, sinyali azar azar kısarak hassas ayar yapıyorsunuz. aradığınız uyduyu bulurken internetten en kuvvetli sinyali veren frekansı bulup o frekansı aratarak doğru uydu ayarınızı yapabilirsiniz.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • Kesinlikle İşe Yarıyor
  (20.09.2009)

  Uydu sinyallerini çok rahat yakalıyor. Uydu ayarlarken işinizi çok kolaylaştırıyor. Sizi televizyonun başına birini bırakmaktan ve o kişinin talimatlarıyla uydu ayarlamaktan kurtarıyor. Anteninizde bir sorun olduğunda konumunu bozarsam bir daha düzeltebilirmiyim diye düşünmüyorsunuz.

  - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (6)

 • Parasını fazlası ile hakediyor
  (17.09.2009)

  Bu ürünü almadan önce terasa televizyon receiver gibi donanımı kurarak ayarlama yapabiliyordum şimdi sinyal gücünü görerek uyduyu bulmam ve iyi bir ayar yapmam daha kolay oluyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • Uyducu cagırmaktan iyidir
  (03.09.2009)

  Ürün elime cok kısa bir sürede ulaştı. Hiç kullanmasını bilmeyenler bile rahatlıkla kullanabilir.Benim cok işime yaradı dogrusu.Uydu ayarlamasını bilmiyordum bu ayet sayesinde kolaylıkla ayarladım.Almayı düşünenler tavsiye ederim.

  MERKEZ - Burdur - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (4)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN