Yaşam alanlarındaki havanın kalitesini arttırarak tüketicilere daha sağlıklı ve kaliteli bir hava sunmayı hedefleyen Diamond Electric klima, iklimlendirme teknolojilerinde dünyanın lider firmaları arasında yer alıyor. AR-GE faaliyetleri ile sürekli yeni teknolojiler geliştirerek iklimlendirme konusunda daima en iyisini sunmayı arzulayan Diamond Electric çevre dostu teknolojileri ile dikkat çekiyor. Enerji kaynaklarının daha verimli kullanılması için Diamond Electric yüksek enerji tasarrufu sağlayan klima modellerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Diamond Electric klima modelleri çevre dostu teknolojilerinin yanı sıra kolay montaj, kolay temizlenebilme ve kolay bakım avantajları ile de tüketici dostu olma özelliği taşıyor. Çevre ve tüketici dostu olan Diamond Electric klima çeşitleri ödüllü tasarımları ile de yaşam alanlarında modern bir görünüm sağlıyor. 

Diamond Electric Klima Modelleri

Duvar tipi, kaset tipi, salon tipi ve kanal tipi olmak üzere dört ayrı kategoride üretilen Diamond Electric klima modelleri geniş ürün yelpazesi ile her türlü iklimlendirme ihtiyacına fonksiyonel çözümler sunmayı başarıyor. Kaset tipi Diamond Electric klima modelleri özellikle büyük market ve mağazalar gibi ısıtma ve soğutmanın oldukça zahmetli olduğu alanlarda sorunsuz bir iklimlendirme sağlıyor. Standart kaset tipi klimalara göre özel bir tasarıma sahip olan kaset tipi Diamond Electric klima çeşitleri tam sekiz noktadan üfleme yapabiliyor. Bu özelliği ile 360o üfleme yapabilen kaset tipi Diamond Electric klimalar büyük mekanların havasını en etkili şekilde değiştiriyor. 

Geniş mekanlarda kaset tipi Diamond Electric klima modelleri etkili bir iklimlendirme sağlarken yüksek tavanlı mekanlarda ise kanal tipi Diamond Electric klimalar en verimli iklimlendirmeyi sağlıyor. 160 Pa basınç ve yüksek hava üfleme kapasitesine sahip olan kanal tipi Diamond Electric klimalar bu yüksek statik basınç özelliği ile havayı mekanın her noktasına ulaştırmayı başarıyor. Bu özelliği ile kanal tipi Diamond Electric klima modelleri yüksek tavanlı mekanların dengeli ve verimli bir şekilde ısıtılıp soğutulmasını sağlıyor. Ayrıca kanal tipi Diamond Electric klimalar yüksek enerji gerektiren bu işlemi oldukça düşük bir enerji sarfiyatı ile gerçekleştirerek işletmelerin önemli ölçüde enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor.

Diamond Electric Klima Fiyatları

Salon tipi Diamond Electric klimalarda kullanılan gümüş iyon filtreleri havadaki bakterileri ve virüsleri yok ederek sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları oluşturuyor. Tüm Diamond Electric klimaları son derece sessiz çalışma performansları ile sessiz, sakin ve huzurlu yaşam alanları sağlıyor. Üstelik tüm bu özelliklerinin yanı sıra Diamond Electric klima fiyatları da yüzde yüz müşteri memnuniyetini karşılayacak şekilde belirleniyor. Salon tipi Diamond Electric klimalarının soğutma ve ısıtma performansları yükseldikçe enerji verimliliği de buna paralel olarak artıyor. Salon tipi Diamond Electric klimalar -15o dış ortam sıcaklığında bile ısıtma performansını sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyor. 

Yüksek enerji verimliliği ile çevre dostu olan Diamond Electric klima fiyatları ile de kullanıcı dostu bir klima olduğunu gösteriyor. Sahip olduğu teknolojik özelliklere göre oldukça cazip fiyatlarla tüketiciye sunulan Diamond Electric klimaların duvar tipi klimaları turbo çalışma moduyla mekanın havasını kısa sürede ideal düzeyine getirebiliyor. Aktif karbon filtresi ile de ortamdaki tüm zararlı bileşenler, zararlı gazlar ortamdan temizlenerek sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturuluyor. 3D DC Inverter teknolojisine sahip olan salon tipi Diamond Electric klimalar harcanacak enerji miktarını 25 kademelik hassas bir ölçümle gerçekleştirerek yüzde 70'e varan yüksek bir enerji tasarrufu sağlıyor. Bu denli yüksek enerji tasarrufu ile Diamond Electric klima fiyatları için ödenen ücretler zamanla tolere edilebiliyor.

Diamond Electric Klima Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Diamond Electric
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Mitsubishi
  7. Altus
  8. LG
  9. Demirdöküm
  10. Beko
  11. Indesit
  12. Arçelik
  13. Vestel
  14. Toshiba
  15. Bosch
  16. Olefini
  17. York
  18. Alarko
  19. Gree
  20. Airfel
  21. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Enerji Sınıfı
 4. Maksimum Etki Alanı (m2)
 5. Inverter
 6. Renk
 7. Klima Türü
 8. Ses Seviyesi (dB)
 9. Satıcı
 • Marka Diamond Electric
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/diamondelectric
BAŞA DÖN