"Sadık dostlarımızın sağlığını düşünülürken, ağız bakımı da unutulmaması gereken bir konudur. Tıpkı bizler gibi onların da ağız sağlıklarının korunması, hastalıklar açısından gerekli önlemlerin alınması gerekir. Siz de bu konuda hassasanız hepsiburada.com köpek dental ürünleri tam size göre...

Köpeklerimizin ağız bakımları, onlar için özel tasarlanmış macun ve diş fırçalarının kullanımıyla başlar. Başlarda zahmetli gelebilecek ""diş fırçalama"" seansları, uygun ödüllendirme yöntemleriyle zahmetsizce ve eğlenceli birer bakım kürü haline gelecektir. Can dostlarımız için diş ve ağız sağlıklarıyla ilgili olarak birbirinden farklı kozmetik malzemeler ve kendi kendilerine ağız bakımlarını yapabilecekleri dental oyuncaklar halinde hazırlanmış ürünler de bulunuyor. Bu ürünlerin kullanımıyla birlikte ağız içi hijyen sorunu ve istenmeyen ağız kokuları ortadan kalkıyor.

Köpeklerin bir şeyler çiğnemeyi sevdiği herkesçe bilinir. Bırakın çiğnedikleri sizin terlikleriniz değil, kendi oyuncakları olsun. Hepsiburada.com'da bulabileceğiniz dental oyuncaklar, diş aralarında kalan yemek artıklarını temizlemek üzere, gözenekli ve dişlerin girebileceği şekilde boşluklu tasarlanmıştır. Köpeğiniz bu oyuncakları ısırırken, diş aralarındaki yiyecek artıkları, dişlerinden sıyrılarak uzaklaşır. Bunun yanı sıra diş etlerine de masaj yaparak köpeğin ağız sağlığının korunmasına yardımcı olurlar.

Değişik boy ve ebatlardaki dental köpek oyuncakları, mide ve bağırsakları için latex yahut doğal kauçuk gibi yüzde yüz sağlıklı materyallerden üretiliyor. Bazı ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak için üzerine köpeğinizin en sevdiği yiyecekler sürülebiliyor. Tüm bu ürünler arasından detaylı inceleme yapabilir ve ihtiyacınız olan ürüne hepsiburada.com avantajlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

"

Dental Ürünler

3 ürün var
 1. Markalar
  1. Trixie
  2. AFP
  3. Happy Pet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
DSACategoryId/2147483616/560000/561183/24003298
BAŞA DÖN