Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deerma CM800 Antibakterial Ultraviyole (UVC) Mite Elektrik Süpürgesi

Deerma
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029
Deerma CM800 Antibakterial Ultraviyole (UVC) Mite Elektrik Süpürgesiİnsan bağışıklığını güçlü tutmanın birçok yolu vardır. Sağlıklı yaşamak bunun gereklerinin başında gelir. Sağlıklı yaşamanın ilk kuralı beslenme ve uykudur. İyi uyku için temiz ve sterilize bir ortam gerekir. Hijyenik bir uyku ortamı için belli başlı temizleyiciler akla gelir. Bu akla gelen temizleyicilerin başında Deerma CM800 Anti Alerjik Ultraviyole-C Mite Elektrik Süpürgesi gelir. Teknolojinin gelişen yüzüne ayak uyduran, kullanıcıya son derece iyi bir deneyim sunan bu süpürge ile uyku kalitenizi kolaylıkla artırabilirsiniz.

Deerma Anti-Allergic UVC Mite Vacuum Özellikleri

Deerma Anti-Allergic UVC Mite Vacuum CM800 White üstün teknolojik özelikleri sayesinde son derece tercih edilirdir. Özellikle uyku kalitesini ciddi şekilde düşüren ev tozu akarları yani ‘mite’ ları derinlemesine temizler. Gerçekleştirdiği temizlik kesinlikle yüzeysel değildir. 50℃ sabit sıcaklığı ile toz akarlarını yaşam ısılarının çok üstünde bir ısıya maruz bırakarak öldürür. Böylece hem nemi hem toz akarlarını giderir. Dakikada 8.000 titreşim ile saklanan ve ayakları yardımı ile tutunan her toz akarına ulaşır. Son adımda ise 13kPa yüksek emiş gücü ile zaten ısı, ışın ve titreşim sayesinde ölen ‘mite’ ları yutarak ortadan kaldırır. Ayrıca ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Deerma CM800 çift filtre özelliği ile mite tozlarını kilit altında tutar, dışarıya sadece temiz hava üfler.

Deerma CM800 Antibakterial Ultraviyole (UVC) Mite Elektrik Süpürgesi Avantajları

Deerma elektrik süpürgesi tercih edilirliği son derece yüksek olduğundan ürün değerlendirmesi çok yapılmış bir cihazdır. Deerma CM800 Anti Alerjik Ultraviyole-C Mite Elektrik Süpürgesi yorumlarına bakıldığında özellikle fiyat performans olarak son derece tatmin edicidir. Deerma CM800 Anti Alerjik Ultraviyole-C Mite Elektrik Süpürgesi fiyatı bütçe dostudur. Ayrıca sunduğu en önemli özellik olan sağlıklı yaşam alanı deneyimi oldukça önemlidir. Düzenli kullanım sonucu özellikle alerjik bünyelerdeki kişileri rahatlatması konusunda tam not almıştır. Kullanım kolaylığı ve sağladığı temizlik sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca markanın sunduğu kaliteli hizmet sayesinde güvenilir bir deneyim sunar. Deerma CM800 yorumları incelediğinizde ürünü deneyimleyen kullanıcıların memnuniyetini görebilirsiniz.

Deerma CM800 Antibakterial Ultraviyole (UVC) Mite Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Mite elektrik süpürgelerininin fiyatları sunduğu özelliklere göre çeşitlenmektedir. Ürün fiyatlarını etkileyen özelliklerin başında elbette ürünün sağladığı temizlik gelir. Temizlik sonrasında hayat kalitenizi artıracak nitelikte olan ürün tabi ki daha tercih edilirdir. Deerma CM800 teknolojinin getirdiği birçok özelliği sizlere üstün bir performansla sunar. Özellikle yaşam alanınızdaki toz akarlarından kolaylıkla kurtulmak Deerma CM800 Anti Alerjik Ultraviyole-C Mite Elektrik Süpürgesi satın almanız konusunda son derece ikna edici bir özelliktir. Deerma CM800 Anti Alerjik Ultraviyole-C Mite Elektrik Süpürgesi en ucuz şekilde Hepsiburada’ dan inceleyerek temin edebilirsiniz.

Deerma Mite Elektrik Süpürgesi Ultraviyole-C özelliği kullanıcılara zarar verir mi?

‘Mite’ lardan Deerma Mite Elektrik Süpürgesinin 4 işlemi aynı anda uygulaması ile tamamıyla kurtulabilirsiniz. Bu dört işlem ısı- ışık- titreşim ve emiş gücünden oluşur. Ultraviyole-C ışını sayesinde akarların DNA’ larını tahrip ederek onları öldürür. Işın sayesinde %99,9 oranında ‘mite’ lardan kurtulursunuz. Basınç sensörü sayesinde yüzeyden 5 cm uzaklaşınca ultraviyole-C lambaları kapanır. Böylece insan vücuduna temas etme olasılığı ortadan kalkar.

Deerma CM800’in titreşim özelliği ne işe yarar?

Ev tozu akarları en çok yatak, yastık, yorgan gibi yerlerde yaşar.Toz akarları insanlar için ideal yaşam koşullarında yaşayabilirler. Ev tozu akarları kancalı ayak yapısı ile yüzeye sıkıca tutunabilirler. Bu tutunma yüzünden sadece emiş gücü onları çekmeye yetmez. Deerma CM800’in titreşim özelliği ile tutunmaları imkansızlaşır. Böylece derhal akarları Deerma mite süpürgeniz ile çekebilirsiniz.

‘Mite’ lar tam olarak nasıl temizlenir?

Mite’ ların dışkıları alerjik özelliktedir. Bu dışkılar havada uçuşan tozlara karışarak astım ve alerjik reaksiyonları tetikler. Bu yüzden yaşam alanlarınızdan ev tozu akarları temizlenmelidir. Bu da evinizi havalandırma, çarşaflarınızı uygun şartlarda yıkamak gibi önlemler alarak sağlanabilir. Fakat asıl sırf bu akarlardan arınmak için üretilmiş Deerma CM800 yardımıyla kesin bir çözüme ulaşabilirsiniz.Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön