ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Eclectia
Eclectia Isospring Küfe ve Neme Son 1 kg

Eclectia Isospring Küfe ve Neme Son 1 kg

Eclectia
%11 indirim 55,00 TL 49,00 TL
( / adet)
ölçü
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60005248/60005251

Eclectia Isospring Küfe ve Neme Son 1 kg

YALITIMDA YENİ NESİL TEKNOLOJİLER, KALICI ÇÖZÜMLER

 

               ECLECTİA İSOSPRİNG KÜFE VE NEME SON 1 KG

Küf Ve Nem Oluşumuna Karşı Dirençli, Akrilik Kokusuz Tavan ve Duvar Yalıtım Malzemesi

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ TANITIMI 

Küf mantarı nemli ve soğ u k duvarlarda kolayca oluş m akta ve siyah veya koyu sarı lekeler halinde görülmektedir. Özellikle sağ l ık sorunlarına yol açması sebebi ile süratle kalıcı olarak giderilmesi gereklidir. İsospring Küf Ve Nem Önleyici; küf ve nem oluşumunakarş ı dirençli, özel formülasyona sahip iç cephe yalıtım malzemesidir. Duvar ve tavan uygulamalarında kullanıma uygundur. Yüksek örtücülüğ e sahip, silinebilir özellikte, yüksek nitelikli ve kullanıma hazır su yalıtımıdır. Beyaz renkli olarak üretilmektedir. Mevcut duvar boyası ile uyum sağ l ayabilmesi için üzerine istenilen boya uygulaması yapılabilir.

 

UYGULAMA ALANLARI

Binanın tüm duvar ve tavanlarında küf olu ş umuna karş ı dirençli boya olarak kullanılır. Özellikle kapalı havuz, buhar odası, hamam gibi sürekli nemli olan alanlarda tavan ve duvar boyası olarak tercih edilmelidir. Garaj, bodrum gibi toprak altında kalan odaların duvar ve tavanlarında kullanıma uygundur. Beton ve demir donatılarını korozyonu önleyerek korur.

UYGULAMA TALİMATI                                      
Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmeli, yüzeydeki ufak çatlak ve bozuklar tamir edilip düzeltilmelidir. Uygulama rulo ile 2 kat halinde yapılır. Eğ e r beyaz dı şı nda bir renk elde edilmek isteniyorsa üstüne istenilen renkte su bazlı boya yapılır. Uygulama ince katlar halinde yapılmalıdır (kalın uygulama yapılması durumda çatlama oluş a bilir). Don ve aşırı sıcak havalarda uygulama yapmaktan kaçınılmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. +5 C ile + 35 C arasında uygulama yapılmasına dikkat edilmelidir.

SARFİYAT/ TÜKETİM

0.250 – 0.500 kg / m2 1 mm kalınlık için; Çift kat uygulama esası ile rulo ile uygulanır. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

 

KURUMA SÜRESİ

Katlar arası bekleme süresi 4 saattir. Bu değerler 20° C 1 mm kalınlık için verilmiştir

Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır .

Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.

 

SAKLAMA /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

 

AMBALAJ ŞEKLİ  

3,5 kg - 1 kg pe kovalarda

 

RENK

Standart Beyaz

ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE İADE KOŞULLARI:

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000OH984
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön