ARA
Loading interface...
Loading interface...
Dijitsu
Dijitsu DJT55SH 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV

Dijitsu DJT55SH 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV

Dijitsu
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
Dijitsu DJT55SH 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV

Geniş ekranlı tasarımıyla film ve dizilerden heyecan verici spor karşılaşmalarına kadar birçok yayını yüksek çözünürlükle izleyebilmeyi sağlayan Dijitsu DJT55SH 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV modelini salonunuzda ya da oturma odanızda kullanabilirsiniz. Ekran çerçevesinin korunaklı bir yapı kazanmasını sağlayan dış çerçeve aynı zamanda yayınlara daha rahat odaklanabilmek için de idealdir. Güven veren tasarımı ve son derece ince yapısıyla beğeni toplayan modern televizyon, TV ünitelerine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ölçülerdedir. Harici bağlantı olanakları sunan Dijitsu DJT55SH 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV ürünüyle HDMI bağlantısı oluşturarak bilgisayarınızdan açacağınız filmleri televizyon üzerinden izleyebilirsiniz USB girişi yardımıyla taşıyıcı bellek içerisinde bulunan filmler ve şarkılar televizyon aracılığıyla açılabilir. Ses seviyesinin yüksek desibellere ulaşabilmesini sağlayan hoparlörler cızırtı oranını da düşürür.

Akıllı Televizyon Teknolojisiyle İnternete Bağlanın

  • Wi-Fi teknolojisinden yararlanabilmeye olanak tanıyan akıllı televizyon üzerinden sosyal ağlara ve çeşitli internet siteleriyle yararlı uygulamalara bağlanabilirsiniz.
  • Ayaklıklı tasarımı sayesinde televizyonunuz dengesini güvenli bir şekilde sağlar ve mobilyalara kolayca yerleştirilebilir hale gelir.
  • 4K yani Ultra HD görüntü kalitesi sağlayan ekran çözünürlüğü yayınların renklerini son derece gerçekçi ve detaylı bir şekilde alabilmenize olanak tanır.
  • Dijitsu marka 55 ekran ölçüsündeki LED TV ekstra bir uydu alıcısı almanıza gerek bırakmayan içeriğiyle fazladan masraf yapmanızı da önler.
  • Uydu anteni girişinin yanı sıra karasal yayın girişi, PC ve DVI girişi gibi ekstra harici bağlantı olanaklarını kullanarak televizyonunuzun çok yönlülüğünden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılarının Seyir Deneyimini Geliştiren Teknik Özellikler

  • 55 inçlik ekran genişliğine sahip olan kullanışlı televizyon 3840 x 2160 piksellik çözünürlüğüyle yüksek görüntü kalitesini ev ortamında deneyimleyebilmenizi sağlar.
  • Arayüz tasarımıyla da kullanıcılarını memnun eden Dijitsu 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV'yi uzaktan kumandası yardımıyla kısayol tuşları üzerinden hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • 50 Hz yenileme hızına sahip televizyon 16 W ses çıkış gücüne sahip olduğu için maçları ve şarkıları oldukça yüksek bir ses desteğiyle izleyebilmenizi sağlar.
  • 8 GB dahili depolama kapasitesi yardımıyla televizyonunuzun hafızasında çeşitli filmleri, fotoğrafları ve müzik dosyalarını saklayabilirsiniz.
  • Netflix ve Youtube gibi uygulamalara ek olarak indirebileceğiniz çeşitli uygulamalarla televizyonunuzu çok daha geniş kapsamlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Zengin Kutu İçeriğine Sahip

İnce ekranlı LED TV modelinin kutusunda televizyonun yanı sıra uzaktan kumanda ve uydu alıcısı da yer alır. Güvenli paketleme özelliğiyle beraber elektronik ürünlerin hasar görmesi önlenir. Bağlantı kablolarına ek olarak kullanım kılavuzu aracılığıyla ürününüzü daha verimli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Evleri Sinema Salonuna Dönüştüren Gelişmiş Teknoloji

Ekran genişlikleriyle alternatifler yaratan modeller tasarlayan Dijitsu markası elektronik alanında geliştirdiği ürünlerle kullanıcılarına destek olur. Markanın yenilikçi ve inovatif tasarımları aracılığıyla evinizde sinema salonu kalitesinde filmlerle dizileri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip televizyonlarıyla öne çıkan Dijitsu markası aynı zamanda elektrik tüketimini azaltan teknolojilere ürünlerinde yer vermesiyle doğa dostu özelliklere sahiptir.

Televizyon İzleme Zevkini Artıran Özellikler

Pratik uzaktan kumandasının ergonomik dizaynı sayesinde televizyonunuzu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek sinyal algılama kapasitesiyle beğeni toplayan gelişmiş televizyona gönderdiğiniz komutlar anında yerine getirilir. Kanal arama ve kanal düzenleme gibi özellikleri hızlı bir şekilde kullanabilmeyi sağlayan ürün aracılığıyla sevdiğiniz kanalları bulup hafızaya kaydedebilirsiniz. İnternette vakit geçirirken kumandanın yön tuşlarını fare imlecini hareket ettirmek için kullanabileceğiniz gibi tuşları da klavye fonksiyonunu yerine getirmek için değerlendirebilirsiniz.


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön