Dyson V8 Absolute Şarjlı Kablosuz Süpürge Yorumları

(20 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • AE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün süper, tek sıkıntısı şarjı büyük başlıkta 7 dakika civarında gidiyor. Biz bütün evi temizliyoruz bize yetiyor :) kedimiz ve köpeğimiz var. tüyleri çok iyi topluyorum

  SELÇUKLU - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • AA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  harika

  Ürün elime geçtiğinde ilk önce şarj etmem gerekiyor sanıyordum ama kutunun içinden şarjlı bir şekilde çalışıyor ben inanılmaz beğendim umarım ilerde şarj süresi sorunları yaşamam. Amazondaki yorumlarda genelde bundan şikayet etmişler ama dyson adına güvenip aldım. Çekiş gücü çok iyi. Çok rahat bir şekilde süpürüyorsunuz zor halılarda bile adeta kayıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • BA
  Dyson sa köy sepete

  Ürünü ben farklı bir yerden aldım fakat ürünle ilgili yorum yapacak kadar uzun süredir kullanıyorum. Ev süpürgesi de Dyson el süpürgesi de Duron olsun diye aldım faka hanım büyüğü yerine herşey için küçüğünü kullanıyor. Sert ve yumuşak zeminler için 2 farklı başlık olması muazzam şarj süresi için kısa diyenler ürünü ev süpürgesi gibi kullanmak isteyenler 20 dk süper uzun . Ergonomik nodüler 15 yıldır dyson kullanıcısı olarak Dyson marka ne varsa gözünüzü kapayarak alabilirsiniz..

  ORHANGAZİ - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • GY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Süpürgeye aşık olunur mu?

  Hanımlar temizlik işinde zaman tasarrufu sağlayan pratik ürünlere aşık olur bu süpürge de onlardan biri benim için :) hafif pratik güçlü bir el süpürgesi. Evde arabada çok işinize yarayacak. Tek eksiği şarj süresi. Evim büyük olduğu için şarjı yetmiyor onu da evi ikiye bölerek çözdüm sabah yarısı şarjı dolunca akşamüstü diğer yarısı. Geldiğinden beri, kadın geldiğinde yapılan haftalık rutin temizlikler haricinde büyük süpürgeyi ben kullanmadım dyson yetti. Dyson şarj süresine çözüm üretip bir model çıkarsın hemen onu da alacağım. Fiyatı sizi çok zorlamıyorsa hiç düşünmeyin

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • FD
  süpürgenin mercedesi

  arkadaslar gercekten haznedeki toplanan pislikleri gorunce yiki almisim diyorsunuz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • HC
  Çok Başarılı Bir Ürün

  Normal modunda halımdan çıkarttığı tozlar inanılmazdı, sanki daha önce hiç temizlenmemiş gibiydi. Max modunda ise resmen halıya yapışıyor, bu kadar güçlü çekiş gücünü beklemiyordum. Normal ve Max modunda çalışma sesleri hiç de rahatsız edici seviyede değil, birçok kablolu makinelere göre düşük dahi sayılabilir. Temizlik sonrası haznesini boşaltmak basit ve zahmetsiz. Bütçeniz el veriyorsa, kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (1)

 • GB
  OLAĞAN ÜSTÜ, MÜTHİŞ TEMİZLİK

  Çok araştırdım, Tomas sulu kullanıyordum işim bitince temizliği çok vakit alıyordu, ayrıca filitreleri bulmak işkenceydi, Dyson v6 Harika ötesi 20 dak. bana yetiyor, tüm evi tertemiz yapıyor. Kedi kılları için kesin çözüm...Teşekkürler Dyson v6.......

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (6)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  süper bir süpürge

  verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir ürün.emiş gücü nerdeyse kablolu süpürgeler gibi.her an elinizin altında,evde haftalık bühük temizlik yapmanıza gerek kalmıyor çünkü eviniz her daim temiz kaşılıyor.kullanımı çok pratik.hızlı kargo içinde ayrıca teşekkürler.

  MERKEZ - Sinop - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

 • HH
  Mükemmel çözüm

  V8 evimize geldiğinden beri evde “kim süpürge yapacak?” diye bir telaş kalmadı. Herkes üşenmeden alıp 5/10 dakika süpürüyor. Ortada ne toz var ne pislik. Arkanızdan sizi takip eden , sıcak hava saçan , gürültülü ve kablosu ayağınıza dolanan bir süpürge olmamamasına rağmen , onlar kadar güçlü çekişi var. Süpürge yapmak çile değilmiş. Kesinlikle tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (4)

 • CE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  ÇOK BEĞENDİM.KARGO HEMEN ERTESİ GÜN GELDİ.GARANTİSİNİ DE SİTESİNDEN ONAYLATTIM.SORUN OLMADI.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • KB
  Harika makine

  Evde rainbow süpürge var çok ağır ve hantal olduğundan bunu aldık ve emil gücü inanılmaz iyi oldukça hafif ve modüler ona rağmen toz tanesi bırakmıyor maç güçte kullanmaya gerek bile kalmıyor tamam fiyatı pahalı ama evde evcil hayvan varsa özellikle tavsiye ediyorum

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (4)

 • ÖT
  süpürme süresi

  Ben bu ürünü buradan almadım ancak almak isteyenlere deneyimimizi aktarmak isterim. Bazı yorumlarda sürenin az olduğu söylenmiş. bence daha düşük model olan v6 ile karıştırıyorlar. Eşim evi tek şarjda üç gün süpürüyor. Maksimum güçte ise bir gün rahat temizliyor. Evimiz 120 metre kare. Gerçekten kullanımı rahat tıkanma falan yok çekiş gücü düşmesi yok 2, 5 saatte full şarj doluyor. Max güçte halıa resmen yapışıyor kullanmak güçleşiyor o kadar yani. İndirimin gelmesi beklenebilir ben bu fiyattan çok düşüğe almıştım. Kısacası büyük süpürgelerin çekiş gücünden fazlasını isteyenler hiç düşünmesin başka modele gerek yok. Bu arada kesinlikle kuru çekiş yapılması gerekiyor.

  SURUÇ - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (2)

 • MK
  fiyat önemli değilse alın.

  fiyat konusunu sıkıntı etmiyorsanız, en iyisi olsun yeter diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. ama şu gerçeği de aklınızda bulundurun mükemmel kalitede olmasına rağmen üretim maliyetinin çok çok üzerinde bir fiyata satılıyor. bunu bilmeme rağmen benim satın alma sebebim sadece çocuğum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (2)

 • AA
  Oldukça Kaliteli Ürün ancak Etmez

  Gayet güzel tasarlanmış sınıfında çok başarılı bir ürün. Ancak kesinlikle bu parayı hakedecek kadar büyük fark yaratmıyor. 5 te 1 fiyatına çok güzel iş yapan gayet kaliteli makineler alınabilir. Bu süpürge parasının hesabını yapmadan harcayanlara satmak için piyasaya sürülmüş bir ürün. Onlardan değilseniz paranızı gereksiz harcamayın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (44) Hayır (28)

 • ŞK
  Sınıfının en iyisi ?????

  Bu süpürgenin internetteki tüm videolarını izlemişimdir herhalde.. Buradan almadım çünkü bana hediye geldi fakat yinede yorum yapabilecek kadar kullandığımı düşünüyorum. Süpürge 5 başlıkla geliyor ve şöyle söyleyebilirim ki,en bayıldığım halı başlığı oldu. Birde max moda alıp halıyı süpürdüğünüzde gerçekten halıyı yıkamaya vermişsiniz de yeni gelmiş cillop bi halı gibi görüntüsü veriyor.. Bunu benim ebde kullandığım büyük süpürge becerememişti mesela;) Küçük bir kızım var ve taktir edersiniz ki sürekli bişeyler dökülüyor saçılıyor ve diğer süpürgeyle açıkçası çok üşeniyordum ama dyson bu problemi bitirdi diyebilirim.Ayrıca evi.süpürdüğümde büyük süpürgemde bi.koku kalırdı ev süpürüldü kokusu ??..Bunda hiç bir şekilde böyle bir.koku yok tam tersi temiz bir hava veriyor dışarı bu da beni ayrıca memnun etti.Küçük aparatlarından koltuk için olanı beğendim süpürdüğünü hemen farkedebildiğiniz bir.aparat.. fakat toz aparatını kullanamadım.. Fırçası çok uzun tozlar hep fırçanın ucunda kalıyor..Taş aparatında ıslak zemine denk getirmemek mühim. kuru şeyleri çekişi çok iyi ama arıyorum bebeğinizi yedirdiniz ekmek kırıntıları + yumurta peynir vs varsa önce bi selpak yardımıyla almanızı tavsiye ederim. aparatın içindeki bezde yumurta kalıntısı kalabilir. Şarj süresi içinse obu daha bende anlayamadım.ben halıları max modda ve halı apt ile yapıyorum.. tailar ve diğer yerler için normal mod gayet yeterli. Fakat keşke max modda 40 dakika olsaydı..o zamam gerçekten Devrim niteliğinde bir alet olursu..Kısacası çocuğunuz varsa şaet bence..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (2)

 • YK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  İyiki almışım dediğim bir ürün, ev de resmen elim ayağım oldu, çocuklu evler için ideal, kablolusunu da almayı düşünüyorum.Hızlı kargo ve hasarsız geldi.Teşekkürler

  MERKEZ - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (5)

 • BH
  Beş Yıldız

  uzunca yorum yazan arkadaşın bahsettiği gibi motorlu başlık kullandığınızda şarjı 10dk falan gitmiyor, 25dk gidiyor. farkında olmadan max power modunda kullanıyor sanırım kendisi. çok özel durumlar hariç max kullanmaya kesinlikle gerek yok. 25dk ise tüm evi baştan sonra süpürmek için yeterli bir süre, tabi eğer eviniz 120m2'den büyük değilse. süpürme & temizleme kabiliyeti gördüğüm bir çok elektrikli süpürgeden daha üstün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (2)

 • NK
  Beş Yıldız

  iyi ki almışım diyorum.. başka da bir şey demiyorum...

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (16)

 • ÖK
  Pratik ama detaylarda sınıfta kalıyor.

  V8, şarjlı süpürgelerde 1 numaraya oturacak bir ürün. Fiber başlıklı büyük uç, halıya yapışmış saç kılı dahil hiçbir şey bırakmıyor. Ancak açıklamadaki gibi şarjı maalesef 40dk sürmüyor. Uç kısma takılan minik parçalar yaklaşık 40dk idare etse de, büyük parçalar sadece 10dk anca dayanıyor. Bütün evi aynı anda temizlemek mümkün değil. Şarj süresi de uzun sürüyor maalesef. Bir de dikkat ederseniz, süpürgeyi tutma yeri hacimlice. yani baza altlarına girmiyor. Uzayabilen entegre bir hortum eklenebilirdi süpürgeye.Tüm bu olumsuzluklarına rağmen de çok pratik bir süpürge. Çok hızlı temizliyor, bir kere geçtiğiniz yerden bir daha geçmenize gerek kalmıyor. Küçük çocuğunuz varsa, ani kirlenmelere hemen müdahale etmek açısından çok rahat. Bir de kablo derdi olmadığından her yere portatif taşıyabiliyorsunuz. Araba temizliğinde de pratik. Diğer dyson modellerinde büyük parçalar çekildiğinde tıkanmalara yol açtığı gibi olumsuzluklar okumuştum ancak bu süpürgede böyle bir sorun yaşamadım. Süpürürken toz solumuyorsunuz. Filtrelerini beğendim. Temizlemesi de pratik ancak evin içinde değil de balkonda hazne boşaltmanızı tavsiye ederim. Koca süpürgeyi taşı, fişe tak, aman bir yere çarpma derdi yok. Ancak yine de tüm evi aynı anda süpürmede ve detay temizlikte yetersiz kalıyor. İyi ki almışım diyorum ancak hala hacimli hantal süpürgeme ihtiyaç duyuyorum..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (64) Hayır (6)

 • HA
  Beş Yıldız

  Dedikleri gibi en iyi sarjli supurge. Fiyati da oyle tabi. Fakat zorlanmadan yorulmadan gundelik temizlik yapmak istiyorsaniz butceniz elveriyorsa baska bir seyle kiyaslamayin. Alin...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (14)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN