Ev dekorasyonu birbirinden yenilikçi tasarımlarla her geçen gün daha estetik bir görünüm sunuyor. Evlerin olmazsa olmazları arasında yer alan bir dekoratif malzeme de televizyon üniteleri oluyor. Özel raf ve dolapları, minimal ve şık duruşlarıyla oturma odası ve salonların havasını değiştiren üniteler Decoraktiv mobilya tasarımlarıyla fark yaratıyor.

Decoraktiv Mobilya Çeşitleri Nelerdir?

Yenilikçi ve kaliteli tasarımlarıyla tercih edilen Decoraktiv mobilya markası birbirinden farklı, yüzlerce TV ünitesi ve TV sehpası çeşidiyle evlerde fark yaratıyor. En çok tercih edilen ürünler arasında ceviz ağacının beyaz renkle harmanlandığı retro görünümlü ünite sehpaları, yine ceviz ağacının siyah ile uyumu yakaladığı sehpalar yer alıyor. Bu tasarımlarla ceviz ağacının natürel ve kaliteli duruşu dayanıklı siyah ya da beyaz MDF kaplamayla estetik bir görünüm sunuyor. Salonlarına daha ışıltılı bir görünümün hakim olmasını isteyenler ise parlak kaplamaları tercih ediyor. Birbirinden estetik TV üniteleri, sadece sehpalarıyla alınabileceği gibi hem alt hem üst üniteleriyle de satın alınabiliyor.

Decoraktiv Mobilya Özellikleri Nelerdir?

Decoraktiv mobilya çeşitlerinden TV ünitesi ve TV sehpası çeşitleri tamamen birinci kalite malzeme ürettiği için oldukça uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor. Renkli olan kaplama kısımları MDF malzemeden üretiliyor. MDF, sert ya da yumuşak olan ahşap artıklarını parçalayarak bunları ahşap lif haline getiriyor. Daha sonra yüksek basınç ve yüksek ısıyla birlikte reçine tutkal ve mum ile son haline getiriliyor. MDF malzemeler uzun ömürlü, dayanıklı olmalarıyla tercih ediliyor. Beyaz ve siyah olarak tasarlanan Decoraktiv MDF üretimli üniteler ayakları vesilesiyle oldukça dengeli olup devrilmelere karşı tedbirli bir yapıya sahip. Bunun yanında tasarımın kenar kısımlarında bulunan keskin olmayan, yumuşatılmış PVC malzeme, üniteleri olası tehlikelere, özellikle de çocuklara karşı korunaklı hale getiriyor. Sehpaların kapakları genellikle aşağı doğru açılan tasarıma sahip olup stoper sistemi kolay bir şekilde kapanmalarına izin veriyor. Dolap arkalıkları çivi ya da vida gerektirmeyen kanallı bir siteme sahip. Decoraktiv mobilyaların monte edilme süreci de oldukça pratik. Bu süreç bir dünya standardı olarak uygulanan minifix sistemi ile yapılıyor ve kurulum bu sayede defalarca sökülüp takılabiliyor. Tasarımlara istenildiği kadar modül ilave edilebiliyor, tüketicilere çok geniş bir tasarım yelpazesi sunuluyor.

Decoraktiv Mobilya Nasıl Seçilir?

TV ünite mobilyası seçerken öncelikle malzeme seçimine dikkat etmelisiniz. Kaliteli, uzun ömürlü malzemeden üretilmeyen mobilyalar uzun vadede ihtiyaç karşılamada yetersiz kalıyor. Bu anlamda hammaddesi ceviz gibi kaliteli ve dayanıklı bir ağaç olan tasarımlar çok uzun yıllar mobilyanızı kullanmanıza imkan tanıyor. Mobilyanızı seçerken evinizin dekorasyonunu da ön planda tutmalısınız. Renk olarak birbirini tamamlayan modellerle ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. TV ünitesine ek olarak ses sistemi gibi ayrı bir donanıma sahipseniz bu parçaları uyumlu şekilde yerleştirebileceğiniz tasarımları tercih etmelisiniz. Kitap okumayı seviyor ve mobilya kısmında kitaplarınızı koyabileceğiniz bir alana ihtiyaç duyuyorsanız birçok seçenek sunan alt ve üst ünitelere göz gezdirebilirsiniz. En önemli detaylardan biri de çocuk sahibi olup olmamanız. Evde çocuk bulunduğu takdirde mobilyaların kenarlarının keskin olmamasına, koruyucu ve yumuşatılmış olmasına çok dikkat edin.

Decoraktiv Mobilya Nasıl Temizlenir?

Decorativ mobilyaların temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar mevcut. MDF kaplamalı mobilyaların kenarları PVC yapıştırmalı olduğu için bu kısımların kuru kalmasına, içeri su sızmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde malzemede şişkinlik olabilir. Kullanacağınız bezin temiz ve pürüzsüz olması temizlik işleminizi kolaylaştıran bir özellik. Ekstra bir temizlik malzemesi kullanmadan sadece su ve temiz bir bezle MDF kaplamalı yerlerin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Silme işleminden sonra bir kuru bezle alanı kurulamanızda fayda var. Ahşap kısımlar ise ahşap temizleyici katılmış suyla ve temiz bir bezle rahatlıkla yapılabilir.

Decoraktiv Mobilya Fiyatları Nasıldır?

Decoraktiv Mobilya fiyatları kullanılan malzemeye, alt ve üst ünite yoğunluklarına göre çeşitlilik gösteriyor. Ahşap kısımlarda kaliteli, estetik ve uzun ömürlü olan ceviz ağacı kullanılıyor. Renkli olan kısımlarda ise yine kaliteli bir kaplama malzemesi olan MDF kullanılıyor. Bu malzemelerin hammadde olarak işlendiği tasarımlar ünite toplam genişlik ve derinlik ölçülerine göre birbirinden ayrılıyor. Ünitelerin kapaklarının genişliği ve açık raf genişliği de mobilya fiyatlarını etkileyen diğer kriterler. Bazı modeller küçük oturma salonları için sadece ünite ya da iki kapaklı mobilya ilaveli olarak tasarlanırken bazıları 6 kapaklı, ilave raflı olmak üzere çok parçalı olarak sunuluyor.

Tercihe göre parçaları belirlenebilen tasarımların tamamını Hepsiburada internet sitesinden inceleyebilir, indirimli fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Decoraktiv Mobilya Markaları

997 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Çalışma Odası
Çalışma Odası
Mutfak
Mutfak
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 997 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/decoraktiv