ARA
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz

Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz

Dyson
%0 indirim 7.399,00 TL 7.399,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

Kalabalık alanlarda el kurutmak için geliştirilen Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz, az yer kaplama özelliğiyle fark yaratır. Sıkışık alanlar için özel tasarlanan el kurutma makinesi, hijyenik kullanımı, sessiz çalışma özelliği ve hızlı kurutma gibi fonksiyonlarıyla konforlu ve tasarruflu bir kullanım sunar.

Güçlü Filtreyle Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz

Kâğıt havluya alternatif olarak geliştirilen Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz, HEPA filtre ile hijyenik bir kullanım sergiler. Elleri üflemeden önce ortamın havasını filtreden geçirir ve böylece ellere temiz hava üfler. HEPA filtreler güçlü Dyson motordan içeri çekilen havayı bakteri, virüs ve partiküllerden arındırır. Havadaki mikroskobik partikülleri yakalayarak %99,9’a kadar temizleyerek ellere geçmesini engeller. Filtre üzerinde bulunan 6 mm’lik polyester katman büyük partikülleri tutarak HEPA filtreye girmesini engeller. 63 defa katlanmış cam mikro elyaf filtre tabakası havayı kusursuz temizleyerek daha temiz hava üfler. Eşsiz bir mühendislikle geliştirilen ve bağımsız testlerden geçirilerek Dyson Airblade™ motorlarından gücünü alan el kurutma makinesi, hijyenik kullanımıyla geniş bir alıcı kesimine hitap eder.

Yüksek Performans İçin Teknik Özellikler

  • Dijital motor teknolojisiyle yeniden tasarlanan Dyson Airblade™ V4, 1000 W gücüne sahiptir ve hassas hava kanalları sayesinde daha verimli bir çalışma performansı sergiler.
  • Saniyede 20 litreye kadar hava çeken dijital sinyal teknolojisi sayesinde elleri hızlı kurutarak enerji ve zamandan tasarruf etmenize imkân verir.
  • Yalnızca 12 saniyede kurutma yapan ürün, hızlı çalışma özelliğinin yanında 79 dB ses seviyesiyle %35 daha sessiz çalışarak kalabalık alanlarda gürültü kirliliğine sebep olmaz.
  • Çalıştıktan sonra 30 saniyede durarak kapanan ürün, NSF Uluslararası Protokol P335 sertifikasıyla dokunmadan kurutma yapan başarılı makineler arasında yer alır.

Çevre Dostu Kullanım

Sessiz, hızlı ve güçlü motoruyla öne çıkan Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz, kâğıt havluya nazaran daha çevre dostu bir çalışma performansına sahiptir. %99’a kadar daha az kalıntıyla atık sorunu olmadan pratik bir kullanım sergiler. %78'e kadar daha düşük maliyetle birlikte %81'e kadar daha az karbondioksit salarak doğayı korumanıza yardımcı olur. Doğa dostu tasarımının yanında başta temizlik olmak üzere çalışanlar üzerindeki iş yükünü azaltarak performansını yükseltir. Carbon Trust sertifikasına sahip tasarımıyla doğayı korumanıza yardımcı olur.

Kompakt ve Modern Tasarım

Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz, 10 cm derinliğe sahip tasarımıyla dar alanlar için ideal bir yapıdadır. Sıkışık alanlarda duvara monte edildiğinde alanı daraltmaz ve daha ferah alanlar yaratmaya imkân verir. Oldukça kolay montaj edilen el kurutma makinesi, arka kısmında düz bir plakaya sahiptir. Monte edildikten sonra çıkıntı oluşmayacağı için kolayca duvar kapatılarak eski haline getirilebilir. Aynı zamanda 234 mm genişliği ve 100 mm uzunluğuyla duvarda fazla yer kaplamaz ve boğucu bir ortam oluşturmaz. Kompakt tasarımı sayesinde bakımı, filtre değişimi ve temizliği kolayca yapılabilir. Alt kısımda V şeklinde kurutma bölümü sayesinde ellere eşit üfleyerek elin her iki tarafını da hızlı bir şekilde kurutur. Beyaz şık rengiyle farklı ortamlara kolayca uyum sağlar ve ortama şıklık katar.

Yapı özelliklerine bakıldığında polikarbon panelden üretilen üst kısmının antibakteriyel kaplama olduğu görülür. Spreylenmiş nikel boyası antibakteriyel katkı maddesi içerir ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olan kalıplaşmış antibakteriyel katkı maddesi ile kaplıdır. Böylece kalabalık ortamlarda dış yüzeyi daha sağlıklı bir kullanım sunar. Temizlenmesi de oldukça kolay olan el kurulama makinesi, düz paneli sayesinde deterjanlı bezle silinerek güvenle kullanılabilir.


Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz


Dyson Airblade™ V El Kurutma Makinesi Beyaz Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SXQF1
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön