Delonghi TRD4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör Yorumları

(179 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Üç Yıldız
  (17.03.2018)

  satın alanların üzerinde birleştiği nokta elektirk faturasını artırıyor. tamam ısıtmasına ısıtyor, klimaya göre fazla havayı kurutmuyor ancak. benim faturam Antalyanın mart ayında kullanmama rağmen Şubattaki faturamdan 100 tl fazla geldi. eğer bunu daha soğuk günlerde kullanacak olsaydım muhtemelen 200 tl faturada artış olacaktı. alacak olanlar bunu düşünerek alsın derim.

  KULA - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Elektrik faturası canavarı hiç almayın
  (28.02.2018)

  3 yıl önce almıştım çocuk odası için sadece akşam ları 2. kademede çalıştırdık odayı ısıtması iyi ama ay sonunda fatura felaket o yüzden çok pişmanım aldığıma tavsiye etmiyorum

  GERMENCİK - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Gayet Memnunum
  (20.01.2018)

  Ürünü üç yıldır kullanıyorum. 17 m2 odada, Termostat 1,5, kademe 1’de 24 saat açık kalmasına rağmen, faturama ekstra 100 TL gibi bir maliyeti oldu ve bu Ankara’nın en soğuk yerlerinden Dikmen’de olan elde edilen sonuç, doğru ayarları yaparsanız gayet ekonomik bir ürün tavsiye ederim.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Teşekkürler
  (16.01.2018)

  Hızlı teslimat 24 saatte elimdeydi tekrar teşekkürler

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Kargo firması sıkıntı!
  (23.12.2017)

  Ürünü çok araştırdım, gerçekten iyi. Bu nedenle ürünü almadan yıldızı verdim. Satıcı aynı gün kargoya verdi, teşekkürler. Ertesi gün Yurtiçi Kargo teslim birimine ulaştı. Dağıtıma çıktı, teslim edilemedi, yetişmemiş! Sonraki gün efendim bulunduğum bölgeye başka gönderi olmadığı için birimde bekletilmiş! Bunu müşteri temsilcisini arayınca duydum! Köyde yaşamıyorum! Beşiktaş merkez! Bu mesaj yayınlanır, yayınlanmaz sorun değil ama satıcı da, alıcı da, aracı kurum hepsiburada da bilsin isterim. Saygılar.

  BEŞİKTAŞ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Teşekkürler Hepsiburada
  (21.12.2017)

  165 m2 evim var. Koridoruma koyduğumda evin tuvaletleri dahil ısınıyor tabi üçüncü kademede iken. Diğer kademelerde de havasını ılıklaştırıyor. Çok memnunuz eşimle. Henüz faturamız gelmedi fakat klimadan daha etkili ısıtması, herşeye değer. İlk başlarda koku yaptı fakat bazı yorumlarda “1 ay çıkmadı kokusu diyenler”i gördüm. En fazla 1 hafta sürüyor o da yeni ısındığı için. Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Tavsiye ederim
  (24.11.2017)

  Ürün hakkında detaylı bilgi vereceğim toplanın.. Öncelikle yorumları okuyarak aldım ve dikkatimi şu çekti.. ''Harika, süper, tavsiye ederim'' diyen arkadaşlar neden 4 yıldız veriyor anlamış değilim ? Ürün koku yapıyor mu evet. 1 hafta yaptı da geçti bende koku.. cidden 2 saat balkonda falan son ayarda çalıştırın. Ürün harika. Elektirik tüketim hakkında neler yapacak bilgim yok. Ama 25 mt2 bir odayı rahat ısıtır. Rahat ısıtırda son ayarda çalışırsa 40 mt2 de ısıtır ciddi. ben ufak odamda kullanıyorum hamam oluyor hamam resmen.. Tavsiyemdir. Bence en iyisi. İndirimede girmiş.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • gayet iyi
  (08.11.2017)

  3 senedir sorunsuz sekilde kullanmaktayiz sadece en yuksek derecede koku yapiyor

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • güzel
  (30.05.2017)

  Isıtması çok iyi çok memnunuz. koku ilk zamanlar yapıyor sonra yok. Tek sıkıntısı ekonomik değil onun dışında güzel ürün. kargo da hızlı ve güzel paketlenmiş.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • Harika
  (14.02.2017)

  Isınmak için alınabilecek en iyi ürün bence. Yorumlarda okuduğum koku sıkıntısını yaşamadım. Kapandığında dahi sıcak kalıyor bir süre. Yağlı olduğu için geç soğuyor. Soğuk kış günlerinde kurtarıcı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • ELEKTRİK DURUMU VE KOKU OLAYI OKUYUNUZ
  (26.01.2017)

  ARKADAŞLAR ÜRÜNÜ 3 AYDIR KULLANIYORUM,3 .CÜ KADEME TERMOSTAT 6 DA YANİ ENS ON SEVİYEDE İŞ YERİMDE KULLANIYORUM.160 TL GELEN ELEKTRİK FATURASI 420 TL GELMEYE BAŞLADI,260 TL 1 AYLIK EXTRA MASRAFI OLUYOR GÜNDE 11 SAAT ÇALIŞINCA.40 METRE KARE İŞ YERİNİ ÇOK SOGUK HAVALARDA İÇERDE MONT LA OTURABİLECEGİNİZ SEVİYEDE TUTUYOR,ÖYLE KAZAKLA FELAN OTURAYIM DİYECEKSENİZ BUNLAR OLMAZ.KOKUSU ÇOK ZOR ÇIKIYOR BENİM GİBİ İŞ YERİNDE KULLANACAK VE DEVAMLI 3 CÜ KADEME ÇALIŞTIRACAKSANIZ KOKU 1 AYDA ÇIKMIYOR.KOKU YOK DİYENLER 2 Cİ KADEMEDE ÇALIŞTIRANLAR.UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR.

  ZEYTİNBURNU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (45) Hayır (3)

 • Cebinizi Yakar
  (25.01.2017)

  Ürünü 1.5 yaşındaki oğlumun odasını gece yatarken çalıştırıp sabah kalktığında kapatmak üzere aldım.Her ne kadar 3 saat açık havada 3.kademede çalıştırsam da yağ kokusu gitmedi.Bu sebeple maksimum 2.kademede çalıştırdım (o da 4-5gece.)Yaklaşık 20 günlük kullanımım sonunda elektrik faturasını 200 lira civarı arttırdı.Evde çift klima (her ikisi de inverter ve bir tanesi 24 saat,diğeri de 12 saat minimum açık) açık olduğu halde delonghi öncesi en yüksek fatura 285 lira idi.son fatura 494 tl geldi. Evet belki havayı kurutmadığı için sağlıklı olabilir ancak ısıtması için 3.kademede çalıştırmak gerek.Çalıştırırsanız da öncelikle o yağ kokusuna katlanmanız,sonrasında da ay sonundaki yüklü elektrik faturasına katlanmanız gerekecektir.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (33) Hayır (5)

 • orta derece
  (18.01.2017)

  max derecede 40m² odayı 3 saatte ısıtıyor beklentileriniz çok yüksek değilse klimaya alternatif olarak alınabilir doğal gaz peteği performansı beklememek lazım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Bazı bilgiler...
  (17.01.2017)

  Ben bu ürünü geçen yıl almıştım. Herşeyi ile dört dörtlük bir ürün, özelliklerini saymaya gerek yok. Gelelim olumsuz yorumlara; 1 - Fabrikadan yeni çıkan bir arabanın kokusu bazı kişilerde nasıl baş ağrısı ve diğer rahatsız edici bir durum teşkil ediyorsa, aynı durum bu ürün içinde geçerli, eğer en son seviyeye getirip herşeyiyle limitleri zorlarsanız tabiikide ürün yeni fabrikadan çıktığı için geçici bir koku olacaktır. Dünya üzerinde neyin limitlerini zorlarsanız bir yerden illaki olumsuz bur durumu bulursunuz. 2 - Çıt Çıt diye ses geliyor diye yapılan yorumlarda, ürün soğuk iken açıldığı zaman, tam ısınma zamanına kadar bir genleşme soğuma olayı ortaya çıkar. Bu doğanın bir kanunudur, nasıl ki tren raylarındaki salmanın yani tahtanın rayları bükülmesine izin vermediği gibi, 3 - Bu ürün bence diğer ısıtıcılara nazaran ekonomik, çünkü istediğiniz gibi çok fonksiyonlu ısı ayarları var bulunduğunuz ortama göre ayarlayıp sürekli veya kısmi şekilde ürünü açık bırakabilirsiniz. Bu şekilde bir ekonomi sağlayabilirsiniz. Ben üründen gayet memnunum, yine tercih size kalmış...

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (4)

 • Almadan önce faturaya etkisini göz önünde bulundurun!
  (16.01.2017)

  Ürünü alalı 2 ay oldu. Günde 8 saat ile 10 saat arası 1. kademede kullanıyorum. Faturaya etkisi 125 tl ile 150 tl arası değişiyor. Kablo boyu 1 metre daha uzun olsa çok daha iyi olabilirmiş. Bir de tekerleri açık şekilde kullanmanızda fayda var. Yazılan problemlerin çoğu standart yağlı radyatör problemleri zaten (Kapattıktan sonraki çatırdama sesleri ve koku problemi vs.) Diğer ürünlere göre kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ürün hakkında tek düşünmeniz gereken nokta faturaya etkisi bence ve bu durum bu ürüne has bir şey değil diğer yağlı radyatörlerde de faturaya etkisi tahmini bu kadar olur. Sonra faturayı görünce yüzünüz asılmasın diye bilgilendirmek istedim. Fatura etkisi hakkında neredeyse hiç yorum yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (15.01.2017)

  3. Ayarda koku yapıyor biraz.Ama ürün gayet iyi.Ben 2. kademe de yatak odasında kullanıyorum çok iyi.20m2 falan.

  SİLİFKE - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • Süper ürün..
  (14.01.2017)

  Ürünü önceki gün teslim aldim. Yorumlarda bahsedildiği gibi ilk gün tüm yağlı radyatorlerde olduğu gibi koku yaptı ancak 2. gün koku kalmadı.. Isıtma konusuna gelince 30 m2 lik salonda kullanıyorum. Oldukça başarılı diyebilirim.. sonuç olarak tavsiye ederim..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (13.01.2017)

  ürünü alalı 15 gün oldu. ısıtma sistemi gerçekten iyi. Fakat o koku olayı nasıl birşeyse 15 gün oldu hala 3.kademede koku yayıyor. Buna çözüm bulan varsa yazsın arkadaş. Elektrik parasını boşver keyif yapayım diyorum, alıyorum 3.kademeye ama kokusu yüzünden tekrar 2 ye alıyorum buda keyifli bir sıcaklıktan mahrum ediyor beni.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • Ekonomik yönden sarsıcı..
  (11.01.2017)

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum çok güzel isitiyor evet ama elektrik faturasindan şikayetçi olduğum için aldım ve su an eski faturamin 2 katı bir ücret geldi ekonomik yönden çok sarsıcı bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Almayın
  (03.01.2017)

  Banyoyu ısıtması için almıştım kablo çok kısa üçlü akım önleyici prizle kullanmaya çalıştım ama 3. Kademe prizin şartelini attırıyor. Kesinlikle 9m2 ilk Banyoyu ısıtmıyor. 2. Kademe zaten asla işlemez çok kötü pişmanım.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (6)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN