ARA
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Airblade™ Wash + Dry El Kurutma Makinesi Kısa

Dyson Airblade™ Wash + Dry El Kurutma Makinesi Kısa

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

Standart musluk kullanılan lavabolarda ellerini yıkayan ve kurutmak için farklı bir yere gitmek zorunda olanları gören Sir James Dyson, hem el yıkama hem de kurutma teknolojisine sahip bir musluk geliştirmiştir. Dyson Airblade Wash+Dry Kısa el yıkama ve kurutma makinesi, hava ve su arasında otomatik geçiş yaptığı için, kirli musluklara ve düğmelere dokunmanıza gerek kalmadan hijyen sağlar.

Dyson Airblade ile Saniyeler İçinde Hijyenik Çözüm

Dyson Airblade ile ayrı bir el kurutma makinesine ya da alana gerek kalmadan, el yıkadığınız lavabo içerisinde sadece 12 saniye içerisinde yine kurulama yapabilirsiniz. Musluğa entegre edilebilen Airblade teknolojisi, dokunmadan çalışma teknolojisine sahiptir. Ayrıca bu özel teknoloji yüksek hızlı hava tabakasını ellerinize göndererek suyu hızla sıyırıp atar. Normalden fazla elektrik tüketmeyen bu teknoloji sayesinde sadece saniyeler içerisinde ellerinizi kurutabilirsiniz. Dyson Airblade içerisinde bulunan dijital V4 motor, ellerinizi 549 km/s hızla kurutur. Standart bir motordan 3 kat daha hızlı dönebilen dijital motor bünyesindeki dijital sinyal teknolojisi sayesinde 81000 devre kadar çıkabilir. Diğer bir deyişle saniyede 21 litreye kadar hava çekebilir.

Çoğunlukla kullanılan el kurutma makinelerinin hijyenik olmadığı bilinir. Özellikle tuvalet gibi alanlarda, bakteri ve virüsleri filtrelemeyen, dolayısı ile aldıkları kirli havayı doğrudan ellere üfleyen bu tür cihazlar hijyenik bir temizlik sağlayamaz. Dyson Airblade teknolojisi içerisinde ise özel HEPA filtresi bulunur. Bu özel filtre, elinize üflenen havayı kullanmadan önce tuvalet ya da banyo ortamında bulunan 0.3 mikron büyüklüğe kadar tüm partiküllerin yüzde 99,95’ini bünyesinde hapseder. Ayrıca dokunmadan kızılötesi çalışma ve antibakteriyel kaplama özelliği sayesinde zararlı mikroorganizmaların yayılmasını da önler. HEPA filtre tarafından arındırılan ve 0,55 mm genişlikteki boşluklardan geçen hava, hız kazandıktan sonra ellerdeki suyu hijyenik bir şekilde sıyırıp atar. Dyson firması tarafından sıkı testlerden geçen el kurutma makineleri, alanında yetkili üniversite laboratuvarlarında test edilmiş ve bağımsız testlerle hijyenik olduğu kanıtlanmıştır.

Dyson Airblade Wash+Dry Kısa Üstün Teknolojik Özellikleri

Son teknoloji Dyson dijital motor, uzun yıllar özverili çalışmaların sonucu olarak dünyanın en küçük tam entegre fırçasız DC motorlarından biridir. Enerji tasarrufu da sağlayan dijital motor, bekleme modunda 0.5 W’tan daha az güç tüketimine sahiptir ve çalışma esnasında sadece 81 dB ses çıkarır. Yıkama sonrası ellerin geleneksel yöntemlerle kurutulması çok zaman alan bir işlemdir. Son yıllarda el kurutma makinelerinde lavabodan uzak olması ve ortalama 45 saniyeye kadar kurutma süresi bulunduğundan pek çok insan sabredemediği için ellerini kurutmaktan vazgeçebilir.

Yapılan araştırmalara göre nemli ellerin kuru ellere göre 1000 kat daha fazla bakteri yaydığı kanıtlanmıştır. Ayrıca el yüzeyinde biriken bakteri ve virüsler saatlerce hayatta kalabildiğinden farklı yüzeylere dokunulduğunda başkalarının ellerine de bulaşabilir. Bu nedenle el hijyenine daima titiz bir şekilde başlayıp, yine düzgün bir kurutmayla sonlandırmak gerekir. Dyson Airblade Wash+Dry, farklı kurutma makinesi ya da diğer geleneksel yöntemleri kullanmadan ve en önemlisi lavabodan uzaklaşmaya gerek kalmadan hem ellerinizi yıkamanızı hem de saniyeler içerisinde kurutabilmenizi sağlar.

Lavabonuzdaki Pratik Çözüm: Dyson Airblade Wash+Dry Kısa

Dyson Airblade, lavabo tiplerinin pek çoğuna uyumludur. Kağıt havlu makineleri ve el kurutucularının sınırlı duvar ve zemin alanlarında kapladığı alan gibi ekstra bir alana ihtiyaç duymaz. Bununla birlikte Dyson Airblade gıda hazırlanan ortamlarda kullanımı, HACCP International tarafından onaylanmıştır. Böylece gıda hazırlama alanlarında sertifika alan tek el kurutma makinesi olan Dyson Airblade’i, yiyecek-içecek sektörüne ait hijyenik işletme ihtiyaçlarında da güvenle kullanabilirsiniz.


Dyson Airblade™ Wash + Dry El Kurutma Makinesi Kısa


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön