Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Pure Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson Pure Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

İç mekânda hava temizlemek için tasarlanan Dyson Pure Cool, kule tipi hava temizleyiciler arasında yer alır. Güçlü filtreleme sistemi, tasarımı ve çalışma performansıyla sınıfının başarılı hava temizleme cihazlarından biridir. Özel teknolojileriyle hem iç mekândan kaynaklanan kirliliği hem de dışarıdan içeriye giren havayı temizleyerek sağlıklı yaşam alanları oluşturur. Çağa ayak uyduran birçok teknolojiyle donatılan Dyson Pure Cool, akıllı kontrol sistemiyle fark yaratır.

Üstün Hava Kalitesi İçin Gelişmiş Filtre

Dyson Pure Cool, HEPA karbon filtre ile havadaki küçük partikülleri temizleyerek rahatça nefes almaya imkân verir. Standart HEPA filtrelerden farklı olarak silindirik yapıda filtreye sahip olan cihaz, farklı yönlerden çektiği havayı farklı açılardan filtreden geçirerek aynı kalitede temiz hava üfler. Silindirik filtre sistemiyle tek yönlü çalışmayarak ortamın havasını farklı yönlerden eşit şekilde temizler.

360° kapalı filtre modeliyle, en küçük mikroskobik tozları yakalar. 0.1 mikron kadar küçük maddeleri içine hapseden filtresi çok katmanlı yapısıyla tozları içine hapseder. Tam yalıtım sunan 238 kez katlanmış 9 metrelik borsilikat mikrofiber cam elyaf HEPA filtresi sayesinde ultra ince partikülleri geçirmez. Havadaki mobilya ve kumaşlardan uçuşan lifleri, bakterileri, virüsleri içine hapsederek sağlıklı nefes almanıza imkân verir. Ayrıca hayvan kılları, kepek gibi farklı kalınlarda partikülleri kolayca algılayarak temiz bir hava solumanızı sağlar.

Dışarıdan gelen kirli hava, toprak, polen ve zararlı bakterileri hapsederek özellikle alerjik bünyeli insanların rahat etmesine imkân verir. Evcil hayvan sahipleri için de konforlu bir kullanım sunan ürün, havada uçuşan tüyleri yakalayarak yaşam alanlarınıza kalite katar. Dyson Pure Cool, iç kısımda yer alan aktif karbon filtresiyle gazları da hapseder. Formaldehit ve nitrojen dioksit gibi gazları yakalar ve sağlığını korur. Yemek kokularının, sigara dumanının sebep olduğu hava kirliliğini yok eder. Havadaki ultra ince partikülleri yakalayarak %99.95'ini hapseden Dyson Pure Cool, her türlü ortamda konforla kullanılabilir.

Gerçek Zamanlı Koruma Sunan Dyson Pure Cool

Gerçek zamanlı hava kalitesi için geliştirilen Air Multiplier™ teknolojisiyle donatılan Dyson Pure Cool hava temizleme cihazı, havadaki partikülleri ve gazları gerçek zamanlı algılar ve rapor eder. Havada biriken ve hava kalitesini düşüren tozları ve yabancı maddeleri hapsederek günün her anı kaliteli hava solumanıza imkân verir. Air Multiplier™ teknolojisini kullanarak algıladığı havayı filtre sistemiyle temizler ve eşit bir şekilde ortama yayar. Temizlediği havayı karıştırarak odanın her köşesine ulaştırır. Böylece ortamın hava kalitesini aynı anda aynı seviyeye yükseltir ve odanın her köşesinde rahat nefes almayı sağlar.

Aynı zamanda akıllı teknolojileriyle ortamdaki hava raporlarını akıllı cihazlardan takip etmeyi olanaklı kılar. Dyson Link uygulamasıyla havadaki oksijen, nem, polen ve diğer zararlı maddeleri telefon ekranından gerçek zamanlı olarak kontrol etmeye olanak tanır. Hava kalitesini gösteren PM2.5, PM10, UOB ve NO2 hava kalite takip sistemleriyle gerçek zamanlı ölçüm sonuçlarına erişmeyi sağlar. Başlangıçtan çalışma anına kadar havadaki değişimi gözlemlemenizi sağlayarak çalışma performansını takip etmeyi kolaylaştırır.

Güçlü Teknik Yapı ve Öne Çıkan Diğer Özellikler

 • Dyson Pure Cool hava temizleme cihazı, Air Multiplier™ teknolojisi sayesinde saniyede 290 litreden fazla hava salarak hızlı bir şekilde havayı temizler. Güçlü motoruyla yüksek hava çekim kalitesine sahiptir.
 • Farklı çalışma modlarına sahip olan hava temizleyici, gece moduyla farklı zaman dilimlerinde konforlu bir kullanım sergiler. Gece modu, karartılmış ekranla en sessiz ayarda çalışarak 24 saat temiz hava solumanıza imkân verir.
 • Karartılmış ekran özelliğine sahip olan gece modu, yalnızca sessizlik açısında değil görüntü açısından da rahatsızlık vermeyerek kusursuz bir uyku çekmenizi kolaylaştırır. Gece boyunca ortamdaki hava kalitesini izleyerek havayı temizler ve özellikle alerjik bünyeli insanların kesintisiz uyumasına yardımcı olur.
 • Quiet Mark belgesi ile geliştirilmiş ses kalitesi için ödüllendirilen hava temizleme cihazı, gürültü yapmayarak gece gündüz konforlu bir kullanım sergiler.
 • Hava temizleme özelliğinin yanında serinletme özelliğine de sahip olan cihaz, yaz aylarında vantilatör ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Cereyansız difüzyon modu ile serinletmeden havayı temizleyen cihaz, kış aylarında ortamın sıcaklığını düşürmez. Böylece dört mevsim temiz hava sunar.
 • Gaz, nem, sıcaklık, partikül sensörlerine sahip olan cihaz, çok yönlü bir kullanım sunarak hava kalitesini farklı ölçümler ile kusursuz hale getirir. Böylece havayı her türlü zararlı partikülden temizleyerek farklı kullanıcılar için farklı çözümler sunar.
 • 45° ila 350°'ye kadar salınım yapma özelliğiyle desteklenen hava temizleme cihazı, temiz havanın tüm odaya dağılmasını sağlar.
 • Hava temizleyici farklı ortamlarda kullanım için elverişlidir. Evin tüm odalarında kullanılabildiği gibi mutfakta da kullanım için idealdir. Aynı zamanda yüksek performansıyla iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

Akıllı Teknolojiler ile Esnek Kullanım

Dyson Pure Cool, uygulama desteği, kolay okunan ekranı, uzaktan kumandası ve bluetooth bağlantısı sayesinde birçok açıdan kolay bir kullanım sunar. Dyson Link uygulaması hava temizleme cihazını açma, kapama, mod değiştirme gibi temel fonksiyonları yerine getirmenin yanında gerçek zamanlı ölçüm sonuçlarını takip etmenizi sağlar. Akıllı raporlama fonksiyonuna sahip uygulama desteği, ayar gerektirmeden gerekli bilgileri anlaşılır grafiklerle kullanıcıya sunar. Telefon olmadığında ise hava kalitesi gösteren grafikler içeren LCD ekranı, gerekli bilgileri kolayca almayı sağlar.

Hava kalitesine bağlı olarak uzaktan çalıştırabileceğiniz cihaz, çok yönlü kullanıma sahip kumandası ile rahatça ayarlanabilir. Pille çalışan kumandası temel fonksiyonların yanında yön değişimi gibi özellikleri kontrol etmeyi sağlar. Aynı zamanda hava temizleme cihazı üzerine yerleştirilebilir kavisli ve mıknatıslı kumandası düzenli bir kullanım sergiler ve kaybolmadan kolayca muhafaza edilebilir.

Kolay Bakım ve Filtre Değişimi

Dyson Pure Cool, modern tasarım ve kolay bakıma sahiptir. Değiştirilebilir HEPA filtresi, teknik yardım gerektirmeden kolayca takılabilir. Hava temizleyicinin açılabilir alt kısmına yerleştirilen filtre, kenarlardan basılarak açılan kapak sistemi sayesinde hızlı ve zahmetsiz bir şekilde değiştirilebilir. Hava kalitesi için 12 ayda bir yenilenmesi tavsiye edilen filtresi, değiştirilmesi gerektiğinde dahili bildirimle uyarı vererek daha zahmetsiz ve kolay bir kullanım sunar. Filtre ömrünü gösteren LCD ekranı çift yönlü filtre sisteminde hangi filtrenin değiştirileceği bilgisini verir. Aynı zamanda ekrandan filtrelerin kalan ömrünü takıp edebilir, zaman kaybetmeden filtre siparişlerinizi verebilirsiniz. Kolay temin edilebilir filtreye sahip olan hava temizleyiciyi temizlemek de oldukça basittir. Pervanesiz sade tasarımı sayesinde nemli bir bezle kolayca silinerek rutin temizliği yapılabilir.

Dyson Pure Cool, tasarım açısından modern kule tipi temizleyiciler arasında yer alır. Gri rengi, silindirik gövdesi, 1054 mm yüksekliğiyle ortama teknolojik bir hava katar. Fazla yer kaplamayan uzun tasarımı sayesinde hem küçük odalara hem de dar köşelere rahatça yerleştirilebilir. 4,98 kg ağırlığıyla uygun bir ağırlığa sahiptir. Farklı odalarda kullanmak için taşınması gerektiğinde tek kişi tarafından kolayca taşınabilir. 1,8 m kablo uzunlugu ile uzatma kablosu olmadan prize takılabilir. Modern görünümüyle kolayca dekorasyonun bir parçası haline gelen hava temizleyici, zemine yerleştirilerek kullanılır. Salonlarda, kanepe kenarlarında, kapı girişlerinde veya pencere diplerine en iyi acıyla konumlandırılarak ve gece veya gündüz kesintisiz kullanılabilir.


Dyson Pure Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)
Dyson Türkiye Garantisi Nedir?
• Ürününüzü Dyson Türkiye resmi mağazasından aldığınız takdirde Dyson uzmanları tarafından verilen benzersiz Dyson satış sonrası tecrübesini yaşayabilirsiniz.
• Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye websitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi kablolu süpürgeler icin 5 yıldır.
• Garanti süresi boyunca arızalı ürününüz kargo aracılığı ile adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve servis hizmeti sonrasında ücretsiz olarak teslim edilir.
• Dyson Türkiye yetkili servis bilgilerine Dyson Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Dyson Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Dyson Pure Cool™ hava temizleme fanı, kapalı alanlardaki havayı sessizce temizleyerek arındırıyor. Havadaki zararlı maddeleri ortadan kaldıran ve size evlerinizde, ofislerinizde temiz hava sağlayan cihazlar, tüm odayı otomatik olarak temizliyor. Odanın her yerine ulaşabilen temiz hava ferahlık vadediyor. Özel filtre sistemi en küçük partikülleri bile hapsederek, pis hava solumanıza engel oluyor. 

Havanızı Değiştirin

Dyson Pure Cool hava temizleme fanı, alerjen kullanıcılar, çocuk ve bebek sahibi aileler, evcil hayvan besleyenler ve şehirlerde yaşayan, temiz hava solumak isteyen herkes için ideal. Evin her odasında, iş yerlerinde kullanılabilen cihaz, zararlı partikülleri ve gazları filtreleyerek temiz hava yayıyor. Raporlama çalışması da gerçekleştiren elektronik yardımcı, gerçek zamanlı olarak temizleme sonuçlarını görmenize imkan tanıyor. Difüzyon modu sayesinde sizi serinletmeden havayı temizlemeyi başaran ürün, gece moduna alınarak uykunuzda bile çalışabiliyor. En sessiz ayarı ve karartılmış ekranı ile uykunuzda temiz hava solumanıza yardım ediyor. 

Tüm Eviniz Temiz Hava Dolsun

 • Dyson Pure Cool™ hava temizleme fanı, havadaki zararlı maddeleri %99,95 oranında filtreliyor. 
 • Air Multiplier™ teknolojisi ile odaya yayılan temiz hava, kapalı alanın tüm köşelerinde kadar ulaşıyor. 
 • Zararlı maddeleri otomatik olarak tespit eden ve hapseden özel teknoloji, oldukça zahmetsiz. Yalnızca cihazı çalıştırmak ve düzenli filtre temizliği yeterli oluyor. 
 • Partikülleri ve gazları raporlayan gerçek zamanlı sistem, LCD ekran üzerinden grafikler oluşturuyor. Böylelikle anlık hava temizliği takibi yapabilirsiniz. 
 • Yalnız alerjen ve bakteriler değil, sigara dumanı, mum ve gazlı sobadan çıkan gazlar, oda spreylerindeki içerikler de cihaz tarafından filtreleniyor. 
 • LCD ekran üzerinden hepa ve aktif karbon filtrelerinin ne kadar ömrünün kaldığı görüntülenebiliyor. 

Akıllı Teknolojilerle Donatılan Bir Uzman 

 • Ekran: LCD
 • Hava akışı: Saniyede 290 litre
 • Salınım: 350 derece
 • Akıllı teknoloji: Bluetooth bağlantısı 
 • Telefon ile kontrol: Var (Dyson Link uygulaması)

Dyson Türkiye Garantili 

Dyson Pure Cool hava temizleme fanı, temizleme fanı, kumanda, güç kaynağı, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi kutudan çıkıyor.  Cihazın Dyson Türkiye garantisi bulunuyor. Ürün üzerinde partikül, gaz, nem ve sıcaklık sensörü bulundurarak havayı sürekli izliyor. Aktif karbon ve cam hepa filtre temizleyici içinde yer alıyor. 

1993 Yılından Bu Yana Dünyanın Tercihi 

Dyson, kurulduğu 1993 yılından bu yana dünyanın elektronik ürünlerde tercihi oluyor. James Dyson tarafından kurulan İngiliz şirket, elektrikli süpürge, fan, el kurutma makinesi ve ısıtıcı üretimi ile tanınıyor. 1995 yılından bu yana Türkiye pazarında yer alan Dyson, lüks ve kaliteli ürünleri ile tanınıyor. 2018 yılında Türkiye ofisini kuran firma, geleceğin teknolojilerini günümüze getirmek hedefiyle tasarımlarını oluşturuyor. Yaşam alanlarını temiz tutmaya yarayan uzun ömürlü ve akıllı ev teknolojileri geliştiren Dyson, tüm ürünlerinde hava temizliğini ön planda tutuyor. Alerjen ve bakterilere odaklanan hava temizleyiciler, evi temizlerken havayı kirletmeyen özel süpürgeler ve sessiz elektronikler, markanın uzmanlığında piyasaya sürülüyor. Özellikle kablosuz ürünleri ile tanınan İngiliz firmanın saç şekillendirici gibi hava akımı ile çalışan kişisel bakım ürünleri de bulunuyor. 

Gündüz ve Gece Havanızı Temizler

Dyson hava temizleyici fan, hem gündüz hem de gece farklı modlara ayarlanarak 24 saat çalışabiliyor. Filtre bakımı için cihaz kullanıcılarını uyarıyor. Bakım zamanı geldiğinde ürün üzerinde yer alan kısımlara hafifçe bastırılarak filtreler çıkartılabiliyor. Hızlı ve kolay değiştirilebilen filtreler sayesinde cihazın bakımı zahmet göstermeden dakikalar içinde tamamlanıyor. 

Siz de Dyson Pure Cool hava temizleme fanını hemen sipariş vererek yaşam alanlarınızı toz, polen, bakteri, duman gibi hava kirletici maddelerden arındırabilirsiniz. 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön