DP Şampuan Ürünleri

DP, profesyonel saç bakım ürünleri ve hizmetleri sunan bir markadır. DP Şampuan ürünleri de bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş, saçları temizlemek ve saç derisindeki problemleri çözmek için tasarlanmıştır. DP Şampuan ürünleri arasında kepek, yağlı saç, kuru saç, boyalı saç, yıpranmış saç, dökülmeye ve incelmeye karşı etkili çözümler bulunmaktadır. Her DP şampuan ürünü özel formülasyonları ile saçların ve saç derisinin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. DP şampuan ürünleri saçlarınızın canlılığını, parlaklığını ve sağlıklı bir görünümünü korumaya yardımcı olur. Şampuan ürünleri arasında kalitesi ile ön planda yer alması daha iyi bir kullanım imkânı da sağlıyor. Bundan nedenle daha güvenilir bir biçimde tercih ederek en iyi kaliteyi elde edebilirsiniz. Saçları besler ve canlılık kazandırır. Bu da daha iyi görünmenize katkı sunar. 

DP Şampuan İçeriği 

DP şampuan ürünleri farklı saç ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş özel formüller kullanmaktadır. İçerikleri de bu yüzden ürüne ve saç problemine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, DP Şampuan ürünleri içerisinde aktif bileşenler, doğal yağlar ve özler, proteinler ve temizleyici ajanlar bulunmaktadır. Kepeklenme karşıtı şampuanlarında ketokonazol, çinko pirition veya pirokton olamin gibi aktif bileşenler bulunurken, saç dökülmesine karşı ürünlerde biotin, niacinamide, amino asitler gibi aktif bileşenler kullanılmaktadır. Doğal yağlar ve özler arasında ise argan yağı, jojoba yağı, Hint yağı ve shea yağı bulunurken, bitkisel özler arasında papatya özü, lavanta özü ve aloe vera özü bulunmaktadır. Proteinler ise keratin, kolajen ve amino asitler şeklindedir. Bu bileşenler birlikte saçları temizlemeye, beslemeye ve bakım yapmaya yardımcı olur. DP şampuan içeriği sayesinde saçlarınız daha canlı görünecektir. 

DP Şampuan 500 ML

DP Şampuan 500 ML boyutuyla, daha uzun süreli kullanım için uygun bir seçenektir. DP markası tarafından üretilen bu şampuan serisi, saç derisi sorunlarına yönelik özel formülasyonlar içerir. Kepek, saç dökülmesi, saç yıpranması, kuru saç, yağlı saç gibi çeşitli saç problemlerine yönelik formüller bulunmaktadır. Ayrıca DP şampuan serisi, saçların canlılığı, parlaklığı ve sağlıklı bir görünüm kazanması için özenle hazırlanmıştır. DP şampuan 500 ML boyutu, tek seferde daha fazla ürünle saç temizliği yapmanıza olanak tanır ve daha uzun süre kullanım olanağı sağlar. Bu da ekonomik bir kullanım sağlar ve salon ya da ev kullanımlarında tercih edilebilir.

DP Şampuan Çeşitleri Özellikleri

DP markası, saç bakımı konusunda özel formüle edilmiş DP şampuan serisini sunar. Farklı saç ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş DP şampuan çeşitleri arasında ev tipi kullanıma uygun olanlar da bulunmaktadır. Her biri farklı işlevlere sahip olan bu şampuanlar, ayrı ayrı saç problemlerine çözümler sunarlar. DP şampuan çeşitleri özellikleri açısından gelişmiş olması kullanımın da profesyonel olmasına katkı sağlıyor. 

Normal saçlar için, temizleyici ve besleyici bir şampuan olarak geliştirilmiştir. Saçları güçlendirerek daha sağlıklı bir görünüme sahip olmalarını sağlar. Kepek sorunu olan saçlar için geliştirilmiş bir şampuandır. Kepeği önleyerek saç derisini rahatlatır. Saç dökülmesi sorunu olan saçlara yönelik geliştirilmiştir. Biyotin, amino asitler ve bitki özleri gibi güçlü bileşenler içerir. Saçları korur, güçlendirir ve dökülmeyi önler. Yağlı saçlar için, saçların yağından arınmasını sağlayarak saç derisindeki yağ dengesini korur. Kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Argan yağı, jojoba yağı ve keratin gibi özel bileşenlerle saçları nemlendirir ve yeniler

DP Daily Perfection Çam Terebentin Şampuan

DP Daily Perfection çam terebentin şampuan adıyla bir şampuan serisi sunmamaktadır. Ancak, çeşitli DP şampuan ürünleri içerisinde çam terebentin yağı bulunabilir. İçeriğindeki çam terebentin yağı sayesinde kepek sorununa karşı etkili olduğu belirtilmektedir. Şampuan aynı zamanda saç ve saç derisini besleyen çeşitli doğal özler ve yağlar içermektedir. DP markasının sunduğu diğer şampuanlar arasında saç problemlerine yönelik çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Her biri farklı özelliklere sahip olan bu ürünler, saça özel bakım sağlar ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. DP Daily Perfection çam terebentin şampuan kullanımı yaparak saçlarınızı daha iyi bir şekilde besleyebilir ve en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. 

DP Daily Perfection Karanfil Özlü Şampuan

DP Daily Perfection karanfil özlü şampuan içeriği ile saçlarınızın daha canlı görünmesine yardımcı olur. Ancak, karanfil özlü şampuanlar sağlıklı saçların korunmasına yardımcı olan popüler bir seçenektir. DP markasının saç problemlerine yönelik özel formüller içeren DP Şampuan serisinde de karanfil özlü şampuan yer almaktadır. Karanfil özü, okaliptüs yağı, daha sağlıklı bir saç derisi için çinko pirition içeren özel formülü ile kepek sorunu için önerilen bir şampuan olarak öne çıkmaktadır. 

Bu şampuan, kepek, saç derisi kaşıntısı gibi problemleri hafifletirken saçları da güçlendirir ve besler DP markasının ürün yelpazesi, profesyonel saç bakımı ürünleri ile birlikte ev kullanımına uygun şampuanlar da içerir. Bu ürünler arasında normal, yağlı, kuru, boyalı, kepekli saç tipleri için şampuanlar yer alır. Bunlarla birlikte, saç dökülmesine karşı etkinlik sağlayan, saç ve saç derisini güçlendiren, yıpranan saçları yenileyen özel şampuanlar da bulunabilir.

DP şampuan serisi, saçların canlılığını, hacimli ve sağlıklı görünümünü korumaya yardımcı olan formüller içerir. Şampuanlar, doğal yağlar, özler ve amino asitler gibi besleyici bileşenler içerir. Ayrıca, bazı şampuanlar içlerinde kötü kokulara karşı etkin olan özel esansiyel yağlar bulundurabilirler. Doğru DP şampuan ürününü seçerek, saç tipine özel ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak mümkündür.

DP Bio Barrier Kepek Önleyici Şampuan

DP Bio Barrier Kepek Önleyici Şampuan, saç derisindeki kepeklenme sorununu gidermeye yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan özel formüller saç derisindeki mikrobiyal aktiviteyi azaltır ve kepek oluşumunu engeller. Ayrıca doğal yağlar ve bitki özleri içeren formülü ile saçlara nem ve beslenme sağlar, saçların daha sağlıklı görünmesini ve parlaklık kazanmasını destekler. Günlük kullanıma uygun olan DP Bio Barrier kepek önleyici şampuan, düzenli kullanıldığında kepeklenme sorununu ortadan kaldırmaya ve saçların daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir.

DP Perfection Çörekotu Tuzsuz Şampuan

DP Perfection çörekotu tuzsuz şampuan, saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan çörekotu yağı saçlara besleyici etki sağlar, saç köklerini güçlendirir ve dökülmeyi önlemeye yardımcı olur. Ayrıca şampuanın tuzsuz formülü saçların kurumasını engeller, saçları daha nemli tutar. DP Perfection çörekotu tuzsuz şampuan, içeriğinde tuz yerine doğal yağlar ve bitkisel özler kullanılarak formüle edilmiştir. Bu sayede saçlar doğal yapısından ödün vermeden temizlenir ve nemlendirilir.

DP Daily Pertection 4'lü Set Şampuan

DP Daily Protection 4'lü set şampuan, saçlarınıza gün boyu koruma sağlayan bir saç bakım setidir. Bu set, günlük yaşamın getirdiği stresler nedeniyle yıpranan saçlarınızın bakımını yaparak daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. DP Daily Protection 4'lü set şampuan içerisinde bulunan 4 farklı şampuan, saçlarınızı farklı yönlerden koruma sağlar. Bu şampuanların hepsi, DP Bio Barrier teknolojisiyle desteklenmiştir ve saçlarınızın kepeklenme ve dökülme gibi problemlere karşı korunmasına yardımcı olur. Özel formülü, saç derisindeki mikrobiyal aktiviteyi azaltarak kepeklenme sorununu giderir. Keratin proteinleri içeren formülüyle saçlarınızın dökülmesini, kırılmasını ve hasar görmesini önleyerek daha parlak ve canlı saçlar elde etmenize yardımcı olur.

DP Mentol Ferahlatıcı Şampuan

DP Mentol ferahlatıcı şampuan, saç ve saç derisi için özel olarak formüle edilmiş bir şampuan çeşididir. Mentol içeriği sayesinde saçlara ferahlık ve canlılık verirken aynı zamanda saç derisinde de ferahlık hissi yaratır. Ayrıca içeriğinde bulunan özel maddelerle saçları temizler ve saçların daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Saç derisindeki yağlanmayı azaltarak saçların daha uzun süre temiz kalmasını sağlar. DP Mentol ferahlatıcı şampuan, erkeklerin de kullanabileceği özel bir şampuandır.

DP Mentol ferahlatıcı şampuan, özellikle yaz aylarında kullanımı oldukça yaygındır çünkü sıcaklarda saçların yağlanması ve terlemesi daha fazla olur. Mentol ferahlığı sayesinde şampuanın kullanımı sonrası saçlı deride yorgunluk hissi ve kaşıntı daha az görülür.

DP Pamuk Sütü Şampuan 1 Lt

DP pamuk sütü şampuan 1 lt, saçları derinlemesine temizleyerek arınmasını sağlar. İçerdiği pamuk sütü özleri sayesinde saçları nemlendirir ve yumuşatır. Saç tellerini güçlendirir, saçların kolay taranmasına olanak sağlar. Düzenli kullanımda saçların parlaklığı artar ve daha sağlıklı bir görünüm elde edilir. 1 litrelik ambalajı ile uzun süre kullanım /imkânı sunar. DP pamuk sütü şampuan, diğer şampuanlara göre daha doğal bir içeriğe sahiptir. Paraben ve silikon içermez, bu sayede saçları yıpratmadan temizler. Saç yapısına uygun olarak tasarlanmış olan bu şampuan, her saç tipi için uygundur. Kullanımı oldukça basittir. Saçları öncelikle su ile ıslatın. Ardından uygun miktarda şampuanı saç diplerine ve saçların geri kalan kısımlarına eşit şekilde yedirin. Güzelce masaj yaparak köpürtün. En son olarak bol su ile durulayın. İhtiyaç halinde işlemi tekrarlayabilirsiniz. DP pamuk sütü şampuan, saçları temizlerken aynı zamanda hoş bir koku da bırakır. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bu şampuan, saç için doğal bir bakım yapmak isteyen herkesin denemesi gereken bir üründür.

DP Şampuan Fiyatları

DP şampuan çeşitleri arasında, kepek karşıtı şampuanlar, saç dökülmesine karşı şampuanlar, hacim veren şampuanlar, renk koruyucu şampuanlar ve saç bakımı ve onarımı sağlayan şampuanlar yer almaktadır. Bu şampuanların her biri, saçın farklı ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Kepek karşıtı şampuanlar, kepek sorunu yaşayanlar için idealdir. Saç dökülmesine karşı şampuanlar, güçsüzleşen saç tellerini güçlendirmeye yardımcı olur. Hacim veren şampuanlar, ince telli saçlara hacim kazandırırken, renk koruyucu şampuanlar, saçın renginin solmasını önler.

DP şampuan fiyatları, ürünlerin boyutu ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genellikle 300 ml, 400 ml veya 1 litre gibi farklı boyutlarda satışa sunulan ürünlerden yararlanarak en iyi verimi elde edebilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı olması ve güzel görünmesi için şampuan kullanımı oldukça önemlidir. Şampuan doğru şekilde kullanıldığında, saçlarınıza fayda sağlar ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. İlk olarak saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın. 

Şampuanı, aldığınız ölçüde saç derinize uygulayın ve parmak uçlarınızla nazikçe masaj yapın. Başınızı iyice ovalayarak şampuanı saçınızın her yerine eşit şekilde yedirin. Daha sonra, saçınızı iyice durulayın ve şampuan kalıntılarının tamamen çıktığından emin olun. Şampuanınızın tamamen durulandığından emin olduktan sonra, saçınıza sağlık kazandırmak için saç kremi veya saç bakım yağı uygulayabilirsiniz. Bu işlemi düzenli olarak yapmak, saçlarınızın sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olacaktır. DP şampuan fiyatı en uygun şampuanlar arasındandır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DP Şampuan Ürünleri

500 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 500 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/dp