Dünyaya gelen her yeni bebek başta anne ve babası olmak üzere tüm aileyi ve yakın çevreyi heyecanlandırır. Doğum günü yaklaşırken ve sonrasında özenle yapılan hazırlıklar, annenin yüzünü güldürecek ve içini ısıtacak doğum gününe özel hediyelerin alınması ve tatlı bir telaş kesintisiz devam eder.
Anne ve babanın hayatlarındaki en önemli ve unutulmaz anlardan biri olan doğum günü için günün özelliğine yakışan ve o günü taçlandıran bir doğum günü hediyesi seçmeyi hepimiz isteriz. Yüzlerce kategori arasında bir karar vermek ve özel bir hediye seçmek bu sürecin en zor anlarından biri. Hepsiburada.com doğum gününe özel bir hediye seçmenizi kolaylaştıran eşsiz bir seçenek sunuyor.
Bir sanat eserini andıran incelikle ve özenle hazırlanmış; detaylarıyla görenleri hayran bırakan doğum gününe özel hediyelik çikolatalar, anne ve bebeğin bu önemli gününe neşe ve güzellik katacak. Hem anneyi tebrik etmenin hem de bebeğin dünyaya gelişini kutlamanın sevimli ve en lezzetli yolu olan doğum gününe özel hediyelik çikolatalar ile doğum günlerinde etkileyici bir hediye sunabilirsiniz.
Yemeye kıyamayacağınız, tüm fotoğraflarda yer alacak ve doğum gününe renk getirecek doğum gününe özel çikolatalar arasından eşinizin, arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın tarzına en uygun olanı tercih etmek ise size kalıyor.

Doğum Günü Çikolata Fiyatları

13 ürün var
 1. Markalar
  1. Gondol Çikolata
  2. ChocChic
  3. Melodi Çikolata
  4. Kahve Dünyası
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı

Doğum Gününe Özel Çikolata Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001469/28001990/60000281
BAŞA DÖN