Dark
Dark SW04 Smart Design Android ve iOS Uyumlu Akıllı Saat (DK-AC-SW04)

Dark SW04 Smart Design Android ve iOS Uyumlu Akıllı Saat (DK-AC-SW04)

Dark
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Dark SW04 Smart Design Android ve iOS Uyumlu Akıllı Saat (DK-AC-SW04)

Dark SW04 Smart Design Android ve IOS Uyumlu 1.54" Akıllı Saat
Yüksek Kaliteli Metal Gövde Tasarımı İçinde Akıllı mı Akıllı Yepyeni Bir Saat Deneyimi!


Yeni ve Üstün Bir Akıllı Saat Deneyimine Dark SW04 ile Sahip Olun!
Akıllı saat teknolojisi Dark SW04 ile yeniden tanımlanıyor! Nabız sensörü, kamera, adımsayar, uyku monitörü, çağrı yanıtlama, numara çevirme, rehberden arama, mesaj ve bildirim okuma, kronometre, alarm, tv kumandası, hesap makinesi, fener, takvim, müzik ve video oynatıcısı gibi üst seviye özellikler ile donatılan SW04, metal dış kaplaması ve şık kayış yapısıyla dikkatleri üzerinize çekecek! Dark SW04 Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ile mükemmel bir uyum sağlar.

2015 Fonksiyonel Ürün Ödüllü Tasarım
Baştan çıkarıcı özellikleri ile yepyeni akıllı saat Dark SW04, beğenilen teknoloji haber ve inceleme sitesi Techno-Labs'tan '2015 Fonksiyonel Ürün' ödülünün sahibi oldu.
Rakipleri Kıskandıran Gerçek Apple Uyumluluğu
iPhone için sadece arama fonksiyonu aktif olan akıllı saatleri bir kenara bırakın! iPhone ve Apple Store'dan indireceğiniz özel yazılımı sayesinde Dark SW04 akıllı saatiniz üzerinden telefon defterinize kolaylıkla ulaşabilir, bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilir, adımsayar ile spor yaşantınızı düzenleyebilir, iPhone'u(Aygıtı) Bul uygulaması ile telefonunuzu kaybetme tehlikesi olmadan özgürce kullanabilirsiniz.

Fonksiyon  Android 

IOS*

Çağrı Yapma, Yanıtlama ve Bitirme   + +
Rehber Eşitleme ve Rehberden Arama  + +
Müzik Çalma + +
SMS Okuma + -
Bildirim Alma + +
Kayıp Alarmı (Anti-lost) + +
Ortam Sesi Kaydetme (Dahili Hafızaya)  + +
Telefon Kamerasından Fotoğraf Çekme + -
Bluetooth Bağlantı + +


Android ve IOS için Geliştirildi!
Dark SW04 akıllı saat, marka bağımsız tüm Jelly Bean ve üstü işletim sistemine sahip Android akıllı telefon/tabletler ile IOS* işletim sistemine sahip iPhone/iPad ile kullanım için tasarlanmıştır. Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuz ya da tabletiniz ile eşleşen ve sizinle aynı dili konuşan Dark SW04 akıllı saatiniz hayat standartınızı yükseltecek yeni sağlıklı yaşam koçunuz olacak!

Numara Çevir / Arama Yap / Cevapsıza Bak

Dark SW04 akıllı saat, telefonunuz ile eşleşerek hem arama yapmaya hem de gelen çağrıları almanıza olanak verir. Arabada, toplantıda ya da evde telefonunuza el bile sürmeden gelen çağrıları yanıtlayabilir ya da isterseniz sadece SW04 akıllı saatinizi kullanarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca cevapsız çağrılar SW04 akıllı saatinizin ekranına bildirim olarak gelecektir.

Sapphire Glass Kalitesiyle Çizilmelere Karşı Yüksek Dayanıklılık
Günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz kılcal çizikler gün geçtikçe yoğunlaşır ve saat ekranlarında istenmeyen görüntülere neden olur. Yüksek yoğunluklu sapphire üst cama sahip Dark SW04 ile çiziklere karşı ekstra koruma altındasınız.

1.54" 240x240 Yüksek Çözünürlüklü Ekran
Dark SW04 eşsiz bir akıllı saat deneyimi için benzerlerinden daha büyük ekrana ve daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. 1.54" ekranının sunduğu 220 PPI çözünürlük ve parlak arka plan ışığı ile ekranında yazılanları çok daha rahat okuyacaksınız.

Her Seferinde Yepyeni Bir Saat Deneyimi!
Dark SW04'ü kolunuza her taktığınızda yeni bir saat deneyimi yaşamak ister misiniz? Saatinizin menüsünde bulunan tema özelliği ile 220PPI ekranında isterseniz dijital isterseniz analog saat sahibi olabilirsiniz. Dilediğinizde bu saatler arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca yeni saat görünümleri eklemekte elinizde!

Kolay Takılan Şık Kayış Bağlantı Noktası
Dark SW04 akıllı saatinizin üstün teknik özellikleri yanında silikon kordonu ve kilitli kayışı ile şıklığınızı tamamlayın. Kolay kilit mekanizması, genişlik ayarlama ve parlak metal bağlantı noktaları SW04 ile karizmatik bir saat kullanımını yakalayacaksınız.

Dark SW04 ile Adım Adım Daha Sağlıklı Bir Yaşam
Akıllı telefonunuza kuracağınız SmartWatch yazılımı ve Dark SW04 akıllı saatiniz ile spor yapmak bir keyife dönüşecek. SmartWatch yazılımına gireceğiniz boy ve kilo bilgisinden hemen sonra akıllı saatinizden adımsayarı aktif hale getirebilirsiniz. Gün içerisinde attığınız adımların hesabını tutan SW04 akıllı saatiniz günün sonunda harcadığınız kalori bilgisini size iletir. Bu sayede günlük aktif yaşantınızı planlayabilir ve her gün daha iyiye giden bir form tutma sürecine girebilirsiniz.

Kalbinizi Dinleyin!
Dark SW04 akıllı saat dahili nabız sensörüne sahiptir. Günlük spor aktiviteleriniz veya yürüyüşlerinizde kalp ritminizi istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Dahili kayıt özelliği sayesinde önceki kayıtlarınızı kontrol edebilir ve kalp ritminizi takip etme fırsatını kolunuzda taşıyabilirsiniz.
Dikkat!
Nabız sensörünün doğru sonuçları vermesi için ölçüm yaparken saatinizi kalp hizasında tutmanız gereklidir.

VGA Kamerasıyla İster Fotoğraf İster Video Çekin!

Dark SW04'ün ön paneline konumlandırılmış VGA kamerasıyla dilediğiniz zaman telefonunuzdan bağımsız fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Çektiğiniz dosyaları anında akıllı telefonunuza gönderebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sahip olduğu gecikmeli çekim, beyaz ışık ayarı ve gece-gündüz modları ile özel bir kamera olduğunu daima size hissettirecek. SW04 kamerasının ön paneldeki konumu sayesinde ister sağ ister sol kolunuzda takılı olsun rahatça fotoğraf ya da video çekebileceksiniz.

Akıllı Telefonunuzun Kamerasına SW04'den Hükmedin!
Akıllı saatinizin menüsünde bulunan Remote Shutter özelliği ile telefon ya da tabletinizin arka kamerasına hükmedebilirsiniz. Sevdiklerinizle fotoğraf çekimi için başka hiç kimseye ihtiyaç duymadan saatinizin ekranından açıyı ayarlayarak mükemmel resimler çekebilirsiniz. Aile resimleri ya da özçekimler için telefonunuzu ayarlama işlemi hiç bu kadar kolay olmadı!

Bildirimler Anında Akıllı Saatinizde!
Dark SW04 saat; akıllı telefonunuza gelen oyun, uygulama vb. bildirimleri ve sevdiklerinizin anlık mesajlarını anında bileğinize iletir. Üstelik telefonunuzda bulunan WhatsApp, Hangouts vb. gibi hesaplarınız Bluetooth haricinde başka hiçbir senkronizasyona gerek kalmadan size ulaşır. Hızlı ve kolay bildirim özelliği ile Dark SW04'ü çok seveceksiniz.

İstemediğiniz Bildirimleri Almak Zorunda Değilsiniz?
Akıllı telefon kullanırken ihtiyaç duyduğunuz akıllı bildirim yönetimi de Dark SW04'te! Bluetooth ile eşleşme sağladıktan sonra uygulama üzerindeki 'Notifications' menüsüne girin. Kişisel ve sistem uygulamalarından bildirim almak istemediğiniz uygulamaları kapatın ve uygulama reklamlarına elveda deyin!


Üstün Özellikler Üstün Akıllı Saatte!
Dark SW04 akıllı saat, herhangi bir markaya bağlı olmadan üst seviye akıllı saatler ile aynı özellikleri bileğinize getiriyor.

Adımsayar:
Bu özellik ile günlük attığınız adım sayısı, boy ve kilo bilgileriyle toplam yaktığınız kaloriyi hesaplayabilirsiniz.
Uyku Monitörü:
SW04 akıllı saat ile geceleri daha kaliteli bir uyku çekmek ve uykunuzu kontrol altında tutmak için uyku monitörü özelliğini yatmadan önce çalıştırmanız yeterli!
Fazla Oturma Alarmı:
Uzun süre masa başında mı çalışıyorsunuz? Dark SW04 ile mola zamanınızı belirleyip sağlıklı bir çalışma programı ayarlayabilirsiniz.
Ses Kaydı:
Akıllı saatiniz üzerinden boş hafıza alanına yaklaşık 35 dk’lık ses kaydı yapabilirsiniz.
TV ve Klima Kumandası: Evdeki diğer akıllı cihazlarınız olan TV ve klimanızı senkronize ederek uzaktan kontrol edebilmenizin yolu da Dark SW04'te!
Fener: SW04'ten karanlıkta hayat kurtaran bir özellik daha! Fener özelliğini açtığınızda saatinizin ekranı tamamen parlak beyaz olacak.
Video Oynatıcı: Dark SW04'ün kamerası ile çektiğiniz videoları yine saatinizin ekranında oynatabilirsiniz.
Hesap Makinesi: Dört işlem için hesap makinesi aramanıza gerek yok, Dark SW04 hesap makinesi fonksiyonuna da sahip.
Alarm: İster yalnız titreşim isterseniz hem çalma hem de titreşim özelliği ile artık işe, okula geç kalmak tarih oluyor.
Takvim: Bulunduğunuz tarihi ya da tüm ayı görebileceğiniz dahili takvim uygulaması unutulmamıştır.
Kronometre: Saniye ve salise cinsinden 20 farklı tur zamanını kayıt altında tutabilirsiniz.
 
Güç Koruma Yönetimi
Dark SW04'ün parlak LED ekranı göz alıcı bir akıllı saat deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Eğer şarjınız az ise ya da yakın zamanda şarj etme olasılığınız yoksa saatinizi güç koruma moduna alabilir ve daha uzun süre akıllı saat kullanımına erişebilirsiniz. Güç koruma modunda ekran ışığınız azaltılacak ve akıllı saatinizin işlemcisi şarjınıza daha uygun bir hızda çalışacaktır.

Yeni Uygulamalar ile Telefonunuzu Güncelleyin!
Dark SW04 her anlamda gerçek bir akıllı saat deneyimi yaşamanız için uygulama yükleme özelliğine de sahiptir. Akıll�� telefonunuzdaki Smart Watch yazılımı üzerinden saatiniz için çıkmış farklı uygulamaları ya da saat temaları indirebilir, telefonunuzu sürekli güncel tutabilirsiniz.
Not: Uygulama yüklemi işlemi sadece Smart Watch yazılımı üzerinden yapılmaktadır.

Telefonunuzdaki Müzikler Tek Tuş ile Saatinizde!
Akıllı saatinizin menüsünde bulunan Müzik simgesine tıklayarak telefonunuzdaki müziklere hızlı bir giriş yapın! Dark SW04'ün üzerinde bulunan güçlü hoparlör ile telefonunuzdaki tüm müzikleri kablosuz olarak dinleyebilir, müzikler arasında geçiş yapabilir ya da isterseniz tamamen durdurabilirsiniz.

Kompakt Boyutları ile Daima Kolunuzda!
Sadece 58 x 37mm ekran ölçülerine sahip yapısı ve 65gr ağırlığı ile Dark SW04 akıllı saat kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlardadır.

Harici MicroUSB Şarj İstasyonu
Dark SW04, klasik akıllı saatlerin üzerinde bulundurduğu microUSB portunu harici bir aksesuara dönüştürdü. Kasa üzerinde bulunmayan microUSB portu sayesinde toz ve kirden uzak daha şık bir görünüm elde edeceksiniz. SW04'ü şarj etmek istediğinizde kolayca takılan USB aparatı ve kablosu sayesinde hızlı şarja başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • ModelDark SW04 Akıllı Saat

 • Arabirim: Bluetooth v4.0+

 • Uyumluluk: Android Akıllı Telefon, Android Tablet, iPad, iPhone

 • Toplam Mesafe: 10m. (Akıllı Telefon vb. ile Dark SW04 arası mesafe)

 • Desteklenen Diller: Türkçe, English, French, Espanol, Portugese, Italiano, Deutsch, Chinese

 • Özellikler: Adımsayar, Nabız Sensörü, Uyku Monitörü, Ses Kaydı, Video Kaydı, TV Kumandası, Kronometre, Hesap Makinesi, Fener, Çağrı Yönetme, Cevapsız Çağrı Bildirimi, SMS, Sosyal Mesaj Bildirimi

 • Ekran Boyutu: 1.54" / 240x240px / 220.4 PPI

 • Boyutlar: 58(Y) x 37(G) x 10(D) mm.

 • Ağırlık: 65gr.

 • Ürün Kodu: DK-AC-SW04


Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
İşletim Türü Android - iOS
Kalp Ritmi Ölçme Yok
Kamera Var
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Yok
Titreşim Yok
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu TELAKLDARKSW04
Dark SW04 Smart Design Android ve iOS Uyumlu Akıllı Saat (DK-AC-SW04) Yorumları
Tüm yorumları gör (17)
 • idare eder

  özelliklerine göre fena değil ara sıra gelen çağrı ve aramalarda kopma olmazsa ses geliş gidişi iyi. fakat kopmalar ve ses gelmeme gibi durumlar maalesef çok sık oluyor bağlantı çok sık kopuyor. saatin kordonu müthiş terleme yapıyor. saat alınırmı ben aldım ama beğenmediğim için iade ettim.

  - Çorum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Hafızası yetersiz ve yükseltilmiyor

  Yaklaşık 45 saniye video kaydı yapıyor. Yetersiz bir süre bu. Fotoğrafta 50 taneyi geçmez gibi. Geri kalan özellikler çalışıyor. Birde çektiğiniz foto ve video yüzde iphone göndermiyor

  - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Özelliklerine göre fiyatı uygun.

  Ürün çok beklentisi olmayanlar için güzel. Arama ve çağrı cevaplıyabiliyorsun, fotoğraf ve video kaydı yapıp telefona aktarabilirsiniz. Nabız ve adım sayar özelliği hoş. Görünüşü hoş, herkes tarafından ilgi çekti.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Güzel

  Cihazı iki gündür kullanıyorum standart kullanıcılar için tavsiye ederim hem fiyatı uygun hemde ios desteği sayesinde diğerlerinden ayrılıyor tabikide çok fazla beklentisi olmayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • teşekkürler

  Ürün çok hızlı elime ulaştı ve özellikleri bakımından hem çok donanımlı hem de fiyatı uygun. Teşekkürler..

  BANDIRMA - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • MODEL ÇOK GÜZEL

  bügün teslim aldım .ilk once dış göruntu çok güzel .çok fazla özelliği var . beklenen tüm özelliklere sahıp . fiyata göre baya iyi .kaliteli

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Fiyatına göre çok kaliteli

  Bir hafta önce elime geçti ve kullandım çok özelliği var ve eksiksiz diyebilirim sadece kamera ve hafıza biraz yüksek tutulsaydı mükemmel olabilirdi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Bu fiyata belki daha iyi? Ama zor

  Arkadaslar iphone 6 telefonuma uyumlu oldugu için aldım tüm özellikleriyle uyumlu fakat bluetooth baglantısı sanki cok dar alanda cekiyor gibi , telefon odamda ve ben mutfaga gidince 6-7 metrede çekim kopuyor ve birde şarjı biraz sıkıntı olusturacak gibi , alacak arkadaslar için bu iki olay sıkıntı olmayacaksa düşünmeden alsınlar

  KÖRFEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • Ürün fiyatına göre gerçekten güzel !

  Öncelikle hızlı kargo için teşekkürler, 21 Şubat gece saati sipariş, teslimat 23 Şubat saat 14:30. Ürün iphone ile uyumlu gelen her mesaj saatin ekranında görünüyor, sadece okuma yapılabiliyor. Gelen aramayı kabul edip arama yapabiliyorsunuz. Kamerası vga olduğundan düşük özellikli ama ufak çaplı işleri görür. Saat aksam, kasa ve kayış açısından beklentimin üzerinde ekran çözünürlüğü iyi, farklı saat tip ve zil seçenekleri mevcut. Telefondaki müzikleri saatten kontrol edebiliyorsunuz. Pedometre, hareket, nabız ve uyku monitörü mevcut. Fiyat performans değerlendirmesi yapmak gerekirse iphone kullanıcıları rahatlıkla bu saati alabilir. App store da mediatek adlı uygulaması var indirip sadece bluetooth ile saati telefonunuzla eşleştirmeniz yeterli. Ancak store daki uygulama özellik bakımından baya zayıf umarım kısa zamanda güncelleme gelir.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • Çok güzel oldu be

  iPhone 6 kullanıyorum elime dün geçti cumartesi sipariş vermiştim aynı gün kargo için teşekkürler bu arada. Cihaza gelelim Samsung Gear 2 nin aynısı işletim sistemine kadar Tizen işletim sistemli hatta daha güzeli diyebiliriz çünkü iPhone la eşleşebiliyor whatsapp bildirimi alıyor arama yapabiliyor Gear 2 den tek farkı kamerası 2 mp değil VGA ekran çözünürlüğü de 360x360 değil 240x240 ki bunlar da o kadar önemli bi fark değil alınabilir en uygun akıllı saat diyebiliriz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (17)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN