Dark
Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210)

Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210)

Dark
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483646/3013121/102820

Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210)

 

Dark StoreX N210 2 x 3.5" HDD RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu
Küçük ve Orta Boy İşletmeler İçin Çift Çekirdek İşlemcili, Gigabit Ağ Destekli Dosya Paylaşım Merkezi

Kur, Depola, Yönet: StoreX N210
Dark, küçük ve ortaboy işletmelerin uygun maliyete bir depolama istasyonuna sahip olmaları için çift disk ve RAID destekli N210 StoreX NAS istasyonunu tasarladı. Farklı marka ve kapasitedeki diskleri bir arada kullanabilir, şifreli kullanıcı bölümleri oluşturabilir, dahili Torrent desteği ile bir download merkezi olarak konumlandırabilir, FTP,  fotoğraf ve video sunucusu olarak kullanabilir, USB girişine bağlayacağınız yazıcı veya taşınabilir diski paylaştırabilir, FTP sunucusu olarak faydalanabilirsiniz. Gigabit ağ desteği, tak kullan yapısı, kolay arayüzü ile N210 yeni dosya paylaşım merkeziniz olacak!

Güçlü Donanımı ile Hep Hizmetinizde! 

7/24 çalışma için tasarlanmış DSN210, 60MB/sn'ye varan hızlı ağ dosya transferi için çift çekirdekli işlemci ve Gigabit yüksek ağ hızına sahiptir. 6TB kapasiteli 2 disk kullanarak toplam 12TB depolama alanına sahip olabilirsiniz.
* 7/24 kullanım için tasarlanmış HDD kullanmanız tavsiye edilir. Ulaşılabilecek maksimum hız kullanılan disk, bilgisayar ve ağ donanımına göre değişiklik gösterir.

Kolay Kullanımlı Türkçe Arayüz
Kullanıcıların ayarları kolayca yapabilmesi için DSN210'un sihirbaz arayüzü ve menüleri Türkçe hazırlanmıştır. DSN210'un menüsünde birkaç dokunuşla diskleri hazırlamak, kullanıcıları ayarlamak, servisleri açıp kapatmak mümkündür.

Dikkat!: StoreX N210'un arayüzüne erişmek için kutu içeriğinden çıkan kullanma kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İlk kurulumda arayüze giriş için kullanıcı adı ve şifre istenen bölümde her iki alana da 'admin' giriniz.

Kullanıcıları Ayarla, Paylaşıma Başla 
Storex DSN210 ile birden çok kullanıcıya diskinizi paylaştırabilirsiniz. Her bir kullanıcıya farklı bir klasör ve şifre tanımlayarak kullanıcıların sadece kendi dosyalarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Herkesin paylaşımına açık ortak bir dosya alanı da unutulmamıştır. Özellikle küçük / orta boy işletmeler ve ev kullanımı için hızlı bir şekilde dosya paylaşımı ve yedekleme yapmaya olanak tanır. 

Dual 3.5" HDD Desteği ile Yüksek Depolama
Dark StoreX N210 güvenilir, yönetimi kolay ve yüksek depolama için 2 adet 3.5" çift sabit disk desteklemektedir. Günümüzün yüksek kapasiteli 6TB diskleri ile tam uyumlu çalışan StoreX N210 toplamda 12TB disk desteklemektedir. SATA I/II/III disk desteği ile istediğiniz HDD'yi kullanabilirsiniz. 

Performans ve Güvenlik İçin RAID 
Güçlü çift çekirdekli işlemcisinin yardımı ile DSN210 performans için birleştirici RAID0, güvenlik için aynalama fonksiyonlu RAID1 veya birden iki diskin toplam kapasitesini tek disk olarak JBOD kulanım tiplerinden en iyi şekilde faydalanacaksınız. 

Kullanıcı Bazlı Şifreli Erişim
Tüm favori fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı bilgisayarınızdan merkezi dijital medya kütüphaneniz olarak kullanacağınız NAS210 ağ depolama cihazınıza yükleyebilirsiniz. Böylelikle StoreX N210'a bağlı kullanıcılar üzerinden tüm dosyalarınızı erişime açabilir, kendinize ait bir depolama alanı oluşturabilir, istemediğiniz kullanıcıların erişimine kapatabilirsiniz. 

USB Host Özelliği ile Taşınabilir Disk veya Yazıcınızı Ağdan Paylaştırın!
StoreX N210, USB bağlantılı yazıcı ile ortak kullanıma geçmeniz ve harici disk bağlayarak yedekleme, kopyalama ve Bittorrent yüklemeleri gerçekleştirmeniz için USB Host özelliği ile donatılmıştır.

Dikkat!: StoreX N210 üzerinde bulunan USB bağlantısı ile dahili disklere erişemez, dahili diskler üzerinde okuma/yazma işlemlerini yapamazsınız. StoreX N210 ile dahili veya USB üzerinden bağlanan disklere erişim sadece Ethernet bağlantısı üzerinden gerçekleşmektedir.

Gigabit Hızında Depolamanın Keyfini Sürün
StoreX N210 yüksek hızlı ağ depolaması ve kullanıcılar arasında paylaşım için Gigabit hızında ağ desteği sunmaktadır. 10/100/1000 ethernet bağlantısı sayesinde N210'da oluşturulan admin ve kullanıcılar arasında veri kaybı olmaksızın yüksek hızlı dosya paylaşımları yapabilirsiniz.

Dikkat!: Gigabit hızında bağlantı için StoreX N210'un bağlı bulunduğu teknik ağ yapısının ve donanımların Gigabit(1000Mbps) hızında veri erişimini desteklemesi gerekmektedir.

SAMBA ile Platform Bağımsız Paylaşım 
Ağ dosya paylaşımının yaygın dosya sistemi DSN210'da! Diskleri yuvaya yerleştirin ve ağa bağlayın; yapmanız gereken tek şey bu! Ağ'da varsayılan olarak DSN210 adı ile gözükecek ve bir tık ile içerisindeki ortak alana erişebileceksiniz. Arayüzde belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile ilgili klasöre kolayca dosya kopyalayabilecek, yedekleme yapabileceksiniz. Windows, MacOS, Linux, IOS ve Android'de Samba protokolü ile platform bağımsız, kolayca dosya paylaşabilirsiniz.

FTP Sunucu Özelliği
StoreX N210 ile kendi FTP sunucunuzu kurabilirsiniz. FTP sunucunuza tanımladığınız kullanıcı kimlikleri ile şifreli olarak bağlanabilir veya denetimsiz giriş için düzenleyebilirsiniz. FTP sunucusu dosyalarınıza internet üzerinden ulaşmanın en etkili yoludur.

iTunes ve Medya Sunucusu
DSN210'da depoladığınız ortak alandaki fotoğraf, video ve müzik dosyalarına Apple ürünleri için iTunes sunucusu veya diğer platformlar için Medya Sunucusu üzerinden erişebilirsiniz. Birden çok kullanıcının aynı anda erişimini desteklemesi ile DSN210 evinizde veya ofisinizde bir medya istasyonu görevini üstlenecektir. 

Torrent Download ile Sürekli İndirin 
Internetten Torrent paylaşımı ile dosya indirmek isteyenler için DSN210 biçilmiş kaftandır. WEB arayüzünden .torrent dosyalarını cihaza yükleyin ve işlemi başlatın. Bilgisayardan bağımsız olarak gece gündüz sürekli indirme işlemini yapacaktır. Üstelik internet hızını ayarlayabilmeniz için yükleme ve indirme hız limitlerini de belirleyebilirsiniz. 

DDNS Desteği 
Internet üzerinden cihaza erişmek için sabit bir IP almak yerine dinamik IP'ye sahip internet bağlantılarında kullanabileceğiniz DDNS hizmeti DSN210'da unutulmamıştır. Desteklenen servis sitelerinden alacağınız kullanıcı adı ve şifreyi girin ve dünyanın neresinde olursanız olun DSN210'da bulunan dosyalarınıza internet üzerinden erişin.

Disk Seçmeyen Yapısıyla Bir Adım Önde!
Dark StoreX N210 disk seçmeyen yapısıyla güncel tüm SATA diskler ile çalışabilir. Eski nesil SATA I/II yanında yeni nesil SATA III desteğiyle hızlı bir NAS depolamasının anahtarıdır. Verilerinizi 6Gbps'e varan hızlarda hızlı ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Performans
Mükemmel dosya aktarım performansına sahip StoreX N210, şirket profilinize kolaylıkla uyum sağlayarak ayrı bir yapılandırmaya gerek kalmadan aynı anda 64 kullanıcı ile bağlantı özgürlüğü sunmaktadır.

Uzun Çalışma Saatleri için Özel Tasarım
Dark StoreX N210 uzun çalışma saatlerinde yüksek iş yükü ile çalışan disklerinizin uzun ömürlü olabilmesi için ön panelinde dahili 4cm fan bulundurmaktadır. Üst ve arka ızgaralarında bulunan geniş ızgaralar ile disklerde oluşan sıcak havanın çıkmasına olanak sağlayan StoreX N210, daha uzun ömürlü bir sunucu yapılandırması sunmaktadır.

Metal Üst Izgarası ile Disklerinizi Kolayca Sabitleyin 
Dark NAS210 disklerinizi dış etkilere karşı korumak ve yuvalarında sabitleyebilmek için tek vidalı metal üst ızgara ile donatılmıştır. Delikli ve kolay takıp çıkarılabilen yapısıyla hava akımına engel olmaz, disklerinizi kasa içerisine kolayca sabitler.

Dikey ve Yatay Kullanım Desteği
Dark StoreX N210, masaüstünde ya da sunucu odasında hem dikey hem de yatay kullanım için özel olarak tasarlanmış gövde yapısına sahiptir. Bu sayede NAS210'u ister dikey ister yatay bir şekilde kullanabilirsiniz. Metal üst sabitleme ızgarası sayesinde yatay kullanımda üst kapak açılsa dahi disklerinizi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • İşlemci Tipi : Çift Çekirdekli
 • Desteklenen Maks. Kapasite : 12TB (2x6TB)
 • Disk Desteği : 2 x 3.5" HDD SATA I/II/III
 • Soğutma : 4cm. Fan
 • Malzeme : ABS Plastik
 • RAID Modları : RAID 0/1/JBOD
 • Yazılım : Bittorrent, Bonjour, FTP, Samba / iTunes / Medya Sunucu
 • Bağlantı Tipi : Gigabit Ethernet (10/100/1000Mbps)
 • USB 2.0 Host Özelliği : Var
 • Güç Kaynağı : Harici Adaptör
 • Gerilim : 12V, 3A
 • Boyutlar : 162 x 99.5 x 171.5 mm.
 • Ürün Kodu : DK-AC-DSN210

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD801700
Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210) Yorumları
Tüm yorumları gör (11)
 • CE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  asla tavsiye etmem

  DLNA özelliği bulunmayan ve hiç stabil çalışmayan çok başarısız bir cihaz..Ürün desteği nerdeyse yok

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • AC
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  İki Yıldız

  Öncelikle hepsiexpress ile kargo çok iyi onu belirtmek isterim sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı. Ürüne gelince ürün dış görünüşü güzel disk takması kolay. Ancak ürünü iade ettim ve aşağıdaki gibi bir yorum yaptım iadede aynı yorumu sizlerle paylaşıyorum. Not çok ses çıkarmıyor sadece içindeki disklerin dönüş sesi çıkıyor ) Ürünü ağa taktım web arayüzünden erişebiliyorum ama NAS Finder programı ile bir türlü oturum açamıyorum. İlk taktığımda oturum açabildim daha sonra varsayılan şifreyi değiştirdiğimde bir çakışma olduğunu önce disconnect olup daha sonra bilgisayarı kapatmamı söyleyen bir hata vermeye başladı. (There was a conflict disconnect and restart computer) Disconnect nasıl olunacak onu bulamadım. NAS Finder içinde oturum kapat var ona bastım ama olmadı. Bilgisayarı bir kaç defa kapatıp açtım olmadı. Web arayüzü üzerinden 3 defa fabrika ayarlarına çektim olmadı IP adresi 20 olarak gelmişti onu değiştirdim 16 yaptım olmadı Cihaz adı DSN210 du onu değiştirdim olmadı. Maalesef hayal kırıklığı yaşattı ve bayağı bir zamanımı aldı. Cihaz hakkında hiç dökümanda bulamadım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • PP
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  A+ It does what it should do!

  It does what it should! I love it. It is a lot more affordable than other NAS, expect it to run older software and be a little noisy. Otherwise, great product!

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • TD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210)

  Diğer yorumcuların çoğu ürüne haksızlık yapmış acımasız yorumlar yazmışlar, gayet düzgün çalışan kullanışlı bir NAS, ağır değil, siz formatla demedikçe disk filan formatlamıyor, firmware alınamadığı doğru değil dark.com.tr ye bakılınca birçok dark ürününe firmware bulunuyor zaten firmware gerekliyse hatalar ve fixler için yenilenir, yoksa üzerindeki sürüm kullanılır. özetle Dark StoreX N210 2x3.5" HDD ve RAID Destekli Gigabit NAS İstasyonu (DK-AC-DSN210) ürünü işini, açıklamalarda denileni, tam manasıyla yapıyor, 2 adet aldım 7/24 kullanıyorum fiyatıda çok çok uygun.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  sadece evlerde kullanılabilir

  çok ağır ve yönetim proğramlarını yüklemesinde sorun çıkıyor

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • KS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  teşekkürler

  gayet iyi,hızlı performans

  MERKEZ - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Hüsran

  Dolu harddiskimi taktım. Şimdi harddiskimdeki verileri geri kazanmaya çalışıyorum. Destek istedik geri gelir dediler. sağ olsunlar. Kullanma kılavuzunda yeni taktığınız harddiski formatlar diye bir uyarı hiç yok. Hatta kullanma kılavuzu bile yok denebilir. Bir A4 kağıt var anlayabilene helal olsun.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (4)

 • ÖS
  destek yetersiz

  ürünü almadan önce forumlarda araştırma yaptım. maalesef teknik desteği yetersiz. firmanın Dark Media Player ürününe sahibim. Maalesef Çinde yaptırdıkları ürünlere 1-2 yıldan sonra firmware alamıyorlar. 3 sene sonra dahili hdd görmez oldu. Aynı HDD harici olarak bağlı. HDDden filmleri seyretmeye yarıyor. Diğer hiçbir özelliği çalışmıyor. Çünkü desteği yok. Bu ürünün de akibeti benzer gibi

  ÇAYELİ - Rize - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (4)

 • MA
  Herkese lazım

  Şirketimizde bulunan kullanıcılara dosya paylaşımı için çözüm ararken hepsiburada.com da bu ürüne rastladım. Ürün özelliklerinde anlatılanlar tam aradığım özelliklerdi hemen sipariş ettim ve gelir gelmez içine 1 tb harddisk takıp çalıştırdım. 5 dk sonra Nas serverım hazırdı çok kolay bir web arayüzü var hemde Türkçe Fiyatı ise çok komik herkese tavsiye ederim

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (17)

 • AK
  güzel bir ürün

  tavsiye ederim, pişman olmazsınız. fiyatına göre çok çok iyi.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (24)

 • Tüm yorumları gör (11)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN