Yeni evlenenlerin, yeni eve taşınanların ve çeyiz hazırlığında olanların en çok aradığı ürünler arasında uyku setleri yer alıyor. Yorgan, çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan kılıfı gibi ürünleri teker teker satın almak hem zor olabiliyor hem de bu ürünler birbirine uyum sağlayamayabiliyor. Clasy, ürettiği uyku setleriyle kullanıcıları hem büyük bir zahmetten kurtarıyor hem de yatak odalarına konfor ve eşsiz bir görüntü getiriyor. Clasy uyku setleriyle ihtiyacınız olan bütün ürünleri bir arada bulabilirsiniz

Clasy Çift Kişilik Uyku Seti ile Rahatlığı Deneyimleyin

Uyku setlerinde bulunan ürünler yalnızca yatak odalarında etkili bir görünüm yaratmakla kalmıyor; aynı zamanda kullanıcılara benzersiz bir uyku deneyimi sağlıyor. Üretiminde kesinlikle kimyasal maddeler kullanılmayan Clasy çift kişilik uyku seti, pamuklu yapıları sayesinde herhangi bir sağlık sorununa sebep olmuyor. Antibakteriyel özellikler taşıyan kumaş, nefes alabilmesini sağlayan gözeneklere sahip oluyor. Bu sayede bunaltıcı yaz gecelerinde dahi kullanıcılar ferah bir uyku çekebiliyor. Pamuklu çarşaf ve yastık kılıfları hava sirkülasyonunu sağladığından terlemeyi de önlüyor. Uyku setleri içerdiği ürünler ile yataklarınızı baştan aşağıya donatıyor.

  • Yorgan: Clasy çift kişilik uyku seti içerisinde bulunan yorganlar modelden modele değişiklik göstermekle birlikte genellikle silikon - elyaf yorgan olarak adlandırılan, mikrofiber kumaş yardımıyla üretilen yorganlardan oluyor. Dış kaplamasında polyester kullanılan bu yorganlar, kullanıcılara yumuşaklık konusunda adeta çıtaları aşan bir deneyim sunuyor. Boyutları ise genellikle standart çift kişilik yataklarına uyum sağlayacak şekilde 195 x 215 cm oluyor.
  • Yorgan Kılıfı: Yorganlar kılıfsız kullanıldığında konfor açısından yeterli olsa da estetik açıdan yetersiz kalabiliyor. Yataklarınızda en çok yer kaplayan ve en çok göze çarpan ürün yorgan olduğundan yorganları bir kılıf ile kaplamak her zaman etkili sonuçlar veriyor. Clasy çift kişilik uyku seti içerisinde bulunan ürünler de tasarım açısından her kullanıcı memnun etmeyi amaçlıyor. Buna istinaden ürettiği ürünlerde pek çok farklı deseni ve rengi etkili bir şekilde kullanıyor. Dilerseniz yatak odalarınıza asalet katacak klasik ve ağır görünümlü bir uyku setini tercih edebilir, dilerseniz de minimal çizgilere ve canlı renklere sahip bir uyku setiyle yatak odanıza hareket katabilirsiniz.
  • Yastık Kılıfı: Gün sonunda kafayı yastığa koymak kadar insanı rahatlatan bir şey yoktur. Ancak gün içerisinde kafa ve saçlar sürekli olarak dışarıdaki kirli havaya maruz kaldığından gün sonunda bunlar da saçlar ile birlikte yatağa taşınıyor olabilir. Clasy tarafından üretilen yastık kılıflarının antibakteriyel özelliği hem bu kirlerin yatakta tutunmasını önlüyor hem de temizlik açısından büyük bir pratiklik sağlıyor. Yastık kılıflarını 30 derecede çamaşır makinesinde gönlünüz rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.
  • Pano Yastık Kılıfı: Klasik yastık kılıfları sağlığınızı ve hijyeninizi korurken pano yastık kılıfları ise yatak odalarınızın ambiyansını koruyor. Etkili görünümleri sayesinde yastıklarınızı adeta bir aksesuara dönüştürüyor.
  • Çarşaf: Klasik çarşaf ölçülerine oranla çarşaflarının ölçüsünü çok daha büyük tutan Clasy, bu çarşafların hem standart ölçülere sahip yataklarda hem de king ve queen ölçülere sahip yataklarda kullanılmasını mümkün kılıyor. Çarşafların boyutları 240 x 260 cm oluyor ve 30 derecede kolaylıkla yıkanabiliyor.

Clasy Çift Kişilik Uyku Seti Yatak Odalarınızı Süslüyor

Yatak odalarının genel görünümden sorunlu en büyük eleman genellikle yatak ve bazalar oluyor. Yatak ve bazaları süsleyen şeyler ise Clasy çift kişilik uyku seti içerisinde bulunan yastık kılıfı, yorgan kılıfı ve çarşaf gibi elemanlar oluyor. Bu ürünler her kullanıcıya ve her eve hitap eden bir yapıya sahip. Yatak odasında asaleti tercih ediyorsanız etkili renkler ile bezenen ve detaylı desenlerle süslenen uyku setleri estetik kaygılarınızı gideriyor. Eğer yatak odasında hareketli görünümü ve canlı renkleri seviyorsanız sizler için oldukça minimal ancak etkili tasarımlara sahip ürünler bulunuyor. Göz yormayan detaylar ile süslenen ve pastel renkler ile bezenen uyku setleri yatak odalarınıza hareket katıyor. Yatak odalarınızda takip ettiğiniz dekorasyon trendi her ne olursa olsun mutlaka zevkinize ve evinizin stiline uygun bir ürün bulunuyor. Sizler de konforuyla uyku deneyiminizi artıracak ve görüntüsüyle yatak odalarınızı şenlendirecek bir uyku setine sahip olmak istiyorsanız Clasy tarafından üretilen çift kişilik uyku setlerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Clasy Çift Kişilik Uyku Seti

İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 83 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510005/60004356/clasy