Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
DJI
Djı Matrice 600 Pro (Kamerasız)

Djı Matrice 600 Pro (Kamerasız)

DJI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60003054/2147483605/60006033

KULLANIMI KOLAY PROFESYONEL PERFORMANS.!!!

Matrice 600 Pro (M600 Pro), geliştirilmiş uçuş performansı ve daha iyi yükleme kapasitesi ile M600'den aldığı her şeyi devralır. Kurulum öncesi kollar ve antenler, kurulum için gereken süreyi azaltır ve sistemin modüler tasarımı, ek modülleri kolayca monte etmeyi kolaylaştırır. Gövde, A3 Pro uçuş kumandası, Lightbridge 2 HD iletim sistemi, Akıllı Aküler ve Akü Yönetim sistemi gibi son DJI teknolojileri ile donatılmıştır. Tüm Zenmuse kameralar ve gimballer ile uyumludur ve üçüncü parti yazılım ve donanımlarla tam entegrasyon, M600 Pro'yu profesyonel hava fotoğrafı ve endüstriyel uygulamalar için ideal hale getirir.

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMÜ

Tozdan etkilenmeyen sistemi, bakımı kolaylaştırır ve aktif soğutma motorları, operasyonun uzun süre güvenilir olmasını sağlar. M600 Pro doğal olarak mevcut Zenmuse kameralar ve gimballer ile uyumludur. Maksimum 6 kg yük ile, Ronin-MX gimbal, DJI Focus ve Micro Four Thirds sistemlerinden RED EPIC'e kadar bir dizi fotoğraf makinesini zahmetsizce destekler.

 

ARTTIRILMIŞ UÇUŞ SÜRESI VE İLETIM ARALIĞI

M600 Pro uzun uçuş süresi ve 5 km * uzun menzilli iletim özelliğine sahiptir. Kapsamlı bir pil yönetimi sistemi, altı Akıllı Pilden herhangi biri açılıp kapatıldığında geri kalanı takip edecektir. Akü yönetim sistemi, uçuş sırasında her pili izler ve tek bir pil arızası durumunda güvenli iniş sağlar. Akıllı olmayan akülerle karşılaştırıldığında M600 Pro'nun pil yönetim sistemi bakım işlemlerini basitleştirirken güvenliği arttırır.

 

ARTTIRILMIŞ UÇUŞ SÜRESİ

 

TB47S pil yapılandırmalarına dayanarak

TB48S pil yapılandırmalarına dayanarak

KONTROL ARALIĞI

 
 

* Engelsiz alanlarda parazitsiz olarak test edilen maksimum menzil ve yerel düzenlemelere göre değişiklik gösterebilir.

 

DJI Lightbridge 2, yüksek yayın hızları ve HD canlı yayın sunan yüksek profesyonel yayın gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. USB, mini-HDMI, 3G-SDI portları ve Lightbridge 2 Ground Unit, tümü 1080p / 60fps'e kadar video çıkışını destekler. Dinamik, kendiliğinden uyarlanabilir kablosuz veri bağlantıları, havadan görüntüleme için daha yaratıcı fırsatlar sağlayan 720p / 59.94fps ve 1080i / 50fps'lik bir yayın standart çıkışını destekleyen ultra düşük gecikme ile uzun menzilli iletimi sağlar.

  • D-RTK GNSS

    D-RTK GNSS sistemi, çift antenli antenler kullanarak yüksek hassasiyetli endüstriyel uygulamalar için önemli bir gelişmedir. Güçlü manyetik parazitlere dayanabilir ve metal yapılardaki ortamlarda santimetre düzeyinde hassaslık sağlar.

  • AÇIK SDK GELIŞTIRME

    M600 Pro, çeşitli endüstriyel uygulamalar için  yazılımının gereksinimlerini karşılamak için DJI Onboard SDK ve Mobil SDK ile tam uyumludur. D-RTK GNSS üniteleri veya seçtiğiniz üçüncü şahıs bileşenleri de dahil olmak üzere dört adet çift paralel CAN portu ve bir adet DJI cihazı bağlamak için bir API portu vardır.

  • GÜÇLÜ UYGULAMA DENETIMI

    M600 Pro, DJI GO uygulamasını ve DJI Assistant 2'yi destekler. DJI GO uygulamasından direkt olarak canlı bir HD görüntü, pil durumu, artıklık durumu, iletim gücü ve çok daha fazlasını elde edin. DJI GO, Zenmuse serisi kameralarda ve Zenmuse X5 ve X5R kameralar üzerindeki uzaktan odaklama ve diyafram kontrolünde obtüratör hızına, ISO'ya, fotoğrafa veya videoya erişmeye olanak tanıyan kamera kontrol merkezi. DJI Assistant 2, yazılım güncellemelerini ve Yer İstasyonunu destekler ve dahili bir uçuş simülatörü ile birlikte gelir.

 
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön