Dark
Dark Sub-Zero 80+ 750W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası (DKCHSUBZERO750)

Dark Sub-Zero 80+ 750W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası (DKCHSUBZERO750)

Dark
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/8/1013

Dark Sub-Zero 80+ 750W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası (DKCHSUBZERO750)

Dark Sub-Zero 80Plus 750W, 4xUSB (2xUSB3.0, 2xUSB2.0), 2x12 cm Fan, SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası
2xUSB3.0, Gizli SSD Bölmesi, Kulaklık Tutucu, Taşıma Kolu ve Yüksek Soğutma Performansıyla Sub-Zero Savaşın Yenilmez Galibi!


Sub-Zero: Buzun Gücü
Gücünü tasarımındaki savaşçı kimliği, keskin hatları ve yüksek soğutma performansından alan Dark Sub-Zero, geniş iç hacmi, yeni nesil bağlantı portları, etkileyici görünümü ve yüksek performanslı soğutma ürünlerine hazır yapısı ile savaşçıların 1 numaralı tercihi olacak. Parlak mavi ledli 12 cm ön fanı, 12 cm arka egzoz fanı ve ekstra fan yuvaları ile kasa içi hava akışınız maksimuma ulaşsın. Ön panelde bulunan yüksek hızlı 2xUSB3.0 ve 2xUSB2.0 bağlantısı ile harici ürünleriniz, 42 cm VGA derinliği ile güçlü ekran kartınız ve 2x2.5'' SSD bağlantı yuvasıyla hızlı disk sürücülerinizin tamamı savaşa hazır olsun!

High Power 750W 80+ Bronze Güç Kaynağı
Güç kaynağı konusunda dünyanın lider firması olan High Power'ın 6xSATA, 3xIDE ve 4x6Pin PCI-Express çıkışa sahip 750W güç kaynağı sisteminizin tam güçle çalışmasını sağlayacak. Dört çekirdekli işlemcileri, SLI ve CrossFire yapılandırmaları ile 2 x Nvidia GeForce GTX 680 (SLI) ve 2 x ATI Radeon HD 7970 (CrossFire) gibi performanslı ekran kartlarını birarada kullanabilir veya Nvidia GeForce GTX 690 gibi üst düzey ekran kartlarını High Power 750W 80+Bronze güç kaynağıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Golf topu yüzeyli 12cm sessiz fana sahip High Power 750W güç kaynağı, aktif PFC özelliği sayesinde reaktif güç dengesizliklerini %99 oranında engeller. Ayrıca sahip olduğu Aşırı Güç (OPP), Aşırı Voltaj (OVP), Düşük Voltaj (UVP) ve Kısa Devre (SC) koruma modülleriyle kasanızı maksimum seviyede koruyacaksınız.

Yeni Nesil Intel Haswell İşlemcileri ile Uyumlu
High Power Element Smart 750S güç kaynağı, Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell işlemcileri ile uyum sağlamaktadır. Intel Haswell işlemcilerin ultra düşük tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

%85 Bronz Verimlilikle Harcamadığınız Güce Para Ödemeyin! 
High Power 750W güç kaynağı verimliği %85'in üzerinde olan güç kaynaklarına verilen 80Plus Bronze sertifikasına sahiptir.  Bağımsız 80plus.org tarafından test edilerek verimlilik yüzdesi %50 yük altında %86.86 olarak hesaplanmıştır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç kullanılır ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır.  High Power 750W güç kaynağı ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!

İhtiyacınız Olan Bağlantılar Size En Yakın Noktada!
Dark Sub-Zero ile yüksek hızlı veri transferine imkan sağlayan ve doğrudan anakarta takılan 2xUSB 3.0 bağlantı ve 2xUSB2.0 bağlantı portları kasanın üst panelinde yer almaktadır. Kolayca erişebileceğiniz bu bağlantıların haricinde güç, reset tuşları ve kulaklık,mikrofon girişleri de kasa üst kısmında konumlandırılmıştır.

Savaşçınız Daima Yanınızda
Yeni nesil oyunseverlerin buluşma noktası olan oyun turnuvaları, lan partiler ve arkadaş topluluklarına savaşçınızı götürün ve eşit ortamlarda kozlarınızı paylaşın. Dark Sub-Zero savaşçınızın her daim yanınızda olması için özel olarak tasarlanmış taşıma koluna sahiptir. Kasanızı taşımadığınız zamanlarda taşıma kolu altı boşluğu bir mini cep olarak kullanabilir, harici diskinizi veya cep telefonunuzu bu bölümde saklayabilirsiniz.


19 Pin Anakart Bağlantı Noktası
Dark Sub-Zero kasanızın ön panelinde bulunan 19 pin anakart bağlantılı yüksek hızlı USB3.0 portları ile yeni nesil harici cihazlarınızı kolaylıkla bağlayın.

VGA Kart Uzunluğunu ve İşlemci Yüksekliğini Dert Etmeyin
Yüksek performanslı ekran kartlarının montajında sorun yaşamamanız için Dark Sub-Zero tam 42 cm VGA derinliği sunmaktadır. 16 cm işlemci soğutucusu desteğiyle Sub-Zero, Thermalright Silver Arrow yada Akasa Venom Voodoo gibi üst seviye işlemci soğutucularını kullanabileceğiniz geniş hacimli oyuncu kasasıdır.

Boyutlarıyla da Farklı
Dark Sub-Zero, standart oyuncu kasalarından farkını ölçüleriyle de ortaya koymaktadır. Standart oyuncu kasalarından alışık olduğumuz 45 cm yükseklik Sub-Zero'da 52 cm'e ulaşmaktadır. Böylece üst seviye soğutucular, performanslı bellekler yada 5.25'' sürücüler sorun olmaktan çıkar. Kasa içi ferahlık her zaman korunmuş olur.

Kablo Karmaşasına Son!
Dark Sub-Zero'nun arka plakasında yer alan kablo boşlukları ile sisteminizdeki kabloları kasanın arka tarafına toplayabilir ve ferah bir sistem kurabilirsiniz. İki kapağında da yer alan ekstra çıkıntılar ile hem daha uzun soğutucu takabilecek hem de kablolarınızı rahat bir şekilde toplayabileceksiniz. Dark Sub-Zero'da yer alan CPU montaj boşluğu ile sisteminiz kuruluyken işlemci soğutucu değiştirmek için anakartınızı sökmenize gerek kalmaz.

Sub-Zero'ya Bürünün!
Dark Sub-Zero kasanız adını aldığı savaşçıya benzer ön görünüme sahiptir. Savaşçının maskesi ardında gizlenen filtreli ön mesh paneli ve 12 cm mavi LED'li fanı sayesinde kasa içine taze ve temiz hava akışı kusursuz bir şekilde sağlanacaktır. Mavi'nin gücünü alan bu fan ile karanlık ortamlarda kasanız adını aldığı Sub-Zero'ya bürünecek!

12 cm Arka Egzoz Fan ve 12 cm Filtreli Fan Yuvası

Dark Sub-Zero, kasa içi soğutmanızı üst seviyede tutabilmek ve ısınan havayı uzaklaştırabilmek için tasarlanmış 12 cm egzoz fana sahiptir. Bu sayede donanımlarınızdan dolayı ısınan hava kasa içinizde birikmez, sağlıklı bir hava dolaşımı elde edilmiş olur. Ayrıca üst panelde yer alan 12 cm filtreli fan yuvasına takacağınız fan ile kasa içi temiz hava akışınızı maksimize edebilirsiniz.

12/14 cm Fan Takılabilir Yan Panel
Dark Sub-Zero dışarıya çıkıntılı yan paneli sayesinde kasa içinde daha geniş bir alan sağlıyor. Yan panelde bulunan 12/14 cm fan uyumlu yuvaya takacağınız Akasa Viper R veya Thermalright TY143/147 fanlar ile daha güçlü bir hava akışı sağlayabilirsiniz.

Donanımlarınıza Kolayca Ulaşın
Pratik sert plastik tutma kısımlı vidaları ve çekme kolu sayesinde dilediğiniz zaman donanımlarınıza ulaşmak için kolayca açıp hızlıca kapatabilirsiniz.

Kulaklık için Özel Tutucu
Sessiz savaşçıların en büyük yardımcısı olan oyuncu kulaklıkları Sub-Zero'da kendine yer buldu. Oyununuzun başından kalkmak zorunda kalırsanız kulaklığınız size ayak bağı oluşturmayacak özel bölmesinde her zaman kendine yer bulacaktır.

Beşgen Ledli Güç Tuşu
Sub-Zero üst panelinde bulunan beşgen şeklinde güç tuşuna ve mini reset düğmesine sahiptir. Karanlık ortamlarda donanımlarınıza güç vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Vidasız 3.5" ve 5.25" Sürücü Montajı
Dark Sub-Zero 3.5" ve 5.25" sürücü slotlarında vidasız montaj kolaylığına sahiptir. Kolayca kilidini açın, sürücüyü yerleştirin ve kilidi kapatın. Üç hamlede sürücü montajı keyfini yakalayın.

2.5" Diskiniz için Görünmez Bölme
Dark Sub-Zero, anakart arkasında 2.5" SSD yada 2.5" sabit disk gibi ince yapılı disklerinizi görünmez kılacağınız bir bölmeye sahiptir. Bu sayede 2.5" boyutundaki diskiniz kasa içi hava dolaşımını etkilemez, soğutmaya katkı sağlar.


Yeni Nesil Hava Filtreleriyle Temiz Görünüm
Sub-Zero daima temiz ve şık bir görünüm için yıkanabilir fan filtrelerine sahiptir. Güç kaynağı altında ve işlemci üzerindeki 12 cm fan bölmesinde konumlandırılmış filtreler ile kasa içi donanımlarınız rahat bir nefes alacak.

4X Sünger Ayak Desteği 
Sahip olduğu 4 adet sünger ayak destekleri ile kasanızı konumlandırdığınız yerin çizilmemesini ve kasanızı sağa sola rahat bir şekilde çevirebilmenizi sağlar.

Tüm Bileşenleriniz İçin Yeterli Çıkış Sayısı
750W güç kaynağına sahip Dark Sub-Zero'da 1 x PCI-Express ekran kartı ve 3 x SATA güç çıkışı başta olmak üzere tüm bileşenleriniz için yeterli çıkış bulunmaktadır. Üstelik Highpower güç kaynağı sahip olduğu 20+4-pin güç bağlantısı ile hem eski 20-pin güç girişli hem de yeni nesil 24-pin güç girişli anakartlarda kullanılabilir.

Kasayı Dilediğinizde Açıp Kapatabileceğiniz Parmak Vidalar 
Pratik sert plastik tutma kısımlı vidaları sayesinde kasanız içerisinde değişiklik yapmak istediğinizde veya açmanız gerektiğinde dilediğiniz zaman kolayca açıp hızlıca kapatabilirsiniz.
 Eksiksiz Kutu İçeriği 
Dark Sub-Zero ile birlikte kablo toplayıcılar ve vidalardan oluşan zengin kutu içeriği gelmektedir. 

Teknik Özellikler

 • Kasa Tipi: Mid-Tower
 • Uyumlu Anakartlar: Micro-ATX, ATX
 • 5.25" Yuva: 3 adet (Optik Sürücü vb.)
 • 3.5" Yuva: 4 adet
 • Genişleme Yuvası: 6
 • Boyut: 500(D) x 226 (G) x 520(Y) mm
 • Ağırlık: 5.0Kg
 • Kasa Malzemesi: 0.7mm SECC(Çelik)
 • Güç kaynağı Yuvası: Altta
 • Fanlar ve Fan Yuvaları

      Ön Panel : 1 x 12cm fan yuvasında 12cm Parlak Mavi LED'li fan takılı

      Arka Panel : 1 x 12cm fan yuvasında 12cm fan takılı

      Yan Panel : 1 x 12/14cm fan yuvası

      Üst Panel : 1 x 12cm fan yuvası

      Alt Panel : 1 x 12/14cm fan yuvası

Güç Kaynağı Teknik Özellikler

 • Güç Kaynağı: High Power 750W 80+ Bronze aktif-PFC güç kaynağı
 • Güç Değeri: 750W
 • Aktif PFC: Var (max. %99)
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 56.25A, +5V: 22A , +3.3V: 22A
 • Güç Çıkışlar : 6 x SATA, 3 x IDE , 4 x 6pin PCI-Ex, 1 x 20+4Pin, 1 x 4+4Pin, 1 x Floppy

 • Aşırı Voltaj, Aşırı Güç, Düşük Voltaj, Kısa Devre Korumaları 
   

 • Ürün Kodu: DKCHSUBZERO750

Kasa Tipi Midi Tower Kasa
Oyuncular İçin Var
Power Supply 750 W
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD304187
Dark Sub-Zero 80+ 750W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası (DKCHSUBZERO750) Yorumları
Tüm yorumları gör (12)
 • ortalama

  ürünün malzeme kalitesi düşük, güç kaynağı kabloları kısa. Beklentiniz yüksek olmamalı.

  Bingöl - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Kasa çok iyi, 750 Watt PSU süper

  ben bu kasayı görüntü ve kullanışlılık yönünden çok beğendim. Ama 750 Watt PSU' ya hayran kaldım. Kasada 4 adet 12 cm fan takılı, evde 100 watt elektrik ampülü mum gibi yandığında 5+1 ses sisteminin bile devre dışı kaldığı durumda bile pc nin çalıştığını gördüm. Çok kaliteli PSU

  - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Fiyata göre iyi ama eksiklikleri yok değil.

  Ürünün görünümü şık. Malzeme kalitesi çok iyi değil; kötü de denilemez. Yerli üretimin biraz daha yol alması gerekiyor. PCI yuvalarına sabitlenen ekran karı için kasa arkasına sabitlenen bölümde yuvaları biraz daha genişletmek zorunda kaldım. USB 3 yuvalarında sıkıntı vardı. Benim şansızlığım mı yoksa genel bir hata mı anlamadım. Eski anakarttan USB 3 donanım parçasını şimdi kullanıyorum!

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Görüntü Mükemmel

  Kasanın görüntüsü resimlerde göründüğünden çok daha güzel. Bikaç ufak sorunu vardı ama halledilmeyecek şeyler değildi. Kasanın içi çok geniş, msı R9 390 rahatlıkla sığdı. Power çok sessiz çalışıyor. Tek eksiği kabloları çok kısa. Arkadan dolaştırmak pek mümkün olmuyor. Ama eksilerini görüntüsüyle fazlasıyla kapatıyor.

  BAĞLAR - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Fiyatını Hak Ediyor

  Ürünü 7 aydır kullanıyorum. Şöyleydi böyleydi diye tek tek yazmaya gerek yok. Fiyat performans ürünüdür. Yarı yolda bırakmaz problem çıkarmaz.

  İNEGÖL - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • Sağlam

  kasa sağlam ve geniş çok rahat montaj yapabiliyorsunuz bide 750W high powerla geldiği için dahada güzel almanızı öneririm

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (1)

 • Beklediğimden de güzel

  Ürün hakkında dayanaksız yok işte kasanın yanını açarken elimde kaldı gibi şeyler söylüyorlar fakat öyle birşey yok gayet kutusunda tertemiz ve hiç bir sorun yaşamadan teslim aldım.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • Çok hızlı gönderi ve Beklediğim gibi sorunsuz kaliteli ürün

  Ürün yeni elime geçti gerçekten gayet şık öncelikle onu belirteyim ayrıca iç hacim olarak geniş ve tabiki en büyük artısı 750 watt power olması kablolar için bulunan bölüm dağınıklıktan bizleri kurtarıyor alacak olan arkadaşlar düşünmesin fazla ;) sitenin hızlı gönderi için teşekkürler güvenli ve sorunsuz alışveriş

  SİNCAN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Ürün, fiyatı derecesinde kalite sunuyor.

  Kasayı alır almaz inceledim kasanın ucunda boya kabartısı çıktı o biraz canımı sıktı. Genel itibariyle fena değil tabi corsair ile mukayese edilemez fakat corsairlerin de fiyatları belli sonuçta..

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (15)

 • Gayet Başarılı

  F/P Ürünü denebilir. En büyük artısı İzmirden sipariş vermeme rağmen mübalağsız 18 saatte teslim edildi. Kasadan zaten memnunum. Kendimden başka 2 arkadaşa daha sipariş verdim. Ancak tek - yönü yan kapakları sökmek için koydukları çekme halkaları daha ilk çekmemizde kırıldı, hoş gereksiz bence aldığınızda dikkat edin kalsın stiyorsanız çekme girişiminde bulunmayın :)

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (7)

 • Tüm yorumları gör (12)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN