ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Adeda Yayıncılık
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI

Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI

Adeda Yayıncılık Kitap alışverişine "Mima (İmzalı) - Yüce Zerey" kitabı sepette %25 indirimli!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
Beş Yıldız 01 Haziran 2020, Pazartesi
Kitap gerçekten harika👏 2 yaşındaki kızım için aldım ilk günden 30 sayfa yapmışız bile. Renkler canlı resimler büyük kitabın kalitesi süper. Bilemediği yerlere işaret koyup tekrardan göstermeyi düşünüyorum. Çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm ebeveynlere tavsiyemdir👍👍
G***** A***** İNEGÖL - Bursa Tüm Yorumlar (327)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/9932
HepsiGlobal/true

Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI

Yeni Neuro-via Sistemi ile öğrenme ve algı kapasitesinin en yüksek olduğu dönem ilk 0-5 yaş arasıdır. Bu dönemde çocukların ilgi ve kapasitelerini artırmak anne babaların öncelikli görevlerindendir. 2 yaş ise dikkat ve öğrenme adına ilk faaliyetlerin yapılması gereken, okul öncesi döneme hazırlığın başlaması gereken önemli bir yaş dilimidir. Bu yaşta dil gelişimi, algı, dikkat, farkındalık, öğrenme, zihin aktiviteleri, kavramsal zekâ, görsel zeka desteklenmelidir. Bu dönemi verimli geçiren çocukların beyin gelişimi sağlam temellere oturmakta ve eğitim süreci çok başarılı hale gelmektedir. Ancak bu dönemde yapılacak faaliyetlerin mutlaka uzmanlık gerektirdiği ve hassas olduğu unutulmamalıdır.

Tamamen akademik ve bilimsel verilerle hazırlanan Dikkat Güçlendirme Seti 2 Yaş, çocuklar adına ülkemiz ve dünyada hazırlanmış eşsiz bir eserdir. Bu eser zekâ ve dikkat gelişiminin temellerini oluşturmakta, çocukların eğitim süreçlerinin güçlü temeller üzerine oturmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan egzersizler o yaştaki çocukların öğrenme kapasitelerini artırmakta, dikkat ve algı süreçlerini çalıştırmakta, farkındalık oluşturarak onların günlük hayattaki kazanımlarını artırmaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımı gibi risklerden uzaklaştırıp tamamen masa başı faaliyet olarak anne babaların ve uzmanların kullanabileceği bir eser olarak önem kazanmaktadır. Doç. Dr. Osman Abalı tarafından hazırlanan bu eser, geleceğimiz neslinin yetişmesinde çok önemli ve kritik bir çalışma olarak dikkat çekmektedir.

Görsel algı, görsel dikkat, kavramsal beceriler, sıralama, planlama, bütünsel algı, parça bütün ilişkisi, görsel yoğunlaşma, sözel beceriler, algısal süreçler, analitik düşünce gücü bu kitapta çalıştırılmaktadır. Bu kitap özellikle 2 yaş çocuklarının algı ve öğrenme süreçleri düşünülerek hazırlanmıştır.

İlk kavramlar, ilk öğretiler, ilk sistemler sunulmaktadır. Çocuklar bu dönemde hassas bir sürece sahip oldukları için öğrendiklerini pekiştirmek, bunu başka öğrenme alanlarına taşımak çok önemli bir konudur. Bu ise tamamen nörogelişimsel bir uzmanlık alanı istemektedir. Klasik eğitimden çok farklı olarak geleceğimizin çocuklarını hazırlayan bu sistemi her çocuk kullanabilecek ve bu uygulamalar ile eğitim sisteminin ilk yapı taşları dönemi olacaktır. Mutlu ve başarılı bir gelecek dileğiyle…

 

1. Dikkati güçlendiren egzersizler çocuğun yaşına uygun olarak hazırlanmıştır. Yaşına uygun egzersizlerde çok hata yapan çocuklar, bir alt yaş grubu olan kitapları çalıştıktan sonra kendi yaşlarına uygun kitapları çalışmaya devam edebilirler.

2. Çalışmaların her birinin üzerinde talimatlar ve yönergeler bulunmaktadır.

3. Çalışmaları çocuğun kendi başına yapması ve sonrasında, cevap anahtarında birlikte kontrol edilmesi mümkündür. İsterlerse anne - baba veya eğitimcilerle birlikte de çözebilirler. Önemli olan yoğunlaşma ve çözümle sonuca gitmektir.

4. Çalışma süresinde sınır bulunmamaktadır. Çocuklar istedikleri kadar egzersiz yapabilirler. Mümkünse her bir sayfadaki egzersiz çözülmeli, sayfa atlaması yapılmamalıdır.

5. Her bir sayfanın çözüm süresi değişmektedir. Ortalama 2-5 dakikalık süre her bir sayfa için yeterli kabul edilebilir. Bazı egzersizler bu süreyi aşabilir, bazıları daha kısa sürede yapılabilir. Bu sebeple çocuğa serbest zaman verilmesi daha iyi olacaktır. Yani çocuk, istediği kadar sayfaya yoğunlaşabilir. Eğer yapamıyorsa sonuç gösterilerek sorunun cevabından öğrenmesi sağlanmalıdır.

6. Mümkünse her gün çalışmalar yapılmalıdır. Bu yapılamazsa çok uzun ara vermeden egzersizlere devam edilmesi daha faydalıdır. Ancak uzun bir zamana yayılsa bile kitabın bitirilmesi ana hedef olmalıdır.

7. Çocuğun günlük çalışma süresi 10 dakikadan 60 dakikaya kadar çıkabilir. Zaman kısıtlaması yoktur. Günün herhangi bir saatinde yapılabilir.

8. Eğer çocuk kendi yaşının kitaplarını bitirmişse bir üst yaş grubuna geçerek çalışmalara devam edebilir. Bu durum çocuğun dikkat seviyesinin yüksek olduğunu gösterir.

9. Çocuklar hata yaptığında uygun bir iletişim dili ile doğrusu gösterilmelidir.

10. Derslerden kalan zamanlarda bu çalışmalar rahatlıkla yapılabilir.

11. Çocuğun çok hata yaptığı egzersizler farklı şekillerde tekrarlanarak bu hatalar azaltılabilir.

12. Kitabın ilerleyen sayfalarında hata oranının azalması beklenir.

13. Dikkatin egzersizlerle güçlendirilmesi keyif, dinamizm ve motivasyon süreci ile desteklenmelidir.

DGS ile İLGİLİ HEDEFLER ve GENEL FAYDALARI

• Öğrenme sistemini aktif bir şekilde çalıştırıp ders başarısını artırır.

• Dikkat becerilerinde artış olur, ders ve akademik alandaki dikkat hataları azalır.

• Çalışmaya ve öğrenmeye karşı istek artar, okuldaki performansı yükselir.

• Görsel alana girenleri fark eder ve ayırt eder, masa başı ders çalışmalarındaki başarısı artar.

• El göz koordinasyonu artar, performans ödevlerinde üretkenliği artırır.

• İnce motor becerilerinde artış olur, el becerileri gelişir.

• Dinleme becerisi artar, işitsel algısında kuvvetlenme olur.

• Planlama ve sıralama becerilerinde artış olur, karşısına çıkan problemlerde fayda sağlar.

• Okuma ve okuduğunu anlamaya fayda eder.

• Zihinsel enerjinin bir konuya odaklanmasına yarar.

• Düşünme becerilerini destekler, yorumlama becerisini geliştirir.

• Esnek düşünebilmeye yardımcı olur.

• Kısa süreli bellek, uzun süreli bellek gelişimine fayda sağlar.

• Farklı bakış açıları ile problem çözmeye yarar sağlar.

• Aritmetik becerisine katkı sağlar.

• Soyutlama becerisine fayda sağlar.

• Sözel becerilerini artırır.

• Unutkanlığı azaltır.

• Kavrama süratini geliştirir.

• Farklı açılardan öğrenme becerisini destekler.

PSİKOLOJİK FAYDALARI

• Sürükleyicidir, başarılı olma duygusunu pekiştirir.

• Kendine güveni, özellikle akademik özgüveni artırır.

• Okulu ve çalışma sevgisini artırır.

• Kağıt, kalem, ders ve öğrenme olumlu hale gelir.

• Boş zamanlarını değerlendirir.

• TV ve görsel araçların yol açtığı problemlerin azalmasına yardımcıdır.

• Duygu ve öfke kontrolü artar

 

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Yayın Tarihi 2019
Yazar Osman Abalı
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu HBV00000EYYK9
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI YorumlarıTüm yorumları gör (327)
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Çok İyi
(273)
Çok İyi (273)
%82
İyi
(35)
İyi (35)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(12)
Ne İyi / Ne Kötü (12)
%4
Kötü
(5)
Kötü (5)
%2
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%1
Ortalama Puan
4,7
Bu ürün ile ilgili 327 yorum var.
Sırala
GA
GA
Beş YıldızKitap gerçekten harika👏 2 yaşındaki kızım için aldım ilk günden 30 sayfa yapmışız bile. Renkler canlı resimler büyük kitabın kalitesi süper. Bilemediği yerlere işaret koyup tekrardan göstermeyi düşünüyorum. Çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm ebeveynlere tavsiyemdir👍👍
Satıcı Arena Store
İNEGÖL - Bursa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TT
TT
BeğendikÜrün 3 kitaptan oluşuyor. Basitten zora doğru alıştırmalar var. Sayfalar renkli ve resimler büyük boyutta (bu yaş grubu için çok küçük ve detayli resim tercih edilmez). Sayfaların yukarısında çocuğa hangi soruların sorulması gerektiği yazıyor (diğer yaş gruplarında da var bu özellik). Bu soru sorma kısmı önemli. Örneğin, köpek resimleriyle dolu iki sayfalık bir etkinlikte, "Bu köpekten karşı sayfada var mı?/göster." dendiğinde çocuk sayfadaki herhangi bir köpeği gösterebilir. Ancak "Bu köpeğin aynısından var mı?"diye sorulduğunda aynısını bulmaya çalışacaktır. Bu da aynı/farklı kavramlarını idrak etmede kolaylık sağlayacaktır. Not: yukarıda ifade ettiğim şeyi denedik. Ayrıca 3 ve 5 yaş setlerini de diğer yeğenlerime aldım. Onlar da başarılı ancak 2 yaş etkinlikleri soru sorarken dikkat istiyor, ayrıca bu yaş grubunda gösterip yaptırma tekniğini kullanabilirsiniz. Köpek örneğinde olduğu gibi ilk olarak siz eşleştirip diğerlerini de onun eşleştirmesini isteyebilirsiniz. Umarım almayı düşününenler için yardımcı olabilmişimdir. Emeği geçenlere teşekkürler.
Satıcı Hepsiburada
(2) OSMANCIK - Çorum
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BS
BS
GüzelÜrün şimdi elime geçti kaliteli güzel duruyor ayrıca kargoya teşekkür ederim pazar günü teslimat oldu ptt kartaldan kartala 4gün de getiremedi ama kitap adanadan çıktı teslim oldu kitapta güzel içindeki alıştırmalar kolaydan zora doğru dikkat çekici teşekkürler hepsiburada
Satıcı Arena Store
(30) KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HD
HD
Dikkat güçlendirme setiKesinlikle tavsiye ediyorum. Çocuklar ilgi ile calisiyorlar.
Satıcı Hepsiburada
(40) ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BT
BT
Kaliteli vakitBir öğretmen meslektaşım tavsiye etti. Çocuğa 2 yaşından beri alıyorum, kitap yetiştiremiyorum dedi. Bizde heveslendik, iki buçuk yaşındaki kızıma aldık. Kitabı açar açmaz 30 sayfa yaptık. Çocuğun elinden zor aldık kitabı. Hem kızım hem de biz keyifli vakit geçirdik. Faydası vardır-yoktur bunu zaman gösterecek. Ben çocuğumla kaliteli vakit geçirdiğimi kar sayıyorum.
Satıcı Hepsiburada
(31) ALTINDAĞ - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SM
SM
Dört YıldızKitap gerçekten çok basit.Eğer almayı düşünüyorsanız 2 yaşı beklemenize gerek yok.18 aylık oğlumla kitabın birini 2 günde bitirdik.Renk ve sıfatlar dışında hepsini rahatlıkla cevapladı. O bölümleri atlayarak yaptırdım.154 sayfadan yalnızca 50 sayfası 2 yaş itibariyle gösterilebilir(renkler, küçük,büyük,uzun,kısa,çok,az,erkek,kız kavramları).Kalan üçte ikilik kısım 18 aylık bebekler ile çok rahat yapılabilir.2 yaş için zekare smart görsel dikkat setini tavsiye ederim. Zekareye geçmeden bu kullanılabilir.
Satıcı Hepsiburada
ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ŞT
ŞT
HarikaBir eğitimci olarak çok beğendim çok araştırdım emsalleri çok çok pahalı bazı sayfalarda tekrarlar olması eleştirilmiş ama bilmeyen çocuklar açısından güzel iyice pekiştirmiş oluyor biz ilk günden bir kitabı bitirdik sayılır kitapları çok seven bir çocuk yırtma zarar verme söz konusu değil kağıt kalitesini eleştirenler daha yüksek fiyatla daha kaliteli kitaplara bakmalı bence kağıt kalitesi olması gerektiği gibi kargoya diyecek birşey yok bu yoğunluğa rağmen bir günde teslim aldım
Satıcı Hepsiburada
YUNUSEMRE - Manisa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FE
FE
Tavsiye ederimÇok bégendim kargo da çok hızlıydı
Satıcı Arena Store
(34) KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
Beş YıldızHer çocuğun dikkat süresi farklıdır ilk etapta 2 dakika ilgilenir zamanla dikkat süresi uzar. Bunu göz önünde bulundurmak lazım hiç buna benzer etkinlikler yapmamış bir çocuk elbette kısa süre ilgilenecektir. Çocuklar tekrarla öğrenir bunu unutmamak gerek. Alıştırmaları oyuna çevirerek yaptırmak da önemli. Çocukların herşeyi oyun olarak gördüklerini de unutmayalım. Seti bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım böylece deneme şansım oldu içeriği hakkında bilgim vardı. Çok beğendim bence çok yararlı.
Satıcı Hepsiburada
BEYOĞLU - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BG
BG
Kesinlike tavsiye ediyorukUrunu 2 yasinda oglum icin aldik. Buyuk kismi bu yasa uygun. Bir tek renklerde zorlaniyoruz. 18 ayliktan itibaren baslanabilir. Kesinlikle ilgi cekici. Sayfalar ince olmasina ragmen yirtmaya meyilli degil. Oglumun cok ilgisini cekti. Konular genel olarak tekrar ediyor ama bu kadar cok sayfa icinde normal. Pekistirme yapiyor. Hem kolay hem zor icerikli calismalar var. Hemen sikilmadigi guzel bir kitap.
Satıcı Arena Store
(41) ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖK
ÖK
BaşarılıOğlum 21 aylıkken almıştım sanırım. O zaman için biraz biraz yapıyoduk ama tam konuşamadığı için ben yeterince anlayabiliyo mu bilmiyodum. şu an 23 aylık ve gerçekten anlayıp kıyaslamaya başladığını farkettim. Yoldaki ağaçları gösterip anne büyük küçük diyebiliyo mesela. Yada uzun kısa, boş dolu, sıcak soğuk gibi.
Satıcı Hepsiburada
(28) EFELER - Aydın
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TS
TS
Beş Yıldız20 aylik oglum icin aldim fakat bazi bolumler tabiki ayina gore agir geliyor oralari atliyoruz ya da anlatiyorum kavramasi icin. Urun genel itibariyle kavramlari ogrenmesi icin ve dikkat gelisimi icin guzel ve farkli markalara gore uygun fiyatli. Baskisi renkleri de guzel. Gonderim hizi fena degil ama hepsiburadanin ertesi gun elimize ulastirma hizina alisinca yine de gozum yollarda kaldi diyebilirim.
Satıcı Arena Store
(32) MERKEZEFENDİ - Denizli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZD
ZD
COVİD 19 bile durduramadıTEŞEKKÜRLER HEPSIBURADA Çocuklar için böyle eğitici bir kitap yaptıkları için adeda yayıncılığa da ayrı teşekkür ediyorum. 2,5 yaşındaki kızım çok sevdi.dikkatine zekasına önemli derecede katkı sağlayacağına inanıyorum. corona dan dolayı büyükşehirlerde giriş çıkış yasaklanmışken 1 haftadan önce elimde olmaz dedim ama 2 güne geldi. güzel paketleme ve hızlı teslimat👏🏻👏🏻
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Rize
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Çocuğun ilgisini çekiyor.Ürün güzel. Çocuğun ilgisini çekiyor. Sadece bazı yerleri çok tekrar ediyor ileriki sayfalarda. Ancak bu durum pedagojik olarak kasıtlı yapılmış olabilir. Gönlüm fiyatının daha düşük olmasını isterdi ki bu yüce milletin imkanı kısıtlı olan her çocuğu faydalanabilsin veya en azından bizler alıp hediye edebilelim...
Satıcı Hepsiburada
(35) MERKEZ - Nevşehir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızNe zaman başlıyoruz o kadar sayfayı ne zaman geçiyoruz hiç anlamıyoruz, keyifle geçiyor zaman, harika bir eğitim seti, kesinlikle tavsiye ederim.
Satıcı Hepsiburada
ÜMRANİYE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AE
AE
Beş YıldızOğlum 2 yaşına girmeden önce 2 yas kitabını aldık çok büyük keyifle bitirdik.simdi 26 aylık oldu oğlum 3 yas kitabını aldık ve aynı keyifle öğrenmeye devam ediyoruz. Bence her yas seti alınıp çocuğun öğrenme anlama ve pekiştirmesine bağlı olarak ilerlemeli. 3.kitap 2.kitabın geliştirilmiş hali. Başı sayfalar hızla atlanirken başı sayfalarda uzunca düşünüyoruz 😊kesinlikle tavsiye ediyorum.
Satıcı ALP DAĞITIM
SERDİVAN - Sakarya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FA
FA
Çok sevdikKızım 27 aylik cok severek yapiyor. Sabah akşam ödev yapicam diyor☺Evde geçirdiğimiz bu zor süreçte ilaç gibi oldu.Ogluma da 6 yaş icin olani alınmıştı.Ona güvenerek kızıma da 2 yaş olanini aldim.iyi ki almışım diyorum..Tavsiye ederim umarım sizin de işinize yarar..
Satıcı Hepsiburada
BAŞAKŞEHİR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
PA
PA
Cok guzelCok ama cok guzel biz oglumla birlikte yaparken o kadar cok egleniyoruz ve eglenirkende ogreniyoruz. 2 gunde a kitabini bitirdik. Cok tesekkur ederiz Osman Abali bey'e. Tavsiye ederim kesinlikle alip evde kaldigimiz bu zamanlarda sizlere yardimci olacagini dusunuyorumm.
Satıcı Hepsiburada
DERİNCE - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HY
HY
Tavsiye ediyorumSet çok güzel biz çok beğendik. Kızımın da bizim de ilgimizi çekti. Severek yapıyor ve eğleniyor. Sadece sayfaları çok ince çabuk yırtılıyor. Biraz daha kalın yada dayanıklı olabilirdi eline aldığı zaman kesinlikle yırtıyor o yüzden sürekli müdahale ediyoruz. Yine de kesinlikle tavsiye ederim
Satıcı Hepsiburada
AKDAĞMADENİ - Yozgat
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
Çok sevdik..2 yaşındaki oğluma bir buçuk yaşındayken aldım. Bayıldı.. aylarca istisnasız her gün bakmak istedi. Sadece dikkati değil, kelime dağarcığını da müthiş geliştirdi.1.5-2 yaş civarında çocuğu olan herkese tavsiye ederim. Zaman geçtikçe oradaki sorular dışında kendi sorularınızı yaratmanızı öneririm..
Satıcı Hepsiburada
(35) BABAESKİ - Kırklareli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Mima (İmzalı) - Yüce Zerey
Kitap alışverişine "Mima (İmzalı) - Yüce Zerey" kitabı sepette %25 indirimli!
%25
indirim
20,74 TL 15,56 TL
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Teo’nun Kaka Kitabı - Pınar Çakır Aksu
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 1 (4 Kitap)
Hareketli Okul
%25
17,00 TL 12,75 TL
%53
140,00 TL 65,90 TL
Sepette %25 indirimli fiyat
49,42 TL
%50
70,00 TL 34,90 TL
%29
28,00 TL 19,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Yorumlar
(80)
(327)
(314)
(26)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz -
Sayfa Sayısı 24 - 128 8
Yayın Tarihi 2014 2019 2018 2017
Yazar Pınar Çakır Aksu Osman Abalı Kolektif Kolektif
Başa dön