Tüketicilerin ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonları ve tablet bilgisayarlar, her an her yerde hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Devrim niteliğindeki teknolojik özellikleri sayesinde, akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlar, sadece iletişimi değil; istediğiniz her an film izleyebilmenizi, video çekebilmenizi, oyun oynayabilmenizi sağlıyor ve bunlara benzer daha birçok teknolojik ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabiliyor. Bu akıllı aletleri kullanırken size engel olabilecek tek problem ise şarjlarının bitmesi ve yetersiz güç endişesine neden olmaları olabiliyor. Her mobil cihazın, uzun sürede de olsa, eninde sonunda şarjı bitiyor ve tüketiciyi gün ortasında tüm bu teknolojik özelliklerden mahrum bırakıyor. İşte tam bu gibi durumlarda yardımınıza, üstün kalitesi ile Codegen taşınabilir şarj cihazı koşuyor. Ürünler, evde, seyahat esnasında, uzun uçuşlarda ve diğer dış mekanlarda yanınızdan ayıramayacağınız eşsiz bir aksesuar olarak öne çıkıyor.

Codegen Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Seyahate çıktığınızda, arkadaşlarınızla sohbete daldığınızda veya iş yerinde uzun saatler şarjsız kaldığınızda, biten pil probleminize Codegen taşınabilir şarj cihazı modelleri ile son verebilirsiniz. Codegen modellerini cep telefonlarınızın yanı sıra tablet bilgisayarlarınız ve diğer elektronik aletlerinizi şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Taşınabilir şarj cihazı modelleri; cep telefonları, tablet bilgisayarlar ile olduğu gibi, fotoğraf makineleri ile de tam uyumluluk sağlıyor.

Codegen taşınabilir şarj cihazları, küçük boyutlu olmaları ve hafiflikleri ile; size çantanızda kolaylıkla taşıma olanağı sunuyor. İstediğiniz her an, her yerde kullanabileceğiniz taşınabilir pilli şarj aleti, sunduğu model seçenekleri ile aynı anda iki farklı mobil cihazı şarj edebiliyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz taşınabilir şarj aleti ile, elektronik cihazlarınızı şarj sıkıntısı olmadan dilediğiniz gibi kullanabilmenin keyfini çıkaracaksınız. Codegen modelleri, üstün kapasiteleri sayesinde bir akıllı telefonu birçok kez şarj edebiliyor ve cihazlarınızın her zaman çalışır durumda kalmasını sağlıyor. Güç deponuzu yanınızda taşımanın bilinci ile ister tatildeyken, ister işteyken, ister spor yaparken; nerede olursanız olun, yetersiz güç endişesi yaşamıyorsunuz. Codegen modellerinde yer alan micro USB portları sayesinde prizden, tablet bilgisayarınızın USB portundan veya herhangi bir başka USB porttan kolayca şarj edebiliyorsunuz. Kaliteli malzemelerden yapılan üst yüzeyleri ile oldukça şık bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra aşınmalara ve oksitlenmelere karşı üst düzey koruma sağlayan modeller, uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor.

Codegen Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Codegen taşınabilir şarj cihazı fiyatları, güç kapasitesi, giriş-çıkış voltajı, pil gücü ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Video, müzik, oyun, fotoğraf veya konuşma gibi ihtiyaçlardan dolayı mobil cihazlarınızı aktif kullanıyorsanız, yüksek güç kapasitesine sahip modellerden birini tercih edebilirsiniz. Mobil cihazlarınızı kullanım sıklığınıza göre size en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Rahat taşınabilirliği sizin için ön plandaysa en hafif modelleri tercih edebilirsiniz. Birkaç mobil cihazı aynı şarj etmek istiyorsanız, çoklu USB porta sahip olan modelleri seçebilirsiniz.

Codegen şarj cihazları ile iPhone, Samsung, LG, Asus ve tüm akıllı telefonlar ile Apple, iPad ve daha birçok tablet modelini kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Bu ürünler arasından kendi mobil cihazınıza uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Tatillerde ve seyahatlerde kullanmak üzere oldukça pratik olan el feneri özelliğine sahip LED lambalı şarj aletlerini seçerek karanlıkta bir el feneri olarak kullanabileceğiniz özelliklerden yararlanabilirsiniz. Rahat kullanımıyla öne çıkan modellerin yüksek ısı koruma özellikleri sayesinde hem kendisini, hem de şarj ettiğiniz tüm cihazları güven altına alabilirsiniz. Taşınabilir şarj aletinizin üzerindeki LED göstergeler sayesinde cihazınızın şarj durumunu kolayca öğrenebilir, anlık olarak takip edebilir ve bu sayede sürprizlerle karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Codegen Taşınabilir Şarj Cihazları

29 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Codegen
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Trust
  14. GP
  15. Toptancı Kapında
  16. Sony
  17. Ligovi
  18. Remax
  19. Energizer
  20. BuldumBuldum
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Codegen
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN