Öğrencilerin en önemli materyallerinden biri olan ders defterleri oldukça geniş bir ürün aralığı ile burada yer alıyor. Boyutlarına göre farklılıkları bulunan ürünlere göre ihtiyaca en uygun defterleri bulmak kolaylaşıyor. Çizgili, kareli ve çizgisiz ders defteri çeşitleri arasından tüm defter türlerine ulaşılabiliyor. İş ortamında da kullanılabilmeye uygun yapıda ders defteri ürünleri bulunuyor. Okul ve dershane ortamında kullanılmaya uygun çok sayıda ürün arasından fiyat seçeneklerine göre listelemeler gerçekleştirilebiliyor. En düşük fiyattan en yüksek fiyata doğru sıralamalar yapılabiliyor. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan ders defteri ürünleri arasından kişisel zevklere en uygun gelen ürünler oldukça kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Plastik kapaklı defter türlerinin yanı sıra karton kapaklı ürünler de bulunuyor. Kağıt kalitesinin yüksekliği sayesinde silgi ile silme işlemi gerçekleştirilirken kağıt üzerinde herhangi bir yıpranma ya da yırtılma sorunu yaşanmıyor. Ciltli defter seçenekleri de bulunuyor. 8 derslik, 10 derslik, 12 derslik defter ürünleri yer alıyor. Yoklamasız ve yoklamalı ders defteri çeşitleri bir arada bulunuyor.

Ders Defteri Fiyatları

Son derece kaliteli bir şekilde üretilmiş olan ders defterlerinin sayfalarında kopma problemiyle karşılaşılmıyor. Kağıt kalınlığının standartlara uygun şekilde oluşturulmuş olması sayesinde bir sayfaya yazı yazarken, yazının arka sayfadan görülebilmesi problemiyle karşılaşılmıyor ve bu sayede yazılar birbirine karışmıyor. Çizgili defterlerle yazı yazmak daha kolay bir alıyor ve düz bir şekilde yazı yazmak kolaylaşıyor. Kareli defter ürünleriyle matematik işlemleri ve geometri çizimleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Mürekkeple kullanılmaya uygun yapıda olan ders defterleri tükenmez kalem, kurşun kalem, uçlu kalem gibi çok sayıda kalem çeşidiyle uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Şık ve sade tasarıma sahip dış yüzeyleriyle göz dolduran ve ders defteri fiyatları açısından uygun bir fiyat aralığı taşıyan bu kullanışlı ürünler düşük ağırlıkları sayesinde kolay bir şekilde taşınmaya uygun bir yapıda görünüyor. Bükülebilir ve esnek yapıları ile çanta içine yerleştirilirken kullanıcılarına zorluk çıkarmıyorlar.

Ders Defteri Çeşitleri

Milli Eğitim Bakanlığı standartları göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve üretilmiş olan ders defteri çeşitleri okulda ve evde pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Karton kapaklı ürünlerin dış yüzeyini kaplayan karton tabaka sayesinde ürünün üzerine su döküldüğünde ya da başka tür bir kaza yaşandığında defterin sayfaları korunuyor ve defterin içi bu kazalardan oldukça az düzeyde etkileniyor. Ciltli ürünlerde yer alan cilt kaplaması sayesinde ürünün yıpranma azalıyor ve dış etkenlere karşı korunuyor. Şık tasarımları sayesinde ekstra bir kaplama yapma gerek kalmadan kullanılabiliyorlar. Sayfa sayısı ihtiyacına göre ürünleri tercih etmek mümkün olduğu gibi sayfaların çizgili mi yoksa kareli mi olduğuna bakarak da ürünleri satın almak mümkün görünüyor. Her sayfanın sol kısmında yer alan kırmızı çizgi sayesinde yazı yazmaya nereden başlanacağı daha kolay anlaşılıyor, paragraf oluşturmak daha kolay bir hal alıyor.

Kağıt kalınlığının standartlara uygun yapısı sayesinde sayfalar arasında geçiş yaparken kağıdı kolayca tutup çevirmek mümkün hale geliyor. Aynı anda iki kağıt sayfasının yapışıkmış gibi bir hal alması problemiyle karşılaşılmıyor. İhtiyaç halinde ders defteri içinden kağıt koparılabiliyor. Kağıt koparırken başka sayfalara zarar verilmiyor ve sadece koparılmak istenen sayfa kolayca koparılabilyor. İstenmeyen sayfaların da aynı anda kopması problemiyle karşılaşılmıyor. Avantajlı bir seviyede bulunan ders defteri fiyatları sayesinde her bütçeye uygun ürünler bulmak kolaylaşıyor. En çok tercih edilen ürünleri çok satanlar seçeneği ile listelemek mümkün görünüyor. Yeni gelen ürünleri en yeniler seçeneğini kullanarak görüntülemek olanağı alıcılara sunuluyor.

Ders Defteri

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN