ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Airblade™ dB El Kurutma Makinesi Gri

Dyson Airblade™ dB El Kurutma Makinesi Gri

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

Gün içerisinde aktif biçimde kullanılan ve dış yüzeylere sıkça temas eden ellerin, birçok dış faktöre karşı etkili şekilde korunması için temiz ve kuru tutulması son derece önem taşıyor. Pratik ve konforlu kullanımıyla beğeni kazanan Dyson Airblade™ dB el kurutma makinesi, başta tuvalet, banyo ve mutfak olmak üzere ellerin yıkandıktan sonra kurutulması gereken ortamlar için çözüm sağlıyor. El kurutma makinesi, yaşam alanlarının yanı sıra işletmelerde de tercih ediliyor.

V4 Dijital Motorla Hızlı ve Etkili Kurutma

Üstün teknolojisi ve tasarım detaylarıyla farkını ortaya koymayı başaran Dyson Airblade™ dB el kurutma makinesi, sıra dışı V4 dijital motoruyla dikkat çekiyor. Normal bir motordan üç kat hızlı dönebilen ve 90000 devre kadar çıkabilen V4 dijital motor, hava tabakalarının 690 km/saat hızla kanallardan geçmesini sağlıyor. Böylece yıkama sonrasında suyun son derece hızlı bir şekilde ellerden sıyrılması mümkün hâle geliyor ve makine saniyede 30 litre hava çekebiliyor. Eller, sadece 10 saniye içerisinde etkili biçimde kurutuluyor.

Partiküllere Geçit Vermeyen HEPA Filtre

Dyson Airblade™ dB el kurutma makinesi, sahip olduğu borosilikat mikro elyaf HEPA filtre sayesinde partiküllere geçit vermiyor. Cam elyaf malzemeden üretilen etkin filtre, partiküllerin %99,95 oranında hapsedilmesini sağlıyor. Eller, temiz havayla kurutuluyor. El kurutma makinesinin dokunmadan çalıştırma özelliği sayesinde bakterilerin yayılması önleniyor. HEPA filtreyi çevreleyen 6 mm kalınlığındaki polyester malzeme, çalışma esnasında büyük partiküllerin tutulmasını sağlayarak kullanım verimliliğini yukarı taşıyor.

Dyson Airblade™ dB ile Temas Etmeden El Kurutma

Dyson Airblade™ dB el kurutma makinesi, kullanıcılara herhangi bir yüzeye temas etmek zorunda kalmadan ellerini kurutma olanağı sunuyor. Dolayısıyla yüzeyden ele bakteri veya virüs bulaşma ihtimalinin önüne geçiliyor. Giriş voltajı 200 - 240 volt ve çalışma frekansı 50 - 60 hertz olan el kurutma makinesi, doğrudan prize takılarak şebeke gerilimiyle çalıştırılabiliyor.

NSF P335 Sertifikası ve HACCP International Onayı

HACCP International onaylı Dyson Airblade™ dB el kurutma makinesi, gıda hazırlanan ortamlarda da kullanılabiliyor. Antibakteriyel kaplaması olan ve bağımsız testlerden başarılı biçimde geçen el kurutma makinesi, hijyenik ticari el kurutucu cihazlara yönelik NSF P335 sertifikasına da sahip bulunuyor.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Tasarım

El kurutma makinesinin gövdesi, oldukça sağlam ve dirençli olmasıyla öne çıkan polikarbon ABS malzeme kullanılarak imal ediliyor. Yapılan testler sonucunda fiziksel darbelere ve hatalı kullanıma karşı fazlasıyla dayanıklı olduğu gözler önüne serilen el kurutma makinesi, uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunuyor. 303 x 661 x 247 mm ölçülerindeki Dyson Airblade™ dB, 8.2 kg ağırlığa sahip.

Kağıt Tüketimini Minimum Seviyeye İndiren Teknoloji

El kurulamak için faydalanılan peçete ve kağıt havlu gibi kağıt ürünlerin kullanımının ciddi oranda azalmasına neden olan el kurutma makinesi, doğaya karşı duyarlı kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Dyson Airblade™ dB, çevre dostu teknolojisiyle kağıt atık meydana getirmeden hızlı ve hijyenik bir şekilde el kurutma şansı veriyor.

Yüksek Performans ve Düşük Enerji Tüketimi

Anma gücü 1600 watt olan Dyson Airblade™ dB, yüksek performanslı ve düşük enerji tüketimli bir el kurutma makinesi olarak fark yaratıyor. El kurutma makinesi, kullanım sıklığından bağımsız biçimde enerji tasarrufu elde edilmesine olanak sunuyor. Düşük karbon kullanımlı bir gelecek inşa etmek için hayata geçirilen Carbon Trust sertifikasına da sahip olan el kurutma makinesi, aşırı karbon tüketimi nedeniyle iklim krizleri yaşanmasının önüne geçen bir anlayışla üretiliyor.


Dyson Airblade™ dB El Kurutma Makinesi Gri


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön