Okumayı sevenler için dergi okuma keyfinin ve kültürünün bambaşka olduğunu biliyoruz, dijital dergiler ise dergi okuma kültürü ve keyfini başka noktalara taşıyor. Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz dergileri sürekli yanınızda taşımanızın, derginizi dilediğiniz zaman çıkarıp okumanızın kolaylığı ve keyfi bir başka oluyor. Bunun yolu ise dijital dergilere abone olmaktan geçiyor. Sağlık, spor, fitness, vücut geliştirme, yeme-içme, gezi, yaşam, dekorasyon, kadın, erkek, moda, doğa, çocuk ve bebek, aile, araba, hobi, mizah, magazin, iş dünyası ve teknoloji gibi birçok kategoride yerli veya yabancı dijital dergiye uygun koşullarda abone olmanız mümkün.

Dijital dergilere dilerseniz 3 ay için abone olabiliyorsunuz. Abonelik seçenekleri arasında 6 aylık ve 12 aylık üyelikler de bulunuyor. Böylece ilgi alanınıza göre farklı dijital dergilere size en uygun süre boyunca abone olabiliyorsunuz. Dijital dergilere bilgisayarınızdan ulaşabildiğiniz gibi cep telefonu ve tabletinizden de ulaşabiliyorsunuz, böylece hem çantanızda fazladan ağırlık taşımamış oluyor hem de dilediğiniz zaman derginizi çıkarıp okuyabiliyorsunuz. Örneğin vapurda veya otobüste yolculuğunuzun tadını çıkarırken en sevdiğiniz moda dergisinin sayfalarını cep telefonu veya tabletinizden çevirebiliyor, trafikte sıkıldığınızda spor veya magazin derginize hemen göz atıp sıkıntınızı unutabiliyor, iş yerindeki molalarınızda bilgisayarınızdan dijital gezi derginizi açıp stresinizi azaltabiliyorsunuz.

Dijital yemek dergileri her türlü püf noktasına ve leziz yemek tariflerine her an ulaşmanızı sağlıyor, mutfakta cep telefonunuzu açıp çeşitli yemek tarifleri arasından en güzelini seçerek hemen uygulayabiliyorsunuz. Dijital ekonomi dergileri sayesinde iş dünyasını sıcak bir şekilde takip etmeniz mümkün oluyor. Dijital dergiler ebeveynlik ve çocuk dergileri kategorilerinde de okurlara birden fazla seçenek sunuyor. Bu sayede ebeveynlikle ilgili tüm güncel konular dijital derginiz sayesinde elektronik ortamda parmaklarınızın ucuna geliyor. Çocuğunuz da dergi okuma kültürünü dijital ortamda edinme ve geliştirme imkanına sahip oluyor.

Tüm teknolojik gelişmeleri de tabii ki dijital dergilerden elektronik ortamda takip etmek mümkün. Tüm bunlar dışında gezi, doğa, arabalar, spor ve sporun ayrı dalları gibi birçok özel ilgi alanına hitap eden dijital dergiler artık sürekli yanınızda. Dijital dergiler sayesinde bilgiye ve kültüre çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor, iş hayatı, ekonomi, para, çocuk yetiştirme, sağlık gibi önemli konulardaki güncel gelişmeleri daha sıkı takip edebiliyorsunuz. Gülmenin her derde deva olduğu aşikâr; mizah dergileriniz de dijital ortam sayesinde sürekli yanınızda kalabiliyor, böylece sizi her zaman güldürmeye ve düşündürmeye devam ediyor. Özel ilgi alanlarınızla ilgili dergiler sizi günlük hayatın sıkıntısından uzaklaştırmak için bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan ulaşabileceğiniz şekilde baş ucunuzda durabiliyor.

Dijital dergilere yapacağınız abonelikler sayesinde gazete ve dergi bayilerinde her ayın sayısını arama derdi de ortadan kalkıyor. Belli bir ayın sayısının bayinize gelmemiş olması veya bitmiş olması, her gün bayinize derginin gelip gelmediğiniz sormak, tüm çevrede istediğiniz derginin o ayki sayısını aramak gibi dertlerle uğraşmanıza artık gerek kalmıyor. Ayrıca evde yığılan eski sayıları nereye sığdıracağınızı düşünmenize de gerek yok. Dijital dergi abonelikleri ile tüm bu sorunlar ortadan kalkıyor, aboneliğiniz sayesinde derginiz dijital ortamda her ay size ulaşıyor ve sürekli elinizin altında duruyor. Ayrıca mobil uygulamalar sayesinde bir tıkla dijital derginize ulaşmak hayatınızı bir kat daha kolaylaştırıyor. Merak ettiğiniz ve ilgilendiğiniz her türlü konuya ilişkin istediğiniz sayıda dijital dergiye üye olabiliyor, dijital dergilerinizi eski sayılarıyla birlikte elektronik ortamda derli toplu bir şekilde saklayabiliyor ve ayrıca dergilerinizi, onlara elektronik ortamda ulaşmanın kolaylığı sayesinde sürekli yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Sayılan avantajları dolayısıyla dijital dergiler dergi okuma keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor, dergi okumayı kolaylaştırıyor bilgiyi, kültürü, mizahı ve güncel gelişmeleri daha erişilebilir hale getiriyor.

Dijital Dergiler

49 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar
  1. dMags Dergi Mağazası
  2. Çamlıca Çocuk Dergisi
  3. Bilge Çocuk Dergisi
  4. Uçurtma Dergi
 3. Abonelik Süresi
 4. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050
BAŞA DÖN